Mary Kay, Translucent Loose Powder (Transparentny puder sypki)

Mary Kay, Translucent Loose Powder (Transparentny puder sypki)

Zapewnia czyste, transparentne wykończenie, odpowiednie dla każdego odcienia skóry.
- Eliminuje konieczność doboru odpowiedniego odcienia pasującego do skóry.
- Na skórze jest lekki, naturalny i jedwabiście miękki.
- Przez cały dzień kontroluje niechciane błyszczenie się skóry.
- Cząsteczki zawarte w Transparentnym Pudrze Sypkim Mary Kay zostały stworzone specjalnie tak, by rozpraszać światło, dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne a skóra promienieje świeżością.

normalna, sucha, mieszana
matujące, utrwalające
Krycie
średnie
sypki

Kiepsko matuje

Mam cerę mieszaną i u mnie ten puder totalnie się nie sprawdził.Według mnie ,bardzo kiepsko matuje. Jest drobno zmielony,aksamitny w dotyku,nie obciąża skóry. Zaraz po nałożeniu ładnie wygląda na buzi ale po 30 minutach ten efekt zanika. Mam wrażenie że puder trochę jakby bieli twarz i wygląda to sztucznie. Stosowałam go na różne podkłady ale jakoś z nimi nie do końca współgrał.Na chwilę obecną stosuję go tylko pod oczy żeby zagruntować korektor. Kupiłam sobie też dużo tańszy puder który rewelacyjnie matuje moją skórę przez cały dzień.

love forever

Puder Mary Kay Translucent - puder wielozadaniowy który doskonale utrwala makijaż oraz nadaje aksamitną gładkość.
Produkt sypki zawiera cząstki które zostały stworzone specjalnie tak aby nasza skóra zachwycała świeżym i promiennym blaskiem.
Produkt zapewnia czyste i transparentne wykończenie. Puder idealnie wtapia się w każdy odcień i rodzaj skóry. Jest lekki i naturalny, z łatwością miesza się z podkładem. Matuje skórę przez cały dzień i utrwala makijaż. Puder nie zatyka porów i nie osadza się na zmarszczkach, a nawet sprawia, że są mniej widoczne.

Jest to mój ulubieniec od lat, nigdy mnie nie zawiódł i zawsze jest ze mną❤️
Polecam szczerze!

Dobry puder

Bardzo fajny i wydajny puder marki Mary Kay. Świetnie dostosowuje sie do przeróżnych podkładów, a przy tym nigdy nie powoduje oksydowania. Twarz wyglada bardzo swieżo, cera jest niezwykle wygładzona. Był to mój pierwszy transparentny puder do którego sie przekonałam i stosuje już od kilku lat.

Idealny

Puder jest świetny, sprawdził mi się w okresie kwarantanny, gdzie nie musiałam się malować, a zależało mi jedynie na lekkim zmatowieniu. Produkt stosowałam samodzielnie bez podkładu, a później gdy wróciłam do normalnej pracy w biurze również na podkład.
Po użyciu skóra ma taki zdrowy, pudrowy glow. Sztuczne maty są już passe, a taki zdrowy wygląd ożywionej, rozświetlonej cery bardzo mnie przekonuje.
Drobinki miki rozpraszają światło, wygląda się jak po pobycie w spa :)
Transparentność to zaleta, można użyć na krem z filtrem, gdy chcesz zmatowić, na codzień, gdy nie chcesz używać podkładu.
Nie powoduje zapychania skóry.

Nie nie nie...

Kupiłam z polecenia i zachwycenia koleżanki.... Niby taki cudowny ale nie.... Co mi przeszkadza? Brokat... Miał zmatowic a świeci mi się cała twarz.. Nie widzę żadnego matu... I cieszę się że kupiłam z innego portalu za grosze na próbę i nie wydalam tylu pieniędzy. Nigdy go nie zakupie...

Świetny

Miałam do czynienia z wieloma pudrami transparentnymi i większość sprawdziła się na mojej twarzy, ale ten jest chyba obecnie numerem jeden!

Puder super matuje, nie podkreśla niedoskonałości i suchych skórek, fajnie się rozprowadza. Twarz jest fajnie zmatowiona, nie ma na niej efektu maski. Same plusy!

Naprawdę polecam, testowałam z kilkoma podkładami i z każdym współgrał idealnie. POLECAM!

Kupiony w: U konsultantki

5/5

Puder transparentny Mary Kay to moje ostatnie odkrycie, które pokochałam od pierwszego użycia . A byłam do niego mocno negatywnie nastawiona A okazało się, że posiada wszystko czego oczekuje od dobrego pudru, moja skóra go uwielbia.

Po pierwsze bardzo dobrze utrwala makijaż co jest dla mnie najważniejsze w doborze pudru. Ale to jak on przeepięknie wygląda na skórze to jest jakiś obłęd. Nie jest to produkt dla miłośniczek matu ale dla osób, które lubią delikatne rozświetlenie bo taki efekt własnie pozostawia, naturalności, cudnie odbija światło. Nie ma w sobie "chamskich" drobinek natomiast pozostawia satynowe wykończenie, nie wygląda ciężko, nie obciąża skóry.

Dodatkowo jego opakowanie jest praktyczne, gdyż posiada zabezpieczenie, które ma na celu zapobieganie nadmiernemu wysypywaniu się produktu.Dla mnie na pewno nie będzie to ostatnie opakowanie, ponieważ bardzo się polubiliśmy. Jedynym jego minusem jest dość wysoka cena ale uważam, że jest wart każdej złotówki.

Najlepszy przyjaciel mojej świecącej twarzy

Testowałam już wiele pudrów - od najtańszych po te charakteryzatorskie, ale ten został ze mną na dłużej. W towarzystwie podkładu z MK sprawdza się naprawdę świetnie - tworzy wręcz duet idealny. Cera jest zmatowiona, ale nie puder nie tworzy wrażenia maski lub twarzy klauna. Jest wydajny i nie znika szybko z twarzy. Dodam, że mam cerę tłustą mieszaną, więc znalezienie odpowiedniego pudru to dla mnie często wyzwanie. Ma świetne wykończenie, a do tego nie podkreśla skórek, czy niedoskonałości.