Wella, Shockwaves Texture'n Shine (Żel w sprayu)

Wella, Shockwaves Texture'n Shine (Żel w sprayu)

Żel w spayu Texture'n Shine do stylizacji włosów. Nadaje fryzurze wyjątkową strukturę i objętość.

podkreślające skręt, utrwalające, nadające objętość, wygładzające
zapachowa
w sprayu
lekkie
płyn
Utrwalenie
mocne
żele i fluidy

Podkreśla skręt falowanych włosów

Mam falowane włosy i cały czas szukam produktów, które poprawią ich wygląd. Do tej pory używałam pianek, żele zbyt mocno mi sklejały włosy. Skusiłam się na żel w sprayu Wella i jest super. Płyn nakładam na dłonie i wciskam w suche włosy. Efekt bardzo udany, włosy mają naturalny fajny skręt. Produkt często noszę w torebce aby poprawić fryzurę. Polecam.

Dla krótkich włosów świetny

Mam krótkie włosy i ten specyfik jest dla mnie odkryciem. Kupiłam go w promocji w Rossmannie. Spray bardzo fajny w użyciu, ładny nienachalny zapach. Efekt jest taki jakiego oczekiwałam, włosów jest wizualnie więcej, są sztywne, ułożone idealnie tak jak chcę. Spray przedłuża świeżość włosów, zazwyczaj myję codziennie tutaj po użyciu tego produktu wytrzymują 2 dni bez umycia. Jest bardzo wydajny, na krótkie włosy starczy 2x psiknięcia.

Spełnia oczekiwania

Pierwszy raz kupiłam tego typu produkt i miałam spore obawy co do niego i zupełnie niepotrzebnie. Chciałam uzyskać efekt jak po proszkach typu Osis czy Taft czyli uniesienie włosów ale bez białego pyłu na włosach. Wcześniej używałam proszków jednak miałam wtedy blond włosy teraz mam ciemniejsze włosy odcień ciemny bursztyn i proszek matuje i zostawia białe placki jak po mące... Żel wygodny w stosowaniu, ładny zapach, fajne opakowanie. Produkt jest wydajny. Włosy po użyciu są sztywne, robi to czego oczekiwałam unosi je u nasady, ułatwia układanie. Włosy nie są miękkie czy puszyste w dotyku ale usztywnione natomiast bez sklejonego kasku jak w przypadku np. lakieru. Jestem zadowolona z tego żelu.

Brdzo ok

Zacznę od minusa.
Zauważyłam, że żel naniesiony na mokre włosy po ich wyschnięciu pozostawia je szorstkie w dotyku.
Produkt ładnie pchnie. Jest wydajny- mimo tego, że przy jednym psiknięciu uwalnia się sporo sprayu. Wystarczy dosłownie jedno rozpylenie, aby całkowicie utrwalic fryzure. Przyznam, że pierwszy raz korzystam z tego typu kosmetyku do włosôw jak żel w sprayu. Jednak śmiało mogę stwierdzić, że jest to dla mnie lepszy odpowiednik nawet najmocniejszego lakieru do włosów. Stopień utrwalenia 4 jest tak mocny, że zastanawiam się jaka może być 5tka :D ogólnie, produktu używam raz na jakiś czas. Ale jest świetny. Na sucho. Na mokro jednak go nie używam. Tak czy siak. Śmiało polecam :)

Dobry produkt

Żel jak pozostałe kosmetyki z tej linii posiada miły zapach. Dobrze utrwala włosy unosząc je u nasady. Nałożony zarówno na mokre jak i suche włosy nie skleja ich i umożliwia wygodne modelowanie. Jednak ja wolę inne produkty do stylizacji włosów.

Żel w sprayu

Żel w sprayu o mocnym rozpyleniu... Uzywalam juz podobnych żeli do stylizacji włosów i utrwalenie oznaczone na butelce poziomem 4 na 5 jest zgodne z opisem producenta. 150 ml produktu wystarczy na bardzo dlugo bo naprawde wystarcza tylko 2 psikniecia aby fryzure utrwalic. Polecam ten produkt choc mnie troche przeszkadza ten aplikator w porownaniu z innymi zelami w sprayu bardzo mocno psika na wlosy.

Mega Utrwalenie

Zawiera naturalny cukier. Unosi je od nasady dodając im objętości. Łatwo się aplikuje a tym samym można go stosować zarówno na suche jak i na mokre włosy.