BioFresh Cosmetics, Rose of Bulgaria, Bath Salts (Różana sól do kąpieli)

BioFresh Cosmetics, Rose of Bulgaria, Bath Salts (Różana sól do kąpieli)

Różana sól do kąpieli zawiera różany olejek aromatyczny z róży damasceńskiej, uprawianej w Bułgarii. Sól przywraca równowagę, relaksuje i uspokaja emocje, a także działa antybakteryjnie, nawilżająco i odświeżająco na skórę. Zawiera mikroelementy, wspaniale oczyszcza organizm z toksyn i resztek przemiany materii, a także poprawia krążenie, ujędrnia i wygładza skórę. Sól posiada przepiękny różany zapach. Odpowiednia do skóry suchej i wrażliwej.

bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
gruboziarnista
wrażliwa, sucha, alergiczna / atopowa
sole do kąpieli
łagodzące, relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające, antybakteryjne

Relax w różanym ogrodzie

Zawszę dodaję jakiś kosmetyk do kąpieli w wannie bo zapach ma dla mnie ogromne znaczenie, i ta sól sprawdziła się w tej kwestii idealnie.

Piękne opakowanie , wygląda elegancko i zjawiskowo w naszej łazience. Spłaszczona różowa butelka zaopatrzona korkiem a w środku sól o nasyconym różowym kolorze z pięknym i mocnym różanym zapachem.
Pojemność jak na sól do kąpieli mała bo tylko 360g za dość wysoką cenę regularną 18 zł, ale jest bardzo wydajna i niewielka ilość wystarcza na jedno zastosowanie , w dodatku ja swoją zakupiłam za jedyne 9 zł więc nie jest tak źle.

Jest to sól morska z zawartością olejku różanego i wody różanej, zawiera mnóstwo mikroelementów, jej struktura jest pośrednia między grubo a drobno ziarnistą. Po dodaniu do wody bardzo szybko ulega rozpuszczeniu, uwalniając piękny różany zapach, który pozostaje z nami na cały czas kąpieli.
Krótki i treściwy skład w którym mamy olejek z róży damaceńskiej, zapach, oraz konserwant mający działanie dezynfekujące, niwelujące stany zapalne i ściągające.

Po kąpieli skóra jest gładka , miękka i przyjemna w dotyku ,dobrze oczyszczona, odświeżona i nawilżona.
Zapach jest bardzo aromatyczny i mocny , w czasie kąpieli nasze ciało relaksuje się i odpręża, jest tak przyjemny że przenosi nasz pobyt w wannie do różanego spa. Skóra zostaje otulona zapachem na długo i nawet po wyjściu z wanny przez długi czas wyczuwamy różane nuty zapachowe nie tylko na naszej skórze, ale i w otoczeniu.
Dzięki soli różanej kąpiel ze zwykłej staje się piękniejszą z mocnymi doznaniami zapachowymi, dzięki której nasze ciało jest zrelaksowane, odprężone, oczyszczone i pełne energii.