Rival de Loop, Gesichts Wasser Ginko & Gurke (Pielęgnujący tonik do twarzy)

Rival de Loop, Gesichts Wasser Ginko & Gurke (Pielęgnujący tonik do twarzy)

Tonik z wyciągiem z ginkgo i ogórka. Przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej. Delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej naturalnej warstwy ochronnej oraz przygotowuje ją do dalszych zabiegów kosmetycznych. Bezalkoholowy.

Przesusza

Kupiłam tonik przez przypadek :)skończył się mój ukochany z Ziaji ogórkowy więc wyruszyłam do Rossmanna aby wypróbować coś nowego. Była akurat promocja więc stwierdziłam czemu nie, skoro kosztuje około 7 zł.

Plusy:
-niedrogi
-łatwo dostępny
i tyle..

Minusy:
-zapach (jak dla mnie nieprzyjemny)
-wysusza skórę (dla osób o cerze suchej nie polecam !)
-do demakijażu oczu absolutnie nie wskazany (moje spojówki były po nim całe czerwone, a oczy piekły niemiłosiernie)

Podsumowując:
nie polecam, produkt może i jest tani i ma dość dużą pojemność, lecz w moim przypadku bardzo przesuszał, a nie tego od niego oczekiwałam.

Pozdrawiam, owieczka91

całkiem niezły

Może zacznę od tego,że kupiłam ten produkt głównie ze względu na niską cenę. Wcześniej stosowałam micele, z których byłam bardzo zadowolona,ale niestety musiałam z nich zrezygnować. Używam tego toniku tylko i wyłącznie do demakijażu. Twarz jest po nim taka klejąca i nieświeża, dlatego zaraz po zmyciu makijażu muszę umyć twarz żelem oczyszczającym. Nie zauważyłam,żeby stan mojej skóry się pogorszył czy polepszył. Polecam jako produkt do demakijażu,ale głównie lekkiego makijażu, wydaje mi się,że z tuszem może sobie nie poradzić. Wydajność jest również na plus, w moim przypadku jedno opakowania wystarcza na ok.1,5-2 miesiące. Ogólnie przełożenie ceny do jakości całkiem w porządku.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

nie polecam

Cena na plus i to chyba jedyny plus.

- skóra po przemyciu klei się, klei, klei i nic nie poradzisz brrr
- zapach duszący, długo utrzymuje się na skórze, dla mnie wręcz odpychający

Zmęczę opakowanie przemywaniem dekoltu ale to tylko z powodu skąpstwa;) Więcej nie kupię choćby nie wiem co.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia pierwszego

Do demakijażu

Trudno nazwać ten produkt tonikiem, dlatego ja go stosowałam jako płyn do demakijażu. Jest dosyć tani, dobrze zmywa brud i zanieczyszczenia. Strasznie się pieni, ale to akurat można znieść. Ma jednak jedną olbrzymią wadę-okropnie wysusza mimo braku alkoholu w składzie. Nie podoba mi się też jego zapach, który dość długo utrzymuje się na twarzy. Podsumowując-nie dla mnie. Więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: pół roku temu kupiłam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie dla mnie.

Produkt o nie najgorszym składzie. Dobrze zmywa brud i makijaż, niesamowicie tani i całkiem wydajny. Nie zostanie jednak moim faworytem ponieważ swoich zalet ma również wady: strasznie się pieni, czego nie lubię w kosmetykach do demakijażu bez użycia wody i pozostawia lepką warstewkę (oczywiście po przemyciu hydrolatem czy zwykłym tonikiem to uczucie mija, ale jest dość irytujące). Jest to dobre rozwiązanie w przypadku braku funduszy ale szału również nie ma.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

tani i dość fajny

O jej ten tonik to moje największe zaskoczenie. Kupiłam bo skończył mi się poprzedni a ten był baaaardzo tani. Dałam za niego chyba 4 złote :D Owszem tonik pieni się ale tylko wtedy jak dam go za dużo na wacik. Wystarczy dosłownie odrobina żeby przemyć całą twarz, szyję i dekolt. Jest strasznie wydajny. Skóra jest po nim troszkę lepka ale miejmy świadomość że po każdym toniku należy użyć jakiegoś kremu i/lub serum. Wtedy uczucie lepkości znika. Co najważniejsze nie powoduje u mnie zaskórników a tego bardzo się obawiałam. Nie wiem czy kupię ponownie ponieważ lubię eksperymentować a obawiam się że ten produkt starczy mi jeszcze na baaaardzo długo.

