Cece of Sweden, Salon Styling, Extra Hold Hairspray (Lakier do włosów extra mocny)

CeCe Salon Styling, lakier do włosów extra hold z keratrix complex
Profesjonalny lakier do włosów.
Zapewnia bardzo mocne utrwalenie nawet w warunkach dużej wilgotności.
Nie skleja włosów, szybko wysycha. Skutecznie utrwala i nadaje spektakularnie lśniące wykończenie fryzury.

Keratyna to białko odpowiedzialne za właściwości fizykochemiczne włosów, ich wygląd, kondycję i jakość, a także za połysk, gładkość i wrażliwość na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Keratyna w produktach do włosów:
- Działa regenerująco
- Wzmacnia włosy, zwiększa ich objętość
- Przywraca połysk i zdrowy wygląd
- Chroni przed nadmiernym wysychaniem włosów Zapewnia ich sprężystość, elastyczność i miękkość.

lakiery do włosów
utrwalające
zapachowa
w sprayu

Najlepszy jaki miałam :-)

Lakier do włosów ma aż 750ml pojemności więc wystarcza na dłużej. Utrwala fryzurę praktycznie jej nie sklejając. Nawet przy użyciu dużej ilości włosy nadal nie są posklejane. Łatwo go wyczesać, dodatkowo nie czuć by obciążał włosy. Uwiódł mnie też swoim zapachem. Cena za tak duże opakowanie jest bardzo niska. Włosy są miękkie, pachnące. Polecam. Odkąd go mam nie kupiłam lakieru drogeryjnego i mam nadzieję że nie będę już musiała. W jednej z drogerii można kupić lakier tej firmy tylko inny, też w tak dużym opakowaniu i pewnie skuszę się też żeby go przetestować. Wspaniały produkt, mój kolejny hit.