Lovely, H2O Lip Gloss (Błyszczyk do ust na bazie wody)

Lovely, H2O Lip Gloss (Błyszczyk do ust na bazie wody)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

Kategoria
Marka

Błyszczyk do ust na bazie wody. Idealnie uwydatnia usta, a zawarte w nim opalizujące drobinki optycznie je powiększają. Gęsta konsystencja sprawia, że błyszczyk długo utrzymuje się na ustach, nie ściera się.

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta
hipoalergiczna
Efekt
z drobinkami

Bardzo dobry produkt

Jeden z moich ulubionych błyszczyków. Ma naprawdę ładne kolory. Pięknie wygląda na ustach. Lekko się klei, ale mi to nie przeszkadza. Nie jest bardzo trwały, ale tak to bywa z błyszczykami. W rossmanie kosztuje ok 12zł na promocji, myślę, że cena jest całkiem korzystna. Produkt jest wydajny, starcza na długo. Ma duży aplikator przez co aplikuje się go bardzo wygodnie.

Bardzo dobry blyszczyk

Jeden z ulubionych błyszczyków do ust. Miałam i drozsze i tańsze i ten błyszczyk wcale nie odbiega jakością od tych z wyższej półki, a wręcz te drozsze powinny się przy nim schować ;)
Jest naprawdę świetny jak za taką cenę. Nie klei się, swietnie podkreśla usta, optycznie je powiększa, nadaje się jako sam błyszczyk ale tez fajnie wyglada nałożony na jakiś inny kolor. Jest tez bardzo wydajny, mam już go ponad rok albo dłużej i końca nie widać ;)
Polecam gorąco!

Godny polecenia

Używam tego produktu już od lat i nadal jest moim ulubionym. Dostępne kolory są bardzo ładne i zbliżone do naturalnego koloru ust. Produkt jest bardzo lekki i nie klei się. A ten zapach... Po prostu rewelacja!
Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry błyszczyk

Błyszczyk mam w kolorze 8 - jest to ciemniejszy odcień różu z dużą ilością drobinek. Błyszczyk zapakowany jest w spore plastikowe opakowanie z jasno fioletową zakrętką i minimalistycznymi napisami oraz grafiką nawiązującą do nazwy błyszczyka. Aplikator błyszczyka jest miękki i dość spory, bardzo podobny do tego z korektora lovely liquid camouflage. Nabiera jak dla mnie trochę za dużo produktu. Błyszczyk ma bardzo przyjemny zapach przypominający mi zapach budyniu waniliowego.

Błyszczyk ma dosyć gęstą konsystencję. Po nałożeniu ładnie zmienia kolor ust nie robiąc przy tym smug. Nie skleja ust, ani z nich nie spływa w miarę upływu czasu. Trwałość błyszczyka oceniam jako średnią, utrzymuje się nieco dłużej od większości błyszczyków, jednakże nie ma też super trwałości. Nie zauważyłam aby wysuszał usta, mam wrażenie że wręcz je delikatnie nawilża.

Podsumowując błyszczyk Lovely H2O sprawdził mi się bardzo dobrze, zdecydowanie zakupię go ponownie.

Błyszczyk nie-idealny

Kupiłam w promocji, szukałam czegoś na co dzień. Niestety, to nie jest produkt dla mnie. Konsystencja jest dosyć ciężka i klejąca, wygląda ładnie, ale nie powala. Nie polubiliśmy się.

Mój hit!

W swojej małej kolekcji posiadam dwa kolory - nr. 10, przezroczysty oraz kolor nr.3. Błyszczyki pachną bardzo słodko, jak wanilia. Oba mają drobny brokat, który lśni na ustach ????. Nr. 3 zdecydowanie jest zbliżony do naturalnego koloru ust. Kupiłam je na promocji za ok. 10 zł. Napewno skusze się po inne kolory.