Ilość zużytych opakowań: ledwo do połowy opakowania

Nie lubię go

Tonik nie zrobił nic. Nie poprawił ale też nie pogorszył stanu mojej cery. Jest zupełnie zbędny.

Plusy:
+ cena
+ skład w miarę dobry
+ wydajność w porządku

Minusy:
- nic nie robi ;)
- pieni się i klei

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

TAKI NIJAKI, TO NIE TONIK

Hmm... zacznijmy od tego, że to nie tonik, po nałożeniu się pieni i trzeba go potem zmyć więc tonikiem bym go nie nazwała ; p

Ale bardzo fajnie się sprawdza jako płyn do demakijażu, naprawdę. I właśnie tak go używam, jako płyn do zmycia makijażu : )

Dlatego daje 3 gwiazdki : )
Dałabym 4,5 jakby na opakowaniu pisało że to płyn do demakijażu, a nie tonik :p

Polecam.

Używam tego produktu od: nie wiem, z 5 miesiecy

Super !

Jak go kupowałam miałam mieszane uczucia,
chciałam kupić coś taniego ale dobrego i w sumie mi się udało ;)
Zapach dość świeży,opakowanie w porządku, jest po polsku co nieco ;) , nie wspomnę o cenie(3 z groszami!!!) , mega wydajny, ZMYWAM NIM OCZY i wcale mnie nie pieką :d,
duże opakowanie za niską cenę,
jedynie co mnie w nim denerwuje to to,że trochę się pieni i po użyciu mam jakby suchą skórę...(nie rozumiem tego..)
Jednak biorąc pod uwagę cenę i wydajność jestem na TAK.

zbyt intensywny zapach, pieni się i zapycha

Miałam ten tonik w mini buteleczce. Całe szczęście, że tylko mini, bo całej bym nie zmęczyła.

Na plus:

+ cena
+ dostępność
+ mini wersja do wyboru

Na minus:

- duszący zapach, zdecydowanie zbyt intensywny. Szczególnie jak na produkt, który ma dawać uczucie odświeżenia czy oczyszczenia; po przetarciu skóry tym tonikiem czuję się brudna.
- zostawia na twarzy klejącą warstwę
- PIENI SIĘ ! ! ! Nawet przy małej ilości na waciku produkt się pieni, bez sensu.
- Największy minus: zapycha. Ostrzegam, ja po około półtora czy dwóch tygodniach używania zauważyłam zapchane pory na policzku oraz zwiększoną tendencję do powstawania zaskórników i krostek na czole, brodzie oraz dekolcie. Odstawiłam produkt, cerę doprowadzałam do porządku przez kolejne dwa tygodnie. Resztę toniku zużyłam używając raz na jakiś czas.
- podrażnia: cera po użyciu często była zaczerwieniona, lekko ściągnięta.

Używany wieczorem sprawiał, że krem gorzej się wchłaniał, miałam ogólnie nieprzyjemne wrażenia z nakładania czegokolwiek na skórę pokrytą lepką warstwą po toniku.

Używany rankiem się nie sprawdza, cera jest niejednolita, lekko podrażniona. Nie odświeża.

NIE POLECAM. Według mnie ten tonik jest bardzo słaby, właściwie ma same wady. Jeżeli ktoś koniecznie chce przetestować ten produkt, to polecam kupić mini wersję.

Ilość zużytych opakowań: 1 mini buteleczka (chyba 50ml)

szału nie ma

kupiłam go w promocji za około 3 złote, więc nie spodziewałam się cudów.

ten tonik jest mniej niż średni, raczej wręcz słaby.

- za przemaczanie płatków kosmetycznych, co doprowadza mnie do szału (gdy tylko przycisnę do twarzy tonik spływa mi po palcach;/)
- za ciężkie dozowanie
- za czerwienienie na twarzy chwilę po zastosowaniu

+ za cenę oczywiście, bo jest dobra, ale odpowiada jakości
+ za wydajność (zużyłam 1/4 butelki w 2 miesiące używając codziennie)

Ilość zużytych opakowań: 1/4 butelki

Eh...

Skład, zapach, cena wszystko to jest wspaniałe, ale ostateczny werdykt - nie dla mnie. Tonik spowodował na mojej twarzy uczulenie (drobne krostki na policzkach) walczyłam z nim tydzień. Jednak to kwestia skóry, gdyby nie to to pewnie byłby ok.

Używam tego produktu od: krótko
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego