IsaDora, Perfect Loose Powder (Puder sypki)

IsaDora, Perfect Loose Powder (Puder sypki)

Puder sypki zawierający w składzie unikalną kombinację składników nawilżających i matujących. Transparentny i "delikatny niby jedwab", bezzapachowy, polecany do wszystkich rodzajów skóry.

sypki
matujące

leciutki

Pomimo nieporęcznego opakowania jestem zadowolona z tego pudru. Najbardziej odpowiada mi kolor, a właściwie jego brak, co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku innych pudrów "transparentnych". Kosmetyk jest bardzo drobno zmielony i lekki. Oprószona nim skóra jest lekko zmatowiona, ale nie nazwałabym tego pudru matującym, bo przed świeceniem nie chroni. Za to nie podkreśla zmarszczek - coś za coś :)

Używam tego produktu od: 3 m-cy

polecam

puder sypki godny polecenia, mam tłustą cerę a puder ten świetnie ją matowi, bez efektu maski na twarzy, faktycznie opakowanie mogłoby być poręczniejsze a pudełko lepsze zamknięcie, to jedyne minusy w tym produkcie według mnie, cena nie jest wygórowna zważywszy na to na jak długo wystarcza, opakowanie które mam obecnie zakupiłam w listopadzie zeszłego roku.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

prawie ideal;-)

byl to moj pierwszy puder sypki, wiec dopoki nie sprobowalam innych nie mialam zadnego porownania. jednak po wyprobowaniu innego stwierdzam:

+ kolor 01 jest naprawde TRANSPARENTNY, nie ciemnieje, po prostu matuje
+ opakowanie pomimo swojej topornosci jest solidne, ale wiadomo, do torebki sie nie nadaje

+/- drogi, ale baaardzo wydajny!

- nie matowil zbyt dlugo.. jednak ja go klade na skrobie, wiec fajnie wyrownuje koloryt i eliminuje trupia biel;-) i wowczas efekt matu jest dlugi

bede do niego wracac.

Używam tego produktu od: ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań: konczy sie pierwsze;)

EDIT: Po czasie muszę odjąć gwiazdkę za opakowanie. Zaczęłam używać innych pudrów sypkich i kluczem do sukcesu jest nakładanie ich pędzlem, a tutaj opakowanie skutecznie to uniemożliwia. Co więcej, przez te plastikowe dziurki wylatuje za dużo pudru i sporo się marnuje lub niepotrzebnie ląduje na twarzy. Jakościowo wciąż uważam go za niezły puder w niezłej jak na tę ilość cenie.

dobry, ale mógłby być lepszy

Duże opakowanie, dużo pudru i dużo problemów...
Po pierwsze, trudności z wysypaniem pudru przez te śmieszne dziurki, puder rozsypuje się wszędzie i już w tym momencie mam nerwy! No ale nasypuję go zakrętki i stąd nakładam pędzlem na twarz. Puder wydaje sie drobno mielony, ale w porównaniu z MaxFactorem i YSL wcale taki nie jest. Ciemnieje na twarzy w ciągu dnia i sprawia że robię się pomarańczowa.
Niestety nie przedłuża trwałości podkładu, który potrafi zważyć po kilku godzinach, a buźka świeci się jak latarnia.

Może będzie odpowiedni stosowany sam na idealną, normalną lub suchą cerę, dla mnie - alergicznego mieszańca niestety nie.

Minusem w takiej sytuacji jest również cena, zbyt wysoka jak za tę jakość.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dla mnie rewelacja!

Według mnie doskonały! Dobrze zmielony-bez grudkowych niespodzianek.Kolor transparentny.Na buzi nie utlenia sie do ciemniejszego koloru!Bezzapachowy.Nie wysusza cery (mam suchą). Dobrze matowi. Wygląda naturalnie (zalezy to tez od jakości podkładu pod spodem).
Opakowanie owszem nieporęczne -ale nie spotkałam się z jakims wybitnie poręcznym pudrem sypkim :)Wiadomo do torebki sie nie nadaje:)
Na stałe gości w mojej kosmetyczce.

Pancernik IsaDora

Drobno zmielony,lekki, matuje i kryje słabo. Odnoszę wrażenie, że podkreśla pory. Nie zauważyłam, żeby ciemniał na skórze, zdarzyło się natomiast, że po przetarciu palcem twarzy, na przetłuszczonej skórze pozostała pomarańczowa smuga pigmentu (!).
Trzeba obchodzić się z nim ostrożnie, bo przy otwieraniu tego pancernego opakowania, wznieca się chmura pyłu. Z drugiej strony, aby wydobyć odrobinę pudru na sitko (jeśli można tak tę nakładkę nazwać) trzeba się nieźle namęczyć, przy okazji brudząc całą puderniczkę (-> przyczyna kurzawy ;)). Z innymi sypańcami nie miałam takich problemów. Opakowanie estetyczne i trwałe, ale zupełnie niefunkcjonalne i w rękach choleryków raczej nie powinno się znaleźć. Gąbeczka bardzo wygodna, gruba i chłonna, nie niszczy się.