Mam już kilka sztuk, i przy mega promkach i tak kupuje nadal.
Błyszczyki są świetne, pięknie wyglądają na ustach (wszystkie odcienie są w kolorach nude) pięknie podkreślają nasze wargi, sprawiają, że są pełniejsze, namiętne i bardzo zadbane - taki "fotoszop" błyszczyk
Produkt działa też zbawiennie na moje usta- nie wysusza a wręcz przeciwnie. Nawilża i scala. Usta nawet po zjedzeniu są zadbane i ładne z delikatnym błyskiem brokatu. Mam trzy odcienie, które nie różnią się od siebie jakoś bardzo. Raczej chodzi o odcień chłodny i ciepły ale ja nie mam zastrzeżeń, boję uwielbiam
Super produkt i w super cenie. Minusem przy używaniu są długie rozpuszczone włosy, które potrafią wpaść i się przykleić, ale dla mnie to nie problem... Nie z takimi rzeczami się walczyło

Fenomen!

Mam przeźroczysty ze złoto-srebrnymi drobinkami. Ma duży aplikator, który wygodnie maluje usta, natomiast nabiera zbyt dużo produktu. Błyszczyk nawilża i pielęgnuje delikatną skórę podkreślając jaj naturalny wygląd. Nie klei się i utrzymuje ok 1,5 godziny bez poprawek. Dobrze odbija światło.

Cudowny błyszczyk

Używam najjaśniejszy odcień, który jest naprawdę ładny. Błyszczyk pomimo dużego aplikatora dobrze się nakłada.Lekko optycznie wypełnia usta, nadaje im połysku a w słońcu wygląda najlepiej. Używam wiele błyszczyków a pomimo to mam już drugie opakowanie tego. Jest to mój must have na co dzień gdy nie jestem zdecydowana co nałożyć.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny do codziennego użytku

Błyszczyk idealnie sprawdza mi się do codziennego użytku, nie jest klejący. Usta wyglądają świeżo i pięknie się błyszczą. Nadaje on delikatny kolor, co jest świetną opcją, aby makijaż wyglądał lekko i świeżo. Wygodny, duży aplikator.

Dobry na codzień

Błyszczyk dorwałam na promocji za 8 zł szukając zamiennika mojego ukochanego błyszczyka Fanty Beauty.
Już od pierwszego nałożenia spełnił moje oczekiwania. Pięknie pachnie, osobiście czuje w nim budyń/czekoladę. Posiada świetny, duży aplikator. Jak na błyszczyk jest dość trwały, dobrze nawilża usta. Ładnie się rozkłada i mieni. Jedyny minus to szybko niszczący się „nadruk” na opakowaniu, ale nie jest to najważniejsze.

Nie ma się czym zachwycać :(

Błyszczyk ten upolowałam w Rossmannie w Vivo będąc na shoppingu z przyjaciółką. Normalnie kosztuje około 15 zł, ja kupiłam go w promocji za 7. Pośród wszystkich dostępnych wersji była tylko perłowa(bardzo jasny róż), toteż taką wzięłam.
Błyszczyk jest zapakowany w opakowanko o ładnej szacie graficznej, tyle że jest ciut duży, więc zajmuje dużo miejsca w torebce czy plecaku. Ma ogromny, miękki aplikator którym wygodnie się maluje usta, choć nabiera ciut za dużo produktu. Dla mnie taki aplikator dobry jest do korektora, ale nie dla błyszczyka. Sam błyszczyk jest bardzo ładny i glow- ma jasny, perłowy kolor o dużej ilości brokatowych drobinek. Na mnie nie wygląda zbyt pięknie, bo mam opaloną skórę, ciemne rzęsy, brwi i oczy, więc daje trochę dziwny efekt i muszę nakładać nieco mniejszą ilość błyszczyka. Na mojej jasnej kumpeli wygląda jednak bosko :-D
Kolor niestety nie jest zbyt trwały. Nic nie jadłam, ale mówiłam, za to po kwadransie błyszczyk mocno zlazl mi z ust. Po dwóch godzinach widać było tylko drobinki brokatu. Trwały zbyt nie jest.
Plusem jest to, że nie wysusza ust, wręcz delikatnie je nawilża i pielęgnuje.
Nie jest to jednak błyszczyk dla mnie. Nie tylko kolorystycznie, ale i jakościowo. Będę go czasem używać, ale to sporadycznie.