Yves Rocher, Culture Bio, Krem na dobry dzień

Yves Rocher, Culture Bio, Krem na dobry dzień

Wyciągi z zielonej herbaty, nagietka, oliwki, woda z hamamelisa, puder z aloesu, masło Karite, olejek eteryczny z mięty pieprzowej, z lawendy, z pomarańczy i z petitgrain, olej z orzecha laskowego.Nowy blask skóry przez cały dzień!Delikatny, nietłusty krem stymuluje skórę i chroni ją. Twoja cera promienieje, jest intensywnie nawilżona i pełna witalności. Doskonała baza pod makijaż o stymulującym zapachu mięty pieprzowej.99,4% składników naturalnych25,9% składników bio+

mój ulubiony krem :)

Naprawdę świetny krem. Dobrze nawilża skóre, a co najważnijsze matuje. Doskonale nadaje się pod podkład. Wygodny w dozowaniu i bardzo wydajny, używam go ok 2 miesięcy a dotarłoam dopiero do połowy buteleczki. Polecam szczególnie do cery normalnej i przetłuszczajacej się. Osobom ze skórą suchą odradzam ale polecam olejek rozluźniający na noc z tej serii.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Matujący krem na lato

Byłam trochę zaskoczona tym kremem- pierwszy, który jakby maże się białą warstwą na skórze, trzeba go trochę wklepać ;),ale po wchłonięciu matuje(naprawdę skutecznie- nie było o tym w opisie, tylko,że "nietłusty" i to dla mnie duża zaleta; bardzo widocznie rozjaśnia i łagodzi skórę, jest wypoczęta.
Zapach jest dziwaczny, słodkawo-ziołowy, średnio przyjemny (no, ale tyle tych ziół ;) ).
Nie wiem, co z filtrami UV- nie ma informacji- sądząc po składzie (nie znam się bardzo, ale mniej więcej pamiętam, jakie filtry były np. w kremach olay), to chyba nie ma żadnych, a krem raczej na lato, bo na zimę to zbyt lekki, myślę, że też za mało odżywczy dla dojrzałej skóry.
Na plus higieniczne opakowanie z pompką i wydajność.
Zaletą na pewno jest ekologiczny skład (certyfikat Ecocert) i widoczne efekty, ale prawdopodobny brak filtrów mnie zniechęca.

Używam tego produktu od:ok.1.5 miesiąca