MBR Medical Beauty Research, Eyelash Booster (Regenerujące i wzmacniające serum pielęgnacyjne do rzęs i brwi)

MBR Eyelash Booster - regenerujące i wzmacniające serum pielęgnacyjne do rzęs i brwi. Zagęszcza i przedłuża rzęsy, wydłuża fazę wzrostu rzęs i opóźnia ich wypadanie. Wspomaga naturalny wzrost rzęs oraz stymuluje i wzmacnia cebulki włosowe. Intensywnie nawilża. Spektakularna poprawa kondycji rzęs, które szybko stają się długie, grubsze, mocniejsze i dużo bardziej gęste. Pierwsze widoczne rezultaty już po 2-3 tygodniach stosowania, a po 4-6 tygodniach możemy cieszyć się pełnym efektem kuracji.
Zawiera:
• pochodna prostaglandyny - sztuczny hormon wzrostu, stosowany w farmacji, stymuluje cebulki włosowe i pobudza wzrost włosów;
• biotyna - witamina B7 pobudza wzrost i wzmacnia włosy oraz poprawia ich kondycję;
• kwas hialuronowy - nawilża, chroni przed utratą nawilżenia, wygładza i wzmacnia, zastosowany w dużej dawce – umożliwia głębokie wnikanie w skórę substancji czynnych).

odżywki do rzęs, odżywki do brwi
stymulujące wzrost, regenerujące
w eyelinerze

Kupiony w: U konsultantki

w końcu działa!

mam bardzo ciemne i gęste brwi, z rzęsami niestety było gorzej. Próbowałam kilku specyfików na same rzęsy : Long4Lashes, Nanolash, Eveline - efekt zazwyczaj przy nich był taki, że albo wypadały mi rzęsy, albo płakałam (wrażliwe oko) albo rzęsy były długie a cienkie. Postanowiłam zastosować więc coś droższego, co zadziała.... i stało się! DZIAŁA!!!!!!
Tutaj tego nie było - rzeczywiście rzęsy rosły oraz były mocne, "mięsiste" :) jak po naprawdę kilku warstwach tuszu ale bez tuszu!

Produkt jest klasy światowej, rzeczywiście marka dotrzymuje słowa, jeśli chodzi o jakość i efekty :)

Na brwiach nie stosowałam, bo wyglądają naturalnie jak "malowane", więc stanowczo nie chciałam ich wzmocnić.

Na razie przestałam stosować a efekty utrzymują się już długo! :) POLECAM!