Estee Lauder, Nutritious Super-Pomegranate Radiant Energy Eye Jelly (Żelowy krem pod oczy)

Ta innowacyjna chłodząca maska na oczy o strukturze galaretki zawiera podwójną dawkę koncentratu z granatu, dzięki czemu intensywnie nawilża, energetyzuje i odżywia, a także błyskawicznie rewitalizuje delikatne okolice oczu. Produkt zawierająca stworzony z należytą precyzją kompleks z granatu, idealnie wchłania się w skórę, aby ożywić zmęczone, opuchnięte oczy. Zmniejsza widoczność drobnych, suchych zmarszczek za pomocą intensywnej dawki całodziennego nawilżenia.

żele pod oczy, kremy pod oczy
wygładzające, przeciwzmarszczkowe, przeciw cieniom / opuchnięciom, nawilżające, kojące / łagodzące
w słoiczku

Jakość idzie za cena

Krem jest naprawdę świetny, cienie pod oczami się wyraźnie zmniejszone. Skóra w koło oczu jest nawilżona, drobne zmarszczki są spłycone. Zapach kremu jest delikatny i nie powinien podrażniać osoby wrażliwe na zapach. Jedynie nie podoba mi się opakowanie bo preferuje bardziej wyciskane kremy pod oczy mam wrażenie ze są bardziej higieniczne. Ale ogólnie jest to drogi ale świetny krem.

Używam produktu od niedawna. Jestem miłe zaskoczona efektem tego żelu. Po nałożeniu niesamowita ulga dla skóry pod oczami,z efektem liftingu. Przynajmniej u Mnie ???? bardzo pozytywne wrażenia. Skóra wokół oczu jest mniej pomarszczona .

Wykorzystała: kilka próbek

Estee laser mnie zachwyciło

Zaskoczyła się mile fajna sprawa super konsystencja galaretki zupełnie coś czego marka w ofercie nie miala.fajnie zachowuje się na skórze nie jest tłusta łatwo schodzi