Beauty & Care (B&C), Chusteczki odświeżające z dodatkiem aloesu

Beauty & Care (B&C), Chusteczki odświeżające z dodatkiem aloesu

Chusteczki odświeżające z dodatkiem aloesu. Skutecznie oczyszczają skórę nie powodując jej wysuszenia.

odświeżające
zapachowa
jednorazowego użytku
lekkie
normalna

Chusteczki

Delikatnie oczyszczają i odświeżają skórę twarzy, powiek, szyi, dekoltu, dłoni, pozostawiając ją przyjemnie nawilżoną. Opakowanie utrzymuje chusteczki cudownie nawilżone i zawsze gotowe do użycia. Idealnie mieszcza sie w torebce i sa niezawodne

Oj słabiutkie.

Słowem wstępu: chusteczki nawilżane mam ze sobą praktycznie zawsze w torebce, są moim MUST HAVE w różnych sytuacjach dnia codziennego.
Te chusteczki kupiłam bodajże w Auchan, za jakieś śmieszne pieniądze, bo były mi potrzebne dosłownie na już, zwykłam kupować wersje do pielęgnacji dzieci.

# OPAKOWANIE:
Standardowa, plastikowa saszetka z odklejanym otworem.
Plastik w tym przypadku z tych twardych, mało pracujących, co sprawia że mega się gniecie w torebce i "pomaga" zamykającej folii przestać działać, no bo za mocno pracuje, za twardo.
Design opakowania dość krzykliwy.

# PRODUKT/DZIAŁANIE:
W zasadzie to chusteczki spełniają swoje zadanie czyli odświeżają... i właściwie nic więcej.
Są z kiepskiego materiału, łatwo się rwą i szybko wysychają w opakowaniu.
Zawartość aloesu, znikoma, a na domiar złego aż na drugim miejscu w składzie phenoxyetanol, no cóż.

# EXTRA:
Można je zakupić za grosze, ale w stosunku do jakości jaką otrzymujemy to się kompletnie nie opłaca.

Ocenilabym te chusteczki z chęcią na 1 gwiazdkę, ale ostatecznie daję słabe 2 gwiazdki, bo jakoś swoje zadanie spełniają, ale są naprawdę kiepskie.
Nie zakupię ponownie i polecam dodać te 2-3 zł i zakupić naprawdę fajny produkt.

Mogą być

Kupiłam w Auchan za chyba złotówkę. W środku mieści się 12 niewielkich chusteczek. Posiadają przyjemny zapach. Dobre do przetarcia rąk, twarzy, butów, mebli. Nie wiem jak się sprawdzają w demakijażu. Niestety skład nie jest zbyt dobry.

Mokre chusteczki

Chusteczki są wyjątkowo tanie. Ja kupiłam je w Auchanie, ale nie wiem czy są dostępne w innych miejscach.
W opakowaniu znajduje się 12 sztuk. Według producenta są z dodatkiem aloesu.
Opakowanie jest poręczne, nie zajmuje dużo miejsca. Folia zabezpieczająca odkleja się po paru otwarciach.Chusteczki przyjemnie pachną i dobrze odświeżają skórę.Nie rwią się. Nie podrażniają skóry.