Perfecta, Kwas sjalowy i aminokwasy z Bird`s Nest, Azjatycka maska na tkaninie `Rozświetlenie i lifting`

Azjatycka maska na tkaninie o silnym działaniu rozświetlającym i liftingującym. Dzięki dokładnemu przyleganiu materiału do twarzy maska tworzy na skórze okluzję, przez co składniki szybko i równomiernie wnikają oraz efektywnie działają. Rekomendowana do całorocznej pielęgnacji każdego typu cery niezależnie od wieku.
- Bird’s nest - ekstrakt śliny z jaskółczych gniazd jadalnych, które w tradycji chińskiej zapewniają długowieczność i młody wygląd. Jest niezwykle bogaty w kwas sjalowy i aminokwasy. Kwas sjalowy przyciąga wodę, dzięki czemu zapewnia skórze głębokie i długotrwałe nawilżenie oraz zapobiega jej przesuszeniu. Aminokwasy doskonale odżywiają i natychmiast poprawiają wygląd skóry, sprawiając, że staje się promienna i wypoczęta.
- Proteiny sezamu - wykazują silne i długotrwałe działanie liftingujące, poprawiają jędrność skóry oraz sprawiają, że staje się aksamitnie gładka.
- Centella asiatica - pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, redukuje zmarszczki i odmładza. Dodatkowo powoduje wzrost nawilżenia skóry.

lekkie
bez alkoholu
w saszetce

Wykorzystała: kilka próbek

Ekstra produkt

Produkty z tej serii już dawno wylądowały na mojej liście must have ale ta maseczka to wybitne zaskoczenie. Z pewnością kupię ją ponownie ponieważ nawilżyła mi twarz i delikatnie ją naciągnęła bez uczucia ściągnięcia,któego nie lubi chyba żadna z nas. Ma bardzo przyjemny zapach i jest dobrze nasączona-do tego stopnia,że resztę można wetrzeć w szyję.

Co to to nie

Moja cera jest mieszana, wrażliwa i niestety maseczka wywołała u mnie efekt nie taki jak obiecywał producent.

Maseczka już na samym początku płatała figle. Jej kształt a właściwie wycięcia spowodowały niechęć zakładania tego na twarz no ale uporałam się u nałożyła, pierwszy tez spotykam się z tak źle dobraną maseczka do kształtu twarzy. Maseczka dawała poczucie dyskomfortu w postacie lekkiego pieczenia. Efekt jaki otrzymałam to lekkie nawilżenie ale i podrażnienie cery. Nie było fajerwerków, więc ponownie po nią nie sięgnę.

nijaki

Maseczka sama w sobie super, fajnie się układa na twarzy, przyjemna, konsystencja ok ale to tylko tyle z plusów, ponieważ rezultatów żadnych nie widziałam.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Relaks

Lubię maseczki w płacie. Mogę wtedy chwilę poleżeć i się zrelaksować i zadbać o skórę twarzy. Maseczka bardzo dobrze przylega do skóry.jest duża i nie trzeba jej naciągać by dobrze przylegała. Po zdjęciu skóra jest bardziej nawilżona gładka i świeża.. skóra jest napięta.ovzyszczona.

nie i jeszcze raz nie

Zdecydowanie nie polecam tej maski posiadaczom skóry wrażliwej ta maseczka mnie podrażniła i moja skóra dosłownie cierpiała. Kształt maseczki również tragiczny. Nie widać po niej zamierzonych efektów. Plusem jest jednak w miarę niska cena.

Dobra ale tania nie jest

Cena jak za 1 razowa maseczkę to dosc duża bo jest to cena około 10 zł ( plus / minus ) . Maseczka jest dość duża ale dzięki czemu mamy odrazy maseczkę na uszy. Dobrze leży . Płyny z maseczki dobrze się wchłania ,odpowiednio nawilża skórę twarzy . Ja osobiście jestem zadowolona .

Beznadziejny kształt

Bardzo lubię maseczki w plachcie i testuję wszystko co tylko uda mi się dorwać.
Tutaj zachęcił mnie ciekawy, nie reklamowany dotąd w kosmetyce jakoś bardzo składnik jakim jest ślina z jaskółczych gniazd.

Niestety pierwsza rzecz, która muszę powiedzieć to to, że maseczka jest okropnie wycięta, ma beznadziejny kształt, bardzo trudno go dopasować co sprawia że nie sięgnę po nią ponownie bo komfort z używania jest znikomy.
Płachta jest bardzo szeroka, bokiem zachodzi ns włosy i aż na uszy, z kolei pod oczami są ogromne dziury i maska zakrywa policzki dopiero gdzieś od połowy. Na brodzie ciężko ją dopasować w dodatku jest dość ciężka i zsuwa się.

Po nałożeniu skóra lekko piecze. Po wymęczeniu się z trzymaniem maseczki przez rekomendowany czas skóra jest miękka, napięta, lekko jakby rozjaśniona i nawilżona.

Niestety z uwagi na aplikację nie sięgnę oi nią ponownie. Może spróbuję innego produktu z serii Bird's nest.

Oceniam pozytywnie

Maseczka daje widoczne efekty. Skóra jest nawilżona, odżywiona. Działa delikatnie napinająco. Ma całkiem przyjemną konsystencję, którą można zmyć lub wklepać, jednak sama płachta na moją twarz jest sporo za duża. Plusem jest to, że dość stabilnie się trzyma i nie spływa jak niektóre tego typu maseczki

maska

kupilam bo bardzo mnie zastanawiał ten kwas w składzie.. zwłaszcza ten pierwszy, ale jedyne co zauwazyłam to nawilżenie i bardziej miekka skóra po samym użyciu. chwilę później czułam tylko to że skóra jest lepka a efekt jest nietrwały. sama czynność nakładania była taka średnia bo maska była za duża dla mnie i dodatkowo czułam że jest ona za gruba. no nieprzyjemne to było gdy ona zaczęła mi zjeżdżać z twarzy.

Magiczny ekstrakt ze śliny jaskółki

Maseczka wpadła w moje ręce głownie ze względu na jej tajemniczy składnik, którym jest ślina z jaskółczych gniazd. Byłam tak zaciekawiona tematem, że kilka minut spędziłam na czytaniu o pozyskiwaniu tej substancji.

Płachta jest zamknięta w plastikową saszetkę. Po wyjęciu nie pozostało w niej zbyt wiele esencji do zaaplikowania na inne partie ciała. Pachnie dość neutralnie. Największym minusem jest jej dziwne wycięcie. Gdybym chciała ją rozłożyć w całości zakrywała mi całą twarz oraz uszy. Jednocześnie otwory na oczy były tak duże, że nie miałam pod nimi żadnego materiału. Materiał był dość gruby. Trzymałam na twarzy zgodnie z zaleceniami producenta, był to niezbyt przyjemny kwadrans.

Po ściągnięciu na skórze nie pozostał żaden wyczuwalny lepki filtr, za co ogromny plus! Skóra była nawilżona i miększa, chociaż efekt ten nie utrzymał się zbyt długo. Wydaje mi się, że formuła byłaby idealna, gdyby tylko zmienić tkaninę i kształt maseczki, na ten moment jest niestety słabiutko...

Brak efektu i niewygodna aplikacja

Po zachwytach nad maską w płacie Fenomen C od Perfecty , przy okazji promocji w Rossmannie, postanowiłam skusić się na tą i niestety się zawiodłam.
Maska nie przyniosła żadnego z opisanych efektów, dodatkowo nie zapewniła nawet satysfakcjonującego nawilżenia.
Sam płat był niewygodny w aplikacji co sprawiło, że ciężko było ją ułożyć na twarzy w pożądany, przylegający sposób.

Tym razem skuszona promocją (6,79 z 8,99), ale nie kupię jej ponownie

Wersja w kremie bardzo fajna

Maseczkę marki Perfecta z aminokwasami i kwasem sjalowym kupiłam skuszona ładną szatą graficzną i przystępną ceną. Jest to maska w wersji w kremie, ponieważ są jeszcze na płachcie.
Opakowanie zawiera aż 10 ml produktu i taka ilość spokojnie wystarczy mi na 4 użycia.
Konsystencja maski jest w sam raz. Bez problemu wydobywa się i nakłada na twarz. Szybko się wchłania i po zalecanym czasie resztki łatwo usunąć wacikiem.
Zapach maski jest bardzo ładny.
Z działania jestem zadowolona. Świetnie nawilża i odświeża skórę twarzy, a także napina i rozświetla.
Nie powoduje podrażnień czy innych niepożądanych efektów.