Babydream, Natural, Calendulacreme (Krem pielęgnacyjny z nagietkiem) (stara wersja)

Krem nagietkowy "Babydream Natural". Produkt został wyprodukowany przy użyciu surowców o długotrwałym działaniu. Nagietek lekarski wchodzący w skład produktu działa na skórę łagodząco i przeciwzapalnie. Olejek z oliwek i tlenek cynku chronią skórę przed wilgocią, odparzeniami i uszkodzeniami skóry. Produkt nie zawiera substancji zapachowych mogących wywołać uczulenia. Produkt nie zawiera olejków mineralnych, barwników i konserwantów. Produkt zawiera duże ilości olejków roślinnych.

Świetny!

Cudowny.
Używam do łuku brwiowego.. xD. Tak, zawsze gdy w ruch wchodzi pęseta, i wyskubuję włoski. Wtedy skóra jest podrażniona, a ten krem świetnie sobie z tym radzi! Niweluje zaczerwienienia, nawilża, bardzo wydajny, niska cena.
Używam też do twarzy, rąk.
Trochę białą powłokę pozostawia, ale gdy się dokładnie rozsmaruje, to nie widać.

Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: Roku.
Ilość zużytych opakowań: W połowie jednego.

Na dzień

Porządny. Stosuję go na twarz :)

+ ładny zapach
+ wygładza skórę
+ matuje, przynajmniej ja mam takie wrażenie ^^
+ jest strasznie wydajny
+ nie zapycha porów
+ niby dla dzieci, a jednak nadaje się dla każdego
+ cena
+ ujednolica koloryt
+ naturalny skład

- wysusza i dlatego stosuję go raz dziennie (rano)
- tłusty
- ciężko się rozprowadza
- opakowanie

Wart swojej ceny i jestem z niego zadowolona. :]

EDIT:
+ odkryłam jeszcze jedno jego zastosowanie... ostatnio postanowiłam go wypróbować i wieczorem nałożyłam odrobinę kosmetyku na bolącą, czerwoną "niespodziankę" i delikatnie wklepałam. obudziłam się rano, a tu "niespodzianka" o połowę (dosłownie!) mniejsza ^^

Używam tego produktu od: długo :)

To jest to!

Krem jest bardzo dobry. Używam go do rąk od półtora miesiąca. Miałam bardzo zniszczone i wysuszone dłonie, a zwłaszcza wysuszone. Krem pięknie nawilża, stan moich rąk bardzo się poprawił. Jest bardzo wydajny. Nabieram go niemało i zużyłam może połowę mimo codziennego i częstego smarowania. W wygodnym opakowaniu. Nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Pół jednego opakowania.

Fajny,nie tylko dla dzieci

Kupiłam go z polecenia!Stosuje go głownie na noc-w strefie "T",ciezko sie rozsmarowuje,dlatego traktuje go jako maske,jesli wiecej go nałoze nic sie nie dzieje.
Do zapachu sie przyzwyczaiłam,typowo niemowlecy,ale po kilku zastosowaniach nawet mi sie podoba.
Aaaa zrobiłam tez eksperyment,nakładajac go na noc na stopki,rano były miekkie i delikatne:)
Tani,wydajny,ma naturalne składniki czego bardzo mało w kosmetykach.

Używam tego produktu od: od 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Polecam!!!!!

Mam cerę potrądzikową ( czasem jeszcze mi cos wyskoczy ), rozszerzone pory,trochę zaskórników,jest to jedyny krem,który mnie nie zapycha i nie uczula,smaruję buźkę jedynie wieczorem,rano żel do twarzy Physiogel i spokojnie moge nakładac makijaż:) Po nałożeniu buźka jest jakby jasniejsza wygładzona,mimo toporności w rozprowadzaniu jestem mile zaskoczona jak taki tani kosmetyk może wiele zdziałać,ale może to zasługa nagietka? Będę robiła podejście również do żelu do ciała,tylko nie wiem czy będzie się do buźki nadawał;]
Polecam wszystkim z problemami skórnymi,niewielka ilość,a robi to co powinien robić krem:)

super!!!

rewelacyjny krem, którego używam na podrażniona skórę!! używam też na noc pod oczy (wklepuję)
PLUSY
- b. dobry na podrażnienia, zaczerwieniania i alergie
- b. dobry na wysuszoną skórę
- cena i skład

MINUSY
- ciężko go wsmarować

skóra po nim jest mięciutka i ma jednolity koloryt

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Perełka

Nie wiem czemu, ale ten krem nie wchłania mi się nawet jeśli nałożę cienką warstwę. Jednak nie będę na niego narzekać, bo jeśli chodzi o działanie to jest rewelacyjny. Świetnie sobie radzi z pryszczami, trzy noce z tym kremem i po pryszczy ani śladu. Idealnie łagodzi do tego rozjaśnia zaczerwienienia i przebarwienia :)

Cudo!

Oczywiście jak większość z was kupiłam ten produkt po zachwytach na wizażu i jestem bardzo zadowolona! Krem na początku trochę zapychał, może to była reakcja na nowy kosmetyk, jednak po kilku dniach skóra po nim jest nie do opisania. Stosuję go na noc, a rano mam piękną i gładką buzię, uwielbiam go! Czasem trochę wysusza mi miejsca gdzie coś wyskoczy, podejrzewam o to tlenek cynku, ale to pikuś w porównaniu z tym jak zbawiennie działa na moją kapryśną cerę. Od niedawna używam go pod makijaż, bardzo cienką warstwę, gdyż jest dość gęsty i nawet w takiej wersji spisuje się świetnie, makijaż trzyma się na nim cały dzień. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno i końca nie widać

Przydatny

Jak większość recenzentek kupiłam po wpływem zachwytów na Wizażu. I jak zwykle się nie rozczarowałam.
Krem jest gęsty, treściwy i zostawia biała warstwę na skórze. Jest przy tym dość tłusty, co dyskwalifikuje go jako krem na całą twarz. Ponadto trochę mnie zapchał w okolicach nosa. Ale punktowo sprawdza się rewelacyjnie. Dobrze radzi sobie z wypryskami, "podsusza" je.
Jednak na wszystkie podrażnienia czy odparzenia jest naprawdę świetny. Znakomicie łagodzi podrażnioną skórę.
Co do opakowania: bardzo przyjemne i wesołe. Nie podoba mi się natomiast zapach, taki apteczny.
Bardzo dobry krem, niezwykle wydajny i w przyjemnej cenie. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo podobno mają go wycofać.

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: w trackie 1

super

Kupiłam zachęcona pozytywnymi ocenami na forum, choć nie wierzyłam, że może mi pomóc bo jednak jest to krem dla dzieci, a nie leczący wypryski.

Używam tylko na noc, bo pozostawia białą warstwę, bardzo wolno się wchłania pewnie przez cynk, który zawiera w swoim składzie.

Do używania w dzień się nie nadaje, choć ja czasami stosuję go jako żel punktowy i też się sprawdza - uspokjaja zmiany i leczy je.

W nocy dobrze działa zgodnie z obietnicą producenta łagodzi wszystkie podrażnienia i zaczerwienienia. Pryszcze są wygojone i mam wrażenie, że od czasu jak go używam mam ich mniej i moja cera wygląda o niebo lepiej niż kiedy uzywałam profesjinalnych specyfików.

Dodatkowo można go spokojnie używać na mocno przesuszoną skórę, gdzie inne kosmetyki zawiodły.

Kolejnymi plusami są brak chemii w składzie i cena.

Używam tego produktu od: 3 mc

:D

Witam!
O kremie dowiedziałam się z forum. Mam tłustą cerę z dużymi skłonnościami do wyprysków. Krem nie jest jakiś cudowny, nie dokonuje rzeczy niemożliwych, ale jest tani i bardzo wydajny. Zalety:
- bardzo ładny zapach,
- wspomniana już wydajność,
- nie powoduje całkowitego pozbycia się mojego problemu (wyprysków), cały czas coś mam, ale nie jest to już tak widoczne, po kilku użyciach niespodzianki znikają,.
Nie matuje skóry (a przynajmniej nie moją), ale i tak nadaje się pod makijaż. Konsystencja może zrażać, ale po dwóch użyciach się przyzwyczaiłam. Używam go codziennie, rano i wieczorem, z czym na noc nakładam bardzo grubą warstwę. Nie jest taki super nawilżający, bo czasem robi mi się sucha skóra wokół ust, ale tak mam po każdym kremie. Podsumowując, krem nie jest genialny, ale za tą cenę robi znacznie więcej niż kosmetyki z przeznaczeniem do mojej cery.

Używam tego produktu od:prawie 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w połowie drugiego

bardzo dobry krem

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się. Kosztuje naprawdę mało a jest bardzo wydajny, starczył mi na kilka miesięcy.

Konsystencja jest dość toporna, krem jest ciężki i gęsty, źle się rozprowadza. Mocno bieli ale po kilku minutach wchłania się i już nie mamy na twarzy białej maski. Mimo, że krem jest gęsty i ciężki nie jest bardzo tłusty, dość szybko się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnego filtru na twarzy. Stosowałam go nawet na dzień pod makijaż i też się sprawdził.
Zapach nie jest mocny, ale nie podoba mi się - pachnie jak środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym.

Krem świetnie nawilża, pomógł mi nawet na extremalnie przesuszoną skórę nosa po katarze (po dwóch dniach wszystko wróciło do normy). Dla mojej skóry jest trochę za ciężki, po kilku dniach stosowania kremu skóra domagała się peelingu, dlatego używam go na zmianę z jakimś lżejszym nawilżaczem. Tubka jest wygodna, nie trzeba grzebać palcem w opakowaniu.

Jestem na tak, porządnie nawilża, jest łagodny dla skóry, kosztuje grosze. Polecam.Używam tego produktu od: kilku miesięcy