Sattva Ayurveda, Natural Herbal Dye for Hair Dark Blonde (Naturalna ziołowa farba do włosów ciemny blond)

Opakowanie zawiera kompozycję ajurwedyjskich ziół, które nadadzą włosom ciemniejszego złotawego koloru. Henny ciemny blond nie zaleca się stosować na włosach ciemnych. Henna sprawi, że twoje włosy staną się lśniące i dogłębnie nawilżone. Produkt może być stosowany przez kobiety w ciąży.

henny
proszek
koloryzujące

Świetnie odżywia zniszczone włosy

Stosuję ją od dobrych kilku miesięcy , Zioła splatają się z keratyną i nadbudowują strukturę włosa. Jestem zachwycona jej efektami ponieważ prócz złotawych refleksów i delikatnego ocieplenia koloru mocno go nie zmienia za to fizycznie pogrubia włosy. Długo zastanawiałam się czy ziołować włosy i uważam że naprawdę warto. Okazała się wybawieniem dla farbowanych włosów.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Sattva, Ayurveda, Natural Herbal Dye for Hair Dark Blonde (Naturalna ziołowa farba do włosów ciemny blond)

Moja recenzja wideo:

zaraz po hennie włosy pociemniały - miałam nadzieję, że się utrzyma ten odcień ???? bo wcześniejszy kolor był już dla mnie za jasny. Dodatkowo włosy po hennie zrobiły się mocniejsze, mam wrażenie jakby były "grubsze", może "gęstsze" - ciężko to określić, ale wyglądają dużo lepiej i mam wrażenie, że ich kondycja jest dużo lepsza ???? Henna nie niszczy włosów, jest naturalna, z roślin, bez dodatkow chemicznych, więc można ją stosować nawet co kilka tygodni. Mogą jej używać kobiety w ciąży czy karmiące piersią. Ja jestem zadowolona z efektów. Henna jest bardzo wydajna - na moje długie i grube włosy wystarczyła połowa opakowania, więc za jakiś czas powtórzę zabieg ????

Perfekcyjna

Z półek schodzi raz dwa, a nie widzę żadnej recenzji na jej temat, więc będę pierwsza.
Produkt przychodzi do nas w grubym tekturowym słoju/puszce. W środku znajdziemy 150 gram zmielonego ziółka (w papierowej torebce strunowej), dwa czepki foliowe i pędzelek. Firma się postarała, na prawdę sa to przydatne rzeczy.
Proszek jest zmielony prawie na pył, rewelacyjnie rozrabia się z wodą a przy odpowiedniej technice mieszania nie pozostaje ani jedna grudka.
Moją cassię z henną (bo takie są główne składniki mieszanki ciemny blond) odstawiam na 12-15 godzin i trzymam od 2 do 3.
Produkt bardzo dobrze i równomiernie barwi włosy na cudny złoty kolor - ciemne płynne złoto. Łatwo się nakłada, całkiem dobrze spłukuje. Odżywia włosy (zakwaszam sokiem z jabłka, nie z cytryny) tak, jak nic innego. Pasma są mega błyszczące, sypkie, puszyste, gładkie i wyraźnie mocniejsze, choć nie grubsze (za mało henny w cassi, a u mnie cassia solo nie pogrubia włosa).
Jestem tak zachwycona tym proszkiem, że gdyby nie nadbudowa koloru i 3 h pod czepkiem, to chyba używałabym codziennie!
To jest mój hit.