Soleo Professional, Face Bronzer (Bronzer do twarzy)

Soleo Professional, Face Bronzer (Bronzer do twarzy)

Zaskakuje. Intensywnością i skutecznością działania. Zapewnia cudowny odcień opalenizny i efektywne działanie przeciwstarzeniowe. Mieszanina naturalnych bronzerów jak erytruloza, beta-karoten i ekstrakt z orzecha włoskiego w połączeniu z DHA zapewnia szybkie przybrązowienie cery. Bez efektu smug! Wydobywa ze skóry jej naturalnie piękny odcień brązu, a przy tym rewelacyjnie pielęgnuje zapewniając spektrum działania przeciwzmarszczkowego. Masło Shea, olej sojowy, z orzeszków arachidowych oraz buriti fantastycznie wzmacniają i regenerują, nasączając skórę nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, przeciwutleniaczami i witaminami oraz chroniąc przed szkodliwym wpływem promieniowania UV.

Etap I, lekko opalona skóra i osoby regularnie opalająca się

Zapach: tropikalne owoce
Ten wyjątkowy bronzer do twarzy:

Pozwala uzyskać szybką, naturalną opaleniznę skóry twarzy
Przyspiesza naturalny proces brązowienia skóry,
Przedłuża trwałość opalenizny na skórze
Sprawia, że skóra nabiera wakacyjnego wyglądu
Odżywia, zabezpiecza i regeneruje skórę
Zmiękcza i doskonale wygładza naskórek
Wygładza, sprawiając, że skóra staje się miękka i aksamitna w dotyku

w tubie
normalna
przyspieszacze do opalania
koloryzujące

Skuteczny , widzę efekty!

O zakupie tego bronzera myślałam już od jakiegoś czasu , bo ma nie wygórowaną cenę jak na produkt do solarium. Jednak zawsze podchodzę sceptycznie do tańszych produktów - i chyba niesłusznie.
W końcu miałam okazję zakupić Soleo Face Bronzer i jestem bardzo zadowolona z efektów!
Robi to co do niego należy - pogłębia opaleniznę uzyskaną na solarium.
Sam kolor kosmetyku jest taki lekko brązowy, więc już to nam sugeruje , że może działać. I tak jest!
Zawiera on w sobie DHA, więc ma przez pierwsze dni swądek samoopalacza, ale nie jest to nadmiernie przeszkadzający zapach. Bywały gorsze.
Skóra po użyciu jest złotawa, widzę wyraźną różnicę miedzy opalaniem bez tego kremu , a z kremem. Bez niego co najwyżej byłam przez chwilę czerwona, a teraz wychodząc z solarium mam już lekko brązową twarz. A po dniu od opalania jest naprawdę pięknie złoto- brązowa. Efekt utrzymuje się u mnie spokojnie 1,5 tygodnia.
Dodatkowo nawilża twarz , co jest bardzo ważne przy regularnym opalaniu.
Jak dla mnie bomba - zostanę przy nim, bo robi robotę i jest w dobrej cenie!

delikatnie brązuje i pięknie pachnie

Dostałam próbkę w solarium i zachecona tym kupilam słoiczek 15 ml. Nie zauwazylam, zeby działał specjalnie szybko, i żeby dawał natychmiastowy odcien - ale ja tego nie oczekiwalam, bo mam jasna karnacje i wygladaloby to nienaturalnie. uzywam przed kazda sesja, ale takze w czasie wakacji jak wychodze na slonce. daje stopniowe brązowienie, faktycznie nie zostawia smug. Dla mnie sparwdza sie takze dlatego ze ma w sobie delikatne natluszczacze - maslo shea, olej sojowy, z orzeszków arachidowych oraz buriti - a na moja sucha skore sa super. nie zapycha porów, nie zostawia tlustego filmu, ma lekko slodki zapach, ktory mi odpowiada, bo lubie slodkie ( nie wiem czemu producent pisze tropikalne owoce??). poza tym ochrania przed UV - a to najwazniejsze! 50ml to troche za duzo dla mnie, ale sloiczek 15 idealnie:)