BeneFit, Coralista (Koralowy róż do policzków)

BeneFit, Coralista (Koralowy róż do policzków)

Transparentny kolor dodaje twarzy blasku i odświeża ją. Złote drobinki sprawiają, że policzki uroczo migoczą w słońcu.

Efekt
z drobinkami
prasowane

Rozświetlający róż

Jest to róż z rozświetlającymi drabinkami dający bardzo naturalny efekt. Wygląda się z nim zdrowo i świeżo. Produkt dobrze się nakłada na pędzel, nie kruszy się ani nie pyli. Nie robi plam. Utrzymuje się cały dzień w stanie nienaruszonym. Myślę, że ten kolor jest odpowiedni zarówno dla jasnych, jak i ciemniejszych karnacji.
Daje 4 gwiazdki, gdyż produkt można z łatwością zastąpić tańszym różem.

cudo

zakochałam się w nim.
Odcień jest przepiękny. Taki czysty koral. Nadaje świżości i młodzieńczego uroku.
Opakowanie kwadrwatowe, papierowe z dopasowanym pedzelkiem.
Róż jest bardzo intensywny ale nie tworzy przekolorowania na twarzy.
Jeden z moich ulubieńców. I jest wart swoich pieniędzy

uwielbiam!!

To najlepszy róż jaki kiedykolwiek miałam . Ma piękny kolorek i idealnie pasuje do mojej cery. Od razu wygląda ona na zdrowszą i bardziej promienną. Opakowanie jest przepiękne. Produkt warty swojej ceny.

Swietny róż

Gdy zobaczyłam ten róż od razu wiedziałam, że przypadnie mi do gustu ze względu na ten koralowy odcień. Bardzo lubię takie odcienie, szczególnie wiosną i latem.
Zalety:
+nie jest zbyt mocno napimentowany, dzięki czemu możemy zbudować ładny, nieprzesadzony efekt,
+przepiękny odcień, który będzie pasował wieku karnacjom,
+lekko rozświetla,
+jest trwały,
+ładne, wygodne opakowanie z aplikatorem,
+ma delikatny, ładny zapach

Wady:
-cena,dlatego warto polować na promocji, lub kupić w jakimś zestawie, wtedy wchodzi zawsze taniej

Moje odkrycie

Róż zakupiłam w tegorocznej (2019) edycji świątecznej marki Benefit (zamiast kalendarzy adwentowych słynne kampery). Produkt umieszczony w kamperze pt. Cheeky camper razem z różem dandelion i bronzerem hoola lite. Moje refleksje:
OPAKOWANIE –przepiękne solidne, kartonowo-kolorowe (typowa dla Benefitu), z dużym o „dobrej rozdzielczości” lusterkiem
ZAPACH- dla mnie cała paletka pachnie subtelnie, delikatnie, perfumeryjnie- nie jestem pewna czy to nie moje subiektywne odczucie 
Poza tym:
- to jest róż, który musi mieć każda bladolica kobieta tak jak ja!!!! Nie można sobie nim zrobić po prostu żadnej krzywdy!!!! Jest delikatny, subtelny, świetnie się blenduje; ponieważ mam go w duecie z dandelionem- mieszam oba, ale w pojedynkę jest sam w sobie piękny
- produkt nie do zużycia, bardzo wydajny
- rekomendacja – tylko dla bladzi ochów, na ciemnej karnacji będzie pewnie nie widoczny

Bardzo bezpieczny

Róż jest mocno sprasowany i trzeba trochę zeskrobać pierwszą warstwę żeby w ogóle był jakiś pigment. Po tym róż jest bardzo bezpieczny, nie robi plam, ładnie wtapia się w skórę. Trochę zanika w ciągu dnia.

Obłędny!

Najlepszy produkt do policzków jakiego używałam! Pięknie komponuje się zarówno z ciemniejszą jak i jaśniejszą karnacją, przez co jest bardzo uniwersalny. Ślicznie rozświetla oraz nadaje bardzo subtelny, kolarowy kolor. Można nim uzyskać zarówno bardzo delikatnt efekt, jak i mocniejszy blask. Używając go nie stosuję rozświetlacza, gdyż Coralista zapewnia mi ten efekt rozświetlenia i lekkiego zarumienienia jednocześnie. Idealny zarówno na codzień do pudru i tuszu, jak i na wielkie okazje do pełnego makijażu. Jest wydajny, ma piękny, delikatny zapach, który czuć tylko przy nakładaniu.

Odświeżenie

Jestem zdania, że zawsze da się znaleźć tani zamiennik dla droższych produktów i nie ma sensu przepłacać. Jednak ten róż łamie tą zasadę. Ma ładne opakowanie, które od razu przyciąga wzrok. W środku znajduje się małe lusterko, które może być dodatkową pomocą. Opakowanie jest dość solidne. Sam róż rozprowadza się idealnie, nie tworzy plam, daje bardzo delikatny kolor na policzkach. Jego kolor jest delikatnie brzoskwiniowy ale ma w sobie złote drobinki, które dają efekt zdrowej i delikatnie rozświetlonej skóry.

dla fanek brązerów, które mają ochotę na coś więcej

Uwielbiam róże Benefitu za świetną formułę, trwałość i przyjemny design. Do mojej cery pasuje idealnie.Mówi się wiele o Coraliście, Hoola jest osławiona, Rockateur czy Sugarbomb mają wiele fanek. A Dallas? Dallas to produkt wyjątkowy – brąz z wyraźnym, różowym tonem, ożywia policzki, ale nie przyćmiewa makijażu oczy czy ust. Wygląda naturalnie, pięknie łączy się z brązerami do konturowania czy ocieplania twarzy. To będzie świetny wybór dla osób, które unikają różu, a chciałby się przekonać do tego kosmetyku. Coś dla fanek brązerów, które mają ochotę na coś więcej. Na pewno będą zadowolone.

wspaniały

Róż z firmy Benefit bardzo mi się podoba. Na policzku daje efekt naturalnego odcienia. Dzięki temu cera jest odświeżona i pięknie wygląda.
Jedno muśnięcie wystarczy aby osiągnąć ten efekt.

najpiękniejszy koralowy róż

Coralista to najładniejszy koralowy/brzoskwiniowy róż jaki miałam. Nie znalazłam mu godnego zamiennika, jak w dandelionie.
Widzę w recenzjach, że podobnie jak dandelion przez wiele osób oceniany jest jako zbyt jasny, niewidoczny na twarzy. Myślę, że dla ciemniejszej karnacji może sprawiać wrażenie odcinania się od skóry, będzie wyglądał wtedy bardziej jak rozświetlacz. Polecam wtedy sugarbomb - dla mnie to ciemniejsza wersja coralisty, w sam raz na lato.

Coralista, oprócz pięknego, ciepłego koloru daje lekki złoty poblask i pięknie pachnie (jak wszystkie róże benefit). Róż jest dość miękki, ale raczej wydajny - ja używam go na przemian z wieloma innymi różami więc trudno mi to określić.
Piszecie, że podkreśla pory czy krostki - nie mam idealnej cery, a u mnie efekt jest inny. Właśnie on upiększa twarz, daje bardzo świeży efekt, młodej, wypoczętej skóry.
Mam róż w paletce metalowej, ale wiem po brązerze, że te papierowe opakowania są trwałe, moje ma kilka lat i wiele podróży za sobą.

Uwielbiam

Róż do policzków, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej różomaniaczki.
Przepiękny koralowy odcienień, który daje efekt delikatnego rumieńca, a dodatkowo pozostawia piękną, delikatną poświatę.
Dodatkowym walorem jest jego zapach- oczywiście to czy komuś się podoba jest pojęciem względnym, ale dla mnie pachnie bardzo przyjemnie.
Uwielbiam po niego sięgać i robię to niezwykle często,bo uwielbiam efekt jaki daje.
Długo utrzymuje się na policzkach, jest mocno napigmentowanyale i bardzo wydajny.
Serdecznie polecam... ja już nie wyobrażam sobie nie mieć go w swojej kosmetyczce.