Bardzo dobry puder sypki

Bardzo ładnie matowi moją mieszaną cerę. Nie daje efektu maski, jest delikatny, nie wysusza i nie ma irytującego zapachu, co dla mnie jest plusem.

O wydajności się nie wypowiadam, bo używam dopiero od miesiąca.

Ogólnie bardzo fajny puder, jakościowo jeden z najlepszych jakie miałam.

Bardzo średni

Nie odmawiam mu zalet, dobrze matuje moją cerę, choć nie wiem jak poradziłby sobie z przetłuszczającą się, był wydajny, nie narzekałam na to dość długo mi służył. Jednak ma też swoje wady, dla mnie sprawia wrażenie widocznego na twarzy, tą widocznością i nieprzyjemnym rozprowadzaniem się budzi skojarzenie z mąką. Reasumując puder nie jest zły, ale jest wiele lepszych.

b. delikatny

Używam tego pudru dopiero od tygodnia, ale został już wypróbowany w różnych warunkach pogodowych i życiowych :), więc mogę już go ocenić. Przede wszystkim pojemność (18 g) i wydajność powaliły mnie na kolana ;). Wystarczy go naprawdę niewiele na 1 użycie. Mam kolor najjaśniejszy 01 Velvet Transparent, który polecam prawdziwym bledziochom. B. dobrze wtapia się w skórę, nie nadając jej koloru. Nie ciemnieje w ciągu dnia. Puder świetnie matuje i jest trwały, wystarczy mi jedna poprawka pod koniec dnia. Twarz wygląda świeżo cały dzień. Odpowiada mi to, że jest bezzapachowy. Razem z podkładem Hydralight Isadory b. dobrze się uzupełnia. Gąbka do pudru jest miękka i dobrze się nią nakłada puder, ale ja wolę używać do tego pędzla. Odejmuję 1 * za mało funkcjonalne opakowanie. Jest za mało dziurek, przez które puder ma się wysypywać. Poza tym trzeba wieczko się nie domyka do końca, nie polecam brać je w podróż, ale w domu w szufladzie jest bezpieczne. :) Kosztuje niemało (zapłaciłam 68 zł we wrocławskiej Galerii Centrum), ale warto było wydać te pieniądze, bo to b. udany zakup.

przeciętny

słabo matuje. z opakowania bardzo cieżko wydobyć puder. gąbeczko-puszek do nakładanie sprawia wrażenie, ze pochłania puder, przez co jednorazowa aplikacja prawie nie daje efektu- puder musiałam nakładać2-3 razy. mało wydajny. trochę ciemnieje na twarzy. na plus zaliczam trwałość opakowania- zużyłam cały puder, a napisy sie nie pościerały, aplikator mimo prania jest przwie jak nowy. gdby ten puder kosztował sporo mniej niż 64zł, to byc może opinia nie byłaby tak krytyczna.

ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie w zadziwiająco krótkim czasie (słaba wydajność)

Świetny

Przepieknie wtapia się w skórę, nie widac go na twarzy, transparenty jednak troszke rozjaśnia kolor podkładu na mojej twarzy. Pięknie matuje na bardzo długo, a przedewszystkim jest niesamowicie wydajny.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Rewelacja!!

Kupiłam go z przypadku - miał najjaśniejszy dostepny odcień i nareszcie nie żólty. Sam puder jest praktycznie bezzapachowy, ale ślicznie się rozprowadza, bardzo ładnie "wtapia" w twarz, tak że go praktycznie nie widać. Utrzymuje się przy mojej mieszanej cerze ok 2-3 godzin na tłustych partiach, i ok 6 na suchych. Nakładam go dużym pędzelkiem, wcześniej wysypując jak zasypkę do pokrywki pudru - więc nie musę się gimnastykować, wystarczą 2 uderzenia palcem w dno pudełka ;) Puszek idealnie nadaje się do poprawiania makijażu. Mam go dopiero od miesiąca i nie widzę żeby mi coś z niego ubyło - puder ciągle widac na samej górze w tych dziurkach w pudełku. Zapłaciłam 68zł co przy jego wydajności jest raczej niewielką ceną :)