Dessange, Professional Hair Luxury, Nutri Extreme, Serum do włosów suchych

Dessange, Professional Hair Luxury, Nutri Extreme, Serum do włosów suchych

Koronacja prawdziwie odżywczego rytuału inspirowanego profesjonalną pielęgnacją. Bogata, odżywcza formuła aplikowana na mokre lub suche włosy zapobiega puszeniu, intensywnie odżywia i chroni włosy aż po same końce