Rival de Loop, Gesichts Wasser Ginko & Gurke (Pielęgnujący tonik do twarzy)

Rival de Loop, Gesichts Wasser Ginko & Gurke (Pielęgnujący tonik do twarzy)

Tonik z wyciągiem z ginkgo i ogórka. Przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej. Delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej naturalnej warstwy ochronnej oraz przygotowuje ją do dalszych zabiegów kosmetycznych. Bezalkoholowy.

Fantastyczny tonik!

Pierwszy raz kupiłam go w tej małej wersji, skusiła mnie niska cena i od tej pory nie chcę innego.
Doskonale usuwa makijaż z twarzy, fluid zostaje na płatku, skóra jest oczyszczona i odświeżona. Inne toniki jakie używałam wcześniej tylko rozcierały fluid :/

Używam go także do przemycia twarzy, szyi i dekoldu. Podoba mi się zapach i konstsnetncja - nie przeszkadza mi że trochę się pieni bo spełnia moje oczekiwania :)

Polecam bo:
- doskonale oczyszcza

Ilość zużytych opakowań: 6-8

Godny polecenia

Super tonik!

Zalety:
-zapach,
-cena,
-wydajność,
-uczucie świeżości,
-dobrze usuwa zanieczyszczenia i matowi skórę,

Wady:
jak dla mnie nie ma

Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Tonik kaszanka -> brudny wacik i ciągłe uczucie niedoczyszczenia.

Nie lubię tego toniku bardzo, bardzo..

Zacznę od tego, że cena owszem kusi, ponieważ co do pojemności za jaką płacimy (200ml) wypada bardzo korzystnie.

Dodatkowo skusił mnie fakt, iż bardzo przypadła mi pianka do mycia twarzy z tej serii dlatego zakupiłam i tonik bez większego namysłu.

WADY:
Wacik nawilżony tym tonikiem strasznie opornie przesuwa się po twarzy, ma taką jakby tępą konsystencję.. (w innych tonikach takiego odczucia nigdy nie miałam) poza tym mam wrażenie, że twarz jest niedoczyszczona i zawsze muszę zużyć 2-3 waciki, a nadal zauważalne są na nim nieczystości.

PŁATEK KOSMETYCZNY nasączony tym tonikiem NIE JEST ŚNIEŻNO-BIAŁY po 2-3 użyciu!!

Podczas używania innych toników, wystarczył jeden wacik, góra dwa i był on czyściutki, a mycie buzi pianką to tylko formalność.. tu jednak tak nie było.

Tonik ma tonizować i odświeżać skórę, buzię etc a ja nie mam takiego uczucia po użyciu tego toniku; wręcz przeciwnie - wydaje mi się, że brudek nadal tam siedzi i oblepia moją twarz, szyję kark, blehh.. :/ochyda. (mam takie wrażenie nawet wtedy kiedy nie mam na twarzy makijażu, podkładu itp)

Opakowanie jest bardzo tandetne i nieporęczne. Plastikowe wieczko zamykające jest wykonane z bardzo kiepskiego tworzywa, źle się otwiera i sprawia wrażenie jakby się zaraz miało odłamać i odpaść, co zresztą nastąpiło. Poza tym po otwarciu wieczka dziwnie odstaje przesłaniając dziurkę butelki, trzeba odchylać ją i przytrzymywać palcem nasączając wacik. Poza tym strasznie się pieni, jakby był przeterminowany i buzował..

Zalety:
Nie wysusza cery, nie zawiera alkoholu, nie powoduje ściągnięcia buzi, ani szczypania.

Dyskwalifikuje go uczucie dyskomfortu po jego użyciu ( a tonik powinien je niwelować) ,wady mają druzgocącą przewagę nad śladowymi zaletami. Najgorszy tonik jaki w życiu miałam - to jest pewne.

Zdecydowanie bardziej polecam toniki z Ziaji - są o niebo lepsze jeśli porównujemy toniki z tej półki cenowej, moim skromnym zdaniem Ziaja miażdży Rival de Doop w kategorii toników..

Super produkt!

Naprawde rewelacja!

Dawno moja buzia nie odzcuła takiej ulgi!

Plusy:

+zmywa dokładnie makijaż
+absolutny brak alkoholu!
+nie ma po nim uczucia ściągnięcia
+"uspokaja"cerę, wszelkie zaczerwienienia znikają
+wydajny
+tani
+duża butla
+bezzapachowy

Minusy:

-w kontakcie z twarzą lekko sie pieni, co może być denerwujące.

Polecam!

Używam tego produktu od: kilkanaście tygodni

Jestem na tak!

Wszystko na plus!:)
- cena
- dostępność
- mega wydajny! Niewiele produktu wystarczy do demakijażu całej twarzy
- ładny zapach
- radzi sobie nawet z makijażem wodoodpornym
- NIE wysusza skóry, jestem posiadaczką suchej cery, ten tonik nie podrażnia jej ani nie wysusza
- delikatnie nawilża twarz
Używam go od ponad pół roku, może dłużej, z przerwami na wypróbowanie innych produktów, ale zawsze do niego wracam
Polecam serdecznie:)

Bardzo na Tak !!

Fajny tonik do demakijażu !
Zacznę od tego , że czytałam , że nie zmazuje wodoodpornego makijażu , a tu szok ! Mam wodoodporną mascarę i cienie i wszystko ładnie schodzi ! Byłam w szoku , bo za tą cenę niczego specjalnego się nie spodziewałam .Oprócz tego jest wydajny , ma ładny zapach . Puki co same plusy !

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Kocham jego zapach !

Zacznę od tego, że jak dla mnie ma cudowny zapach ♥ Nie mogę się go nawąchać :D Generalnie jest tani, dałam za niego chyba z 4 pln w promocji, jest mega wydajny, dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia, choć troszkę wykusza skórę. No i twarz po nim troche się swieci, ale dla mnie to nie problem, bo używam później kremu matującego. Jak za te pieniądze wart uwagi :)

Dobry produkt w niskiej cenie.

Bardzo lubię wypróbowywać nowe kosmetyki, rzadko kiedy kupuję drugi raz ten sam produkt. Jeśli się tak zdarzy to tylko wtedy kiedy jest naprawdę dobry. Ten tonik zakupiłam bez szczególnego planowania - weszłam do Rossmanna i akurat był w promocji, a że nigdy wcześniej go nie miałam więc postanowiłam go kupić. I okazało się, ze to był dobry wybór.
Plusy:
- wydajny,
- dość dobrze zmywa makijaż,
- mimo iż nie jest on przeznaczony do demakijażu oczu to w miarę dobrze zmywa tusz do rzęs,
- nie wysusza skóry,
- ma ładny zapach,
- nie zawiera alkoholu,
- tani.
Minusy:
- opakowanie jest trochę nieporęczne, często za dużo się go wylewa na wacik,
- powoduje świecenie się skóry, ale w sumie to nie przeszkadza bo i tak stosuje się go przeważnie wieczorem.
Stwierdzam, że pomimo tego, iż lubię testować nowe kosmetyki, to zastanowię się jeszcze nad zakupem kolejnego opakowania, gdyż ten tonik do demakijażu jest prawie moim ideałem. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 całe / 200 ml

Bardzo dobry.

Nie wiem, dlaczego nazwali to tonikiem. Nawet kobita w rosmannie się dziwiła, oczywiście też uważa że to płyn do demakijazu. W tej funkcji sprawdza się naprawdę dobrze. Makijaż schodzi bez problemu, nie pozostawia czerwonych śladów na buzi (jestem alergikiem), skóra jest lekko wysuszona (ale nie przesuszona), nie ma mowy o tłustej, zapychającej warstwie. Nie czuć go na buzi, jest delikatny, ale skuteczny. O niebo lepsze od Lorealów i innych. Jedyny minus - dziwny zapach. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry

Dobrze oczyszcza, świetny na letnie upały do cery przetłuszczającej się. Dobrze zmywa makijaż, poprawia stan cery (mniej niespodzianek). Jego lepkość mi nie przeszkadza. Zaraz nakładam krem i problem znika sam.

W okresie jesienno-zimowym niektóre kremy na nim lekko szczypią, ale wystarczy odczekać parę minut zanim się go nałoży. Nie przesusza.

Jest bardzo tani i jak na razie najlepszy.

Używam tego produktu od: lipca 2011
Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Obojętny

Jak dla mnie produkt obojętny. Kupiłam go skuszona niską ceną, niestety "szału nie ma" ;)

Nie uczula mojej skóry, ale nie zauważyłam też jakiegos dobroczynnego działania.

Denerwuje mnie to, że strasznie się pieni! Trzeba uważać z ilością - wystarczy niewiele by rozprowadzić po całej twarzy (plusem w tym wypadku jest jego wydajność).

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

Już do niego nie wrócę

W przeszłości zużyłam kilka butelek. Ewidentnym plusem jest cena i dostępność. Zapach neutralny.

Stosowałam go jako zwykły tonik chociaż jest napisane, że to tonik do demakijażu a ja się nie maluje więc nie wiem jak radzi sobie z makijażem.

Nie zachwycił mnie, taki zwykły. Nic specjalnego ze skórą nie robi, ani złego ani dobrego.

Trochę wysusza (lecz nie zauważyłam żeby ściągał skórę) i twarz się po nim lepi i błyszczy ale nałoży się krem i jest spoko.
Co do tego, że się pieni i rzekomo podrażnia to myślę, że wystarczy nie trzeć twarzy z całej siły i będzie dobrze, takie jest moje zdanie.

Nie wrócę do niego bo zwyczajnie znalazłam lepszy, delikatniejszy, który bardziej do mnie pasuje.
Taki który nie służy również do demakijażu.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam.
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4.