Neo Make Up, HD Perfector Loose Powder (Puder sypki HD)

Neo Make Up, HD Perfector Loose Powder (Puder sypki HD)

Profesjonalny puder sypki z efektem HD.
Specjalny mix pudrów zapewnia idealnie aksamitną, uelastycznioną skórę o jednolitym kolorycie przez wiele godzin.
Zawarta w pudrze krzemionka redukuje świecenie, matuje cerę oraz nadaje jej jedwabistość i idealne przyleganie do skóry bez efektu maski.
Ultra lekka formuła pozwala skórze swobodnie oddychać, nie wysuszając skóry.

sypki
matujące

Dobrze matuje

Puder rzeczywiście jest bardzo drobno zmielony. Matuje skórę na długo i mam wrażenie, że nie ma konieczności "pudrowania noska" po kilku godzinach, tak jak mam w przypadku innych podobnych produktów. Jedyny minus to, ze mam wrażenie, że mocno wysusza skórę (mam cerę suchą). Zaczęłam go używać w okresie zimowym, więc to tez może mieć znaczenie. Jestem bardzo ciekawa jak będzie się spisywał w trakcie upałów.

Miłości moje????

Ten puder to jeden z produktów których nie może zabraknąć wśród moich kosmetyków do codziennej pielęgnacji.
Ideał ❤️
Posiadam cerę tłusta, mieszana z tendencja do luszczenia się skórek w strefie "T" to moja zmora kiedy nadchodzi jesień i zima i makijaż wygląda jako nijako.

Ten puder dał mi największą radość codziennego makijażu o tej porze roku. Nie dość że jest bardzo wydajny, doskonale matuje nie pozostawiając tych paskudny j skórek to co najważniejsze moja twarz jest tak gładka że przy pierwszym jego użyciu chciałam jej dotykać cały czas.
Perfekcyjny to strzał/test na 100% doskonały.
Od teraz każdego dnia cieszę się komfortem i idealnie wykończonym makijażem.
Polecam BAAARDZO polecam

Niespodzianka

Ideał, chociaż byłam sceptycznie do niego nastawiona dziś nie wyobrażam sobie aby mogło go zabraknąć w mojej kosmetyczce. Łatwa aplikacja. Idealnie dopasowuje się do koloru skóry i ją wygładza, nie zapewnia efektu maski. Niweluje się świecenie skóry. Sprawia że skóra wygląda świeżo i zdrowo. Cudo normalnie.

Super fixer!

Puder jest świetnym fixerem, jest ultra drobno zmielony, wiec uwaga na jego wyjmowanie z opakowania! Zostawia pięknie zmatowioną i wykończoną twarz, przy czym zostaje na twarzy i idealnie łączy wszystkie warstwy ze sobą

Cera lśni

Jest lekki, naturalny i długo się utrzymuje. Jestem z niego zadowolona, ponieważ do tej pory ciężko było mi znaleźć odpowiedni kosmetyk, który nie będzie sprawiał, że na twarzy będę miała maskę.

Wisienka na torcie Twojego mejkapu

Uwielbiam sypkie pudry i nie wyobrażam sobie bez nich codziennego makijażu. Przetestowałam już kilka marek, lecz wciąż nie znalazłam tego nr 1. Puder NEO Make Up wyróżnia się na tle innych doskonałą jakością produktu i jest dla mnie teraz niezbędny do wykończenia makijażu i utrwalania. Jest bardzo drobno zmielony, zapewnia idealny mat i jedwabistą gładkość. Cały makijaż zyskuje na jakości i trwałości. Testowałam wersję Translucent - puder nie bieli, nie tworzy efektu maski, doskonale dopasowuje się do odcienia skóry. Nie wymaga dużej wprawy w stosowaniu, świetny do codziennych poprawek zwykłym, puchatym pędzlem. Podoba mi się elegancka, minimalistyczna szata graficzna w macie. Uważam, że jest to udany produkt, taka wisienka na torcie całej stylizacji.

Puder sypki

Moim zdaniem puder sypki NEO Make Up to idealny kosmetyk dla każdej kobiety. Po użyciu tego pudru skóra jest idealnie gładka, puder redukuje świecenie, nie wysusza skóry i jej nie obciaża. Dopasowuje się naturalnie do koloru skóry a efekt utrzymuje się przez cały dzień .

Efekt HD

Puder zamknięty jest w plastikowym pudełeczku.
Cała oprawa kosmetyków od Neo Makeup jest utrzymana w klasycznej czerni.
Puder ma brązowy kolor mimo że jest transparentny, ale to niczemu nie szkodzi bo nie zmienia koloru podkładu.
Ładnie stapia się że skóra.
Po nałożeniu pudru buzia jest bardzo miękka, aksamitna. Matuje twarz na około 5h. Puder jest bardzo lekki i nie obciąża skóry.

Pierwsza klasa!

Pierwsze moje wrażenie mówiło mi że puder będzie za ciemny dla mojej karnacji ale po użyciu wyjątkowa wpasował się w skórę i sprawił że stała się ona wygładzona, sama byłam w szoku że zwykły puder potrafi to zdziałać, pomimo mojej tendencji do świecenia się w strefie T puder bardzo dobrze się sprawdził i przez ok 6 godzin nie musiałam nakładać go ponownie, mimo to nie wiem czy zapłaciłabym 80zl

Bardzo dobry.

Puder długo utrzymuje się na twarzy, dopasowuje się do koloru twarzy. Współgra z wieloma podkładami. Testowałam w różnych sytuacjach i sprawdził się idealnie.

Spełnił moje oczekiwania

Puder mimo że jest transparentny w opakowaniu jest pomarańczowy, na początku trochę mnie to zraziło ale używając go już ponad tydzień stwierdzam że nie zmienia on koloru mojego podkładu. Poprawnie utrwala podkład, sprawdza się najlepiej ze wszystkich pudrów drogeryjnych stosowanych przeze mnie dotychczas. Jest dobrze zmielony, dzięki czemu naturalnie wygląda na twarzy, stosowany pod oczy również spełnił moje oczekiwania. Opakowanie jest czarne eleganckie, mimo że wykonane z plastiku nie wygląda ono tandetnie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry dla cery tłustej

To najdrobniej zmielony puder z jakim się do tej pory spotkałam. Lekki jak chmurka. Pyli się, ale to cecha pudrów sypkich. Ładnie matuje moją tłustą skórę i to na dość długo w porównaniu do innych pudrów, które stosuję. Dobrze utrwala podkład. Nie robi ciastka na buzi, nie plami i nie zbiera się w placki. Skóra jest milutka jak aksamit. Lepiej nie przesadzać z ilością, bo wtedy może być widoczny. Na (nie)szczęście moja cera wchłania każdą ilość pudru z powodu nadmiernego wydzielania sebum.
Głównym jego składnikiem jest krzemionka więc jeśli planujemy robić zdjęcia z lampą to lepiej uważać.
Jestem z niego zadowolona, chociaż jego cena mnie trochę przeraża. Ja dostałam go do testów, więc super ale nie wiem czy kupłlabym go za 85zł. Dla mnie to wysoka cena. Może gdy okaże się równie wydajny co skuteczny to kto wie może zainwestuję ???? jednak najpierw postaram się znaleźć równie dobry a tańszy odpowiednik.