Pixi, Glow Mist with Propolis & Argan Oil (Rozświetlająca mgiełka do twarzy)

Pixi, Glow Mist with Propolis & Argan Oil (Rozświetlająca mgiełka do twarzy)

Rozświetlająca mgiełka do twarzy, która łączy w sobie dwie funkcje: utrwala makijaż oraz nadaje mu delikatnego rozświetlenia. Zawiera silnie działające składniki o właściwościach odżywczych i nawilżających. Może być stosowana do odświeżenia skóry i utrwalenia makijażu, aby zapewnić cerze długotrwale równomierny wygląd.

fiksery
rozświetlające, przedłużające trwałość makijażu
w sprayu

Fajny produkt

Mgiełka powoduje lekkie rozświetlenie twarzy i utrwala makijaż.
Ja zazwyczaj używałam jej jako utrwalacz i się genialnie sprawdził, likwiduje taką ciężkość niektórych makijaży, odświeża, rozświetla no i przede wszystkim utrwala i naprawdę makijaż szczególnie latem dzięki niej, bez problemu wytrwa cały dzień.
Nie wiem czy dla mnie nie jest odrobine za ciężka.
Myślę, że to produkt uniwersalny i dopasuje się do każdego, no może nie do cery tłustej, bo produkt również jest lekko tłusty.
Bardzo łądny, odświeżający zapach.
Formuła, w sprayu bardzo dobra, ładnie rozpyla, nie psika w jedno miejsce , powoduje właśnie prawidłowo mgiełkę, to na ogromny plus.
Opakowanie ładne, w przyjemnej kolorystyce, nowoczesne.
Cena może lekko wygórowana, ale jest to produkt z wyższej półki i uważam ,że wart swojej ceny, polecam.

Uniwersalna mgiełka

Z niewyjaśnionych przyczyn zawsze uważałam, że mgiełka jest produktem zbędnym w pielęgnacji, więc nigdy nie interesowałam się tego typu produktami.
Gdy mgiełka Pixi wpadła mi w ręce postanowiłam ją przetestować i stosowałam ją na kilka różnych sposobów.
Pierwszy sposób: Używałam jej jako primer przed makijażem, zwykle miało to miejsce zaraz po nałożeniu i wchłonięciu się pielęgnacji, i tutaj sprawdziła się super ponieważ rzeczywiście tworzyła lepką warstwę do której podkład i korektor fajnie się przyklejał.
Drugi sposób: Jako utrwalacz do makijażu - i tutaj pomimo jej oleistej konsystencji również sprawdziła się nieźle, ładnie scala makijaż i zdejmuje z twarzy niepotrzebną pudrowość.
Trzeci sposób: W dni w które się nie malowałam, psikłam sobie mgiełką twarz, dla odświeżenia i muszę przyznać, że dawało mi to przyjemne nawilżenie.
Jest to moim zdaniem ciekawy i bardzo uniwersalny produkt, raczej polecam do cery suchej ( myślę, że z tłustą się nie polubi ta warstwa olejku)
Niestety jak to mgiełka, w moim odczuciu jest niewydajna, szybko ją zużyłam, ale już planuję kupić kolejną!

Odkrycie Roku

Najlepszy jaki miałam idealnie sprawdza się do skóry suchej wspaniale rozświetla i nawilża!Idealna jakos do ceny
jestem w nim zakochana
duzo lepszy od popularnej mgielki z maca