Inglot, Loose Powder (Puder sypki)

Inglot, Loose Powder (Puder sypki)

Dobrze współpracuje z podkładami. Zapewnia matowy efekt. Zawiera witaminę E i olej z tykwy, który przeciwdziała wysuszającemu działaniu pudru i zapewnia naturalne nawilżenie.

sypki
matujące

HIT

Obłędna gramatura i świetne wykończenie makijażu!
Świetne zgranie z podkładem z inglota, nie widać suchych skórek i strefa T się nie świeci! Mam mieszaną cerę, więc to dla mnie ważne :)

Nie jest zły

Nie jest to zły produkt, ale też nie robi szału. Ot, puder jak puder. Podtrzyma podkład, ale nie doda mu nic od siebie. Matuje, ale nie na płasko.
Polecam tym, którzy nie chcą wydać na podkład majątku, a mają dobry podkład który sam da radę usatysfakcjonować "nosiciela" :)

Nie.

Gdy skończyły mi się wszystkie pudry, a wymarzona Laura Mercier jeszcze nie była na promocji, zakupiłam ten. I był to błąd...
Czekam aż wyżej wspomniany puder będzie w ofercie miesiąca i wtedy wyrzucę tego z największa przyjemnością.

Ukochany

Mam skórę tłustą, ale odwodnioną. Puder świetnie się z nią radzi. Jako jeden z niewielu jest w stanie utrzymać podkład na mojej twarzy przez kilkanaście godzin, jednocześnie nie powodując przesuszenia skóry.

Daje przyjemne naturalne wykończenie, nie jest to mat absolutny, ale bardzo ładne delikatne zmatowienie skóry. Kolor 12 dobrze wygląda z podkładem Revlon Colorstay 150.

Puszek jest bardzo dobrej jakości i świetnie się nim pracuje, opakowanie nie generuje żadnych problemów, dozuje odpowiednią ilość pudru, przy przewożeniu nic się nie wysypuje, nie wyciera, nie pęka - jeżdżę z tym pudrem całkiem sporo i nigdy nic mnie nie zaskoczyło :)

Wydajność jest ok, jedno opakowanie wystarcza mi na około 4 miesiące (a używam go naprawdę dużo, myślę, że większość osób zdecydowanie mniej)

Polecam dla normalnych i suchych

Puder zbija się w kulki w opakowaniu, jakby był wilgotny, możliwe, że to przez zawartość olejku. Nie daje silnego matu, więc nie polecam dla cer tłustych i mieszanych, raczej dla suchych.

bardzo dobry

Bardzo dobry produkt. Daje lekkie i naturalne wykończenie, bardzo dobrze stapia sie z cerą. Puder ma wygodne pudełeczko ale nie nadaje sie do torebki- jest spore i wysypuje sie w środku i to w zasadzie jego jedyna wada.Dołączona gąbeczka fajnie rozprowadza puder, spokojnie zastąpi pędzel. Jest trwały i bardzo wydajny.

Świetny!!

Bardzo lubię ten puder, bo ma idealny odcień i nie zapycha porów. Ładnie matowieje twarz. Jedyny mankament to opakowanie. Nie umiem przekonać się do takich opakowań, nie wygodnie nosi się w torebce bo się wysypuje a trudno się wysypuje gdy chce się z niego skorzystać. Co za ironia :P Jest w przystępnej cenie więc zawsze go kupuje i stoi w łazience na półce a do torebki mam inny i w sumie dobrze, bo nie muszę ciągle wyjmować kosmetyczki.

Jeden z lepszych!

Jeden z lepszych pudrów jakie miałam. Większość w dziwny sposób ulatnia się z mojej twarzy po kilkunastu/ kilkudziesięciu minutach. Ten jest trwały, moja twarz nie błyszczy się, ale też nie jest "tępo" zmatowiona - takiego efektu nie znoszę. Puder daje efekt lekkiego, wystarczającego zmatowienia, dzięki czemu cera wygląda zdrowo i świeżo. Używam koloru nr 15. Dodatkowo, muszę wspomnieć o puszku/gąbeczce dołączonej do pudru - uważam, że nadaje się idealnie do nakładania tego kosmetyku, radzi sobie lepiej niż pędzle.

Używam go od wielu lat i zawsze będę do niego wracać, ponieważ dobrze matowi a nie pozostawia przy tym efektu maski. Jest niesamowicie wydajny i utrzymuje się na twarzy przez długie godziny. Zdecydowanie jest warty zakupu.

Zawsze mam w kosmetyczce

Kosmetyków Inglota używam chyba od początku lat 90 ( dość wiekowa jestem ;))
Ten puder (wersja klasyczna) zawsze jest w mojej kosmetyczce. Owszem, pojawiają się obok niego inne pudry z różnych półek cenowych, od tych najtańszych po drogie, które krócej lub dłużej mam w szufladzie, ale zawsze muszę mieć puder z Inglota. Wiem, że zawsze mogę na nim polegać, zwłaszcza w sytuacji gdy wolę nie eksperymentować. To taki klasyk, ktory u mnie się sprawdza. Nie zapycha, matowi tyle ile trzeba, ujednolica cerę, jest niewidoczny na twarzy o ile nie przsadzę z ilością, pod koniec dnia co prawda znika, ale nie wymagajmy od pudru sypkiego cudów. Bardzo wydajny, dobry stosunek ceny do pojemności, gramatura jest naprawdę imponująca. Dla mnie doskonały produkt. Jest jednak małe ale.....nie lubię jego wersji rozświetlającej (z drobinkami). Tylko wersja klasyczna.

Genialny!

Puder ten sprawdza się u mnie w każdych warunkach i potrafi uratować każdy makijaż. Korzystam z niego zarówno na luźne okazje, jak i wielkie wyjścia- za każdym razem utrzymuje on podkład w nienaruszonym stanie, jednocześnie pięknie matując i wygładzając cerę. Produkt jest bardzo wydajny, a jego jakość jest moim zdaniem warta naprawdę dużej gotówki.

Bardzo dobry produkt

Jeden z wydajniejszych pudrów jakie miałam okazję stosować. Starcza na naprawdę długo przy codziennym użytkowaniu. Ma ładne, eleganckie i wygodne opakowanie, na sitku zostaje odpowiednia ilość produktu, nie wysypuje się go za dużo. Puder ładnie matowi twarz nie tworząc jednak przy tym sztucznego efektu i nie podkreślając suchych skórek, nie zapycha i jest naprawdę lekki. Po nałożeniu widać lekkie rozświetlenie cery a puder ładnie stapia się kolorystycznie z podkładem. Co do trwałości też jest niezła, czasem efekt utrzymuje się cały dzień, czasem potrzebna jest jedna poprawka, zależy to oczywiście od pogody i typu cery ale ja jestem zadowolona