Payot, Huile Fondante Démaquillante (Olejek do demakijażu)

Payot, Huile Fondante Démaquillante (Olejek do demakijażu)

Olejek do demakijażu Payot zawiera w swym składzie olejek z awokado,ogórecznika i marchwi oraz krzem organiczny. Doskonale usuwa makijaż,oczyszcza, nawilża ,a także zapobiega odwodnieniu i starzeniu się skóry oraz przyspiesza gojenie się ran. Polecany do każdego rodzaju cery.

oczyszczanie twarzy
tłusta, dojrzała, normalna, sucha, mieszana
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
z pompką
olejek

Przyjemny:)

Miałam ochotę zamienić płyn micelarny, którego zwykle używam do demakijażu na jakiś olejek. Recenzowany akurat był w sporej promocji więc postanowiłam zaryzykować. Na codzień nie maluję się super mocno. Nacisk stawiam głównie na usta niż na oczy więc nie wiem jak specyfik sprawdziłyby się w przypadku mocniejszego lub wodoodporne makijażu oczu. Stosuje na twarz jedna pompke produktu nie omijając przy tym oczu. Sam masaż olejkiem jest niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Nie muszę pocierac twarzy wacikami jak jest to w przypadku płynów micelarnych. Olejek zmywam woda po czym kończę demakijaż żelem i tonizuje twarz. Kosmetyk ma wodnisto-oleista konsystencję. Jest wydajny (przynajmniej w moim przypadku). Nie szczypie w oczy i nie podrażnia mojej mieszanej cery. Dobrze zmywa ta początkowa warstwę dnia z twarzy:) O ile zwykle średnia radość sprawiał mi demakijaż, tak dzięki olejkowi Payot wręcz nie mogę się doczekać wieczoru. Na bank do niego powrócę, gdy skończę obecne opakowanie.