Naturella, Ultra Night Camomile, Podpaski na noc

Naturella, Ultra Night Camomile, Podpaski na noc

Kategoria

Zapachowe podpaski higieniczne na noc. Są cienkie - tylko 2 mm! Zapewniają niezawodną ochronę i są delikatne dla skóry.

podpaski, wkładki, tampony

Super produkt

Podpaski od naturella zdecydowanie jedne z lepszych na rynku. Przede wszystkim opakowanie zachęcające do zakupu - cała marka dominuje z zielenią. Każda podpaska jest zapakowana osobno co jest na plus, ponieważ można pojedynczo do auta wrzucić, czy torebki. Podpaski charakteryzuje się miękkim materiałem oraz bardzo przyjemnym zapachem delikatnym. Są chłonne pomimo że cienkie. Podpaski są odpowiednio długie, nie odstają pod ubraniem. Dobrze się trzymają. Zapewniają komfort. Nie podrażniają oraz nie uczulają.

Mój wieloletni fail okresowy :'(

To może być bardzo kontrowersyjna opinia, ale postaram się ją ująć jak najlepiej się tylko da.

A więc mam miesiączkę od dziesięciu lat i oczywistym jest to, że używałam na początku produktów, które kupowała mama więc przez wiele lat nie miałam żadnego porównania sobie, która marka robi lepsze podpaski oraz dostosować ich do swoich potrzeb.

Więc przez późniejsze swoje życie nastoletnie nadal kupowałam te podpaski, które niestety tak naprawdę były moim długoletnim failem (jeśli mogę tak to określić) i kompletnie mi się nie sprawdzały.

Jak na podpaski "ultra" to one moim zdaniem w ogóle tej krwi nie wchłaniają przez co podpaska cały czas jest mega wilgotna od krwi przez co jeśli siedziałam z nią zbyt długo to ta krew bardzo się rozmazywała po całej podpasce przez co bardzo często miałam tak, że zwyczajnie przeciekałam.

Moim zdaniem podpaski powinny wchłaniać przynajmniej znaczną część tej krwi aniżeli jej małą część, bo tutaj chodzi o nasz codzienny komfort w ogólnym funkcjonowaniu.

W dodatku w wielu przypadkach często miałam tak, że ten klej w podpaskach był naprawdę dosyć słaby... Przez co podpaska latała mi w to i wewte co nie było dobre ponieważ dużo chodziłam i pokonywałam ogromne dystanse więc to bardzo zaburzało mój codzienny komfort.

Teraz podsumowując to w skrócie...
Moim zdaniem te podpaski po prostu są mega średnie.

Nie wchłaniają krwi, klej jest bardzo słaby więc podpaska non stop się przesuwa, podpaska przez to, że jest moim zdaniem mega słabo chłonna rozmazuje się po całej podpasce i przez co może pojawić się problem z przecinakiem w trakcie ich stosowania.

To po prostu nie jest produkt dla mnie, bardzo mi przykro

,,Pewniaki"

Zazwyczaj preferuję podpaski, które są długie, a więc dlatego kupiłam podpaski Naturella Night.

Są one wystarczająco chłonne, pomimo że nie należą do jakoś specjalnie grubych podpasek. Czuję się w nich pewniej, ze względu na wcześniej wspomnianą długość.

Nie zauważyłam żadnego podrażnienia, spowodowanego ich działaniem.

Zwróciłam uwagę na to, że torebki, w które są pakowane uległy zmianie, mianowicie są teraz tak jakby z innego materiału, prawie przezroczyste.

Są w miarę dostępne w sklepach/drogeriach stacjonarnych, jak i niestacjonarnych.

Cienkie, komfortowe

Podpaski są cienkie, a przy tym chłonne. Lubię je stosować na noc, gdyż zapewniają mi ochronę i bezpieczeństwo. Są komfortowe. Idealnie przylegają do bielizny. Ich powierzchnia stykająca się z ciałem wykonana jest z przyjemnego oddychającego materiału. Nie powoduje podrażnień.

Spełniają swoją funkcję

Podpaski na noc są cienkie, wygodne. Zapewniają ochronę oraz komfort. Aplikacja jest bezproblemowa.Nie podrażniają skóry. Atutem jest korzystna cena , a także dostępność w drogeriach. Są pojedynczo pakowane, dzięki czemu użytkowanie jest hif

Spokojna noc z Naturella :)

Podpaski od Naturella dostępne od drogerii po markety w dobrej cenie. Dostępne dwa rodzaje opakowań pakowane po 7 sztuk oraz 12 sztuk co wychodzi ekonomicznie. Opakowanie typowe, woreczek foliowy w kolorze zielonym z motywem stokrotki. Wszystkie czytelne informacje dotyczące produktu zostały podane. Każda z podpasek owinięta w osobnej folii z przylepcem. Długość podpaski to 31 cm idealny rozmiar do stosowania na noc oraz dni z mocniejszym krwawieniem. Wkład w kolorze zielonym jest suchy i bardzo chłonny, grubość podpaski pozwala dopasować się do bielizny i ciała, nie rzuca się w oczy pod ubraniem - komfort użytkowania gwarantowany w dzień i w nocy. Nic się nie roluje, nie zbiera, klej dobrze trzyma, a łatwo można odkleić i wyrzucić podpaskę. Brak zapachu.

Idealne na " te dni "

Przez pierwsze 3 dni muszę nosić nawet na codzień podpaski na noc. I najczęstszym wyborem są właśnie naturella. bardzo dobrze chłoną, nic nie przecieka dzięki czemu czuje się komfortowo i pewnie.

Najlepsze!

Zdecydowanie moje ulubione podpaski. Mam dość intensywne okresy, a te podpaski sprawdzają się świetnie. Mają dobry klej, trzymają się bielizny, nie przesuwają się i nie odrywają. Są bardzo chłonne i nie przepuszczają zapachów. ogromnym plusem jest to, że nie podrażniają w żaden sposób, mimo mojej wrażliwej skóry. Używam niezmiennie od kilku lat i uważam, że zdecydowanie są warte swojej ceny.

Naturella

To moje ulubione podpaski. Rumiankowy, delikatny zapach i materiał z którego sa wykonane sprawiają ze czuje sie pewnie i bezpiecznie w nocy.Są rewelacyjne na noc, odpowiednio chłonne i dobrze trzymają sie bielizny, maja silny klej a ty ważne!.Opakowanie o zielonej barwie z nadrukiem rumianku to juz ogromny plus.W opakowaniu są osobno pakowane podpaski wiec sa higienicznie zabezpieczone .Same podpaski sa długie, cienkie co sprawia ze idealnie poradzą sobie z obfitymi miesiączkami.Nie podrazniaja skóry wiec polecam !Cena tez adekwatna do produktu.

Zapewniają komfort przez całą noc

Podpaski Naturella towarzyszą mi od wielu lat i moje pierwsze skojarzenie z nimi to rumiankowy zapach. To też jeden z powodów, dla którego wracam do tej marki, cena również nie jest wygórowana, a ja zawsze korzystam z przecen i robię zapasy. W moim przypadku używanie długich nocnych podpasek jest konieczne. Gdy krwawienie jest obfite to używam ich również w ciągu dnia.

Podpaski są pakowane pojedynczo i złożone na trzy części, co pozwala zachować ich higienę oraz umożliwia zabranie jednej czy kilku sztuk nawet do małej torebki. Ich długość gwarantuje ochronę kobietom o różnych rozmiarach. Siateczka obecna na ich powierzchni doskonale wchłania, nie czyniąc przy tym dyskomfortu, ponieważ potrafi przyjąć naprawdę dużo płynu, który rozchodzi się równomiernie po całej jej powierzchni. Nie ryzykowałabym zakładać bardzo obcisłych ubrań, ponieważ podpaski nie są aż tak cienkie. Pochłaniają też nieprzyjemne zapachy i dzięki wspomnianemu już delikatnemu aromatowi przynoszą dodatkowe odświeżenie.

Ze względu na to, że jestem osobą aktywną, zależy mi też na odpowiednim ułożeniu podpaski. Te są naprawdę solidne, klej trzyma mocno i nie ma obawy o przesunięcie. Nawet dla wrażliwej skóry są bezpieczne, nie powodują otarć i podrażnień. Choć miesiączki nigdy nie będą dla nas przyjemne to dzięki tym podpaskom można się poczuć odrobinę bardziej swobodnie.

Polubiłam

Podpaski na noc kupiłam, ponieważ nie wyobrażam sobie spać w nocy w tamponie. Wybór padł na te, ponieważ ich odpowiednik na dzień spisał się bardzo dobrze.

Podpaski zapakowane są w foliową, zieloną torebkę, bardzo charakterystyczną dla marki. Każda z podpasek jest zapakowana osobno dzięki czemu jest i wygodnie i higienicznie. Na każdej jest przylepiec więc można po zużyciu bez problemu, stresu i ryzyka rozwijania się wyrzucić do kosza.

Podpaski są wykonane z miękkiej bawełny, która jest delikatna dla skóry, zwłaszcza tak wrażliwej w tym miejscu. Klej jest tutaj solidny, dobrze trzyma bielizny więc nic się nie przesuwa, nie roluje, a każda z nas wie jak ważne jest to zwłaszcza w nocy. Podpaski są cienkie, ale naprawdę chłonne co dodatkowo zapewnia komfort w trakcie snu. Skrzydełka są dość duże, ale bez problemu dopasują się bielizny typu figi. Ja jestem zadowolona z używania ich bo nie dość, że są wygodne, delikatne to jeszcze skutecznie chronią przed przeciekaniem.

Wydajność zależy od długości miesiączki i jej obfitości. U mnie jest to zwykle na 2-3 cykle.

Cena nie jest wygórowana zwłaszcza, że często jest w promocji.

Skuteczna ochrona

Marka naturella towarzyszy mi juz kilka lat, oczywiście robię odstępstwa i próbuje innych podpasek, ale zawsze wracam do mojego pierwszego wyboru.
Kupując podaski naturella otrzymujemy kilka podpasek zapakowanych w folie kazda z osobna, a dodatkowo jeszcze wszystko opakowane w paczke.
Wariant na noc ma 31 cm czyli jest najdłuższa.
Zależy mi na tym żeby ochrona w nocy byla jak najlepsza ze względu na to, że mam krótkie ale bardzo obfite miesiączki.
Popaska pomimo swoich dużych rozmiarów bardzo dobrze wpasowuje sie w bielizne, nic sie nie roluje, nie odkleja, wszystko dobrze sie wchłania, nic nie wycieka po bokach.
Ma również przyjemny zapach, który daje uczucie dodatkowego komfortu.
Bardzo ważne jest również dla mnie to, że nic mnie nie obciera, nie odparza i nie podrażnia, a niestety i takie przykre niespodzianki mialy miejsce z innymi markami.
Fajne jest tez to, że można je bez problemu dostac w marketach, nie ma większego problemu z ich dostępnością, a i cena też jest przystepna.