Balea, Gesicht Klatwachsstreifen (Plastry do depilacji twarzy na zimno)

Balea, Gesicht Klatwachsstreifen (Plastry do depilacji twarzy na zimno)

Dzięki swojej nowoczesnej, elastycznej formie plastry łatwo dopasowują się do kształtów ciała i trwale usuwają włosy wraz z cebulkami. zawierają aloes i olej migdałowy, który działa na skórę łagodząco i kojąco. Po zabiegu efekt aksamitnie gładkiej skóry utrzymuje się przez kilka tygodni, a stosowane systematycznie osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie. Produkt wegański przebadany dermatologicznie opakowanie zawiera 20 szt.

plastry do depilacji
opóźniające odrost włosków, łagodzące
wrażliwa

W porządku

Plastry do depilacji twarzy to mój must have. Zdecydowałam się na Balea że względu na niewielką cenę ok.3 e i 20 sztuk w opakowaniu (10x2).
Jako naturalna szatynka mam problem ze zbędnymi włoskami na twarzy a plastry to moja ulubiona forma depilacji.

W zestawie mamy 10 podwójnych plasterków standardowego rozmiaru oraz z tego co pamiętam 4 chusteczki do starcia resztek wosku że skóry. Przyznam, że nawet z nich nie korzystałam, więc nie będę ich oceniać.

Plastry rzeczywiście łatwo i szybko rozgrzać w dłoniach by bez problemu je rozdzielić. Zawsze stosowałam plastry Joanna i musiałam wspomagać się suszarką do włosów. Więc tutaj jest naprawdę szybka depilacja.
Plastry sprawdzają się do depilacji włosków nad górną wargą i między brwiami. Ale naprawdę grube i mocne włoski trzeba usunąć pęsetą. Ja mam ich dosłownie kilka więc to nie problem.
Są to najdelikatniejsze plastry do depilacji jakie miałam. Nie podrażniają. Skóra nie jest czerwona i tak rozgrzana jak po innych plastrach. Skóra się nie uszkadza i nie ma później suchych placków. Tak samo odrywanie ich nie jest tak bolesne jak niektórych plastrów, z którymi miałam styczność.

Efekt utrzymuje się u mnie standardowo do 3 tyg.

Jestem zadowolona. Na pewno nie są to najlepsze plastry ale warto spróbować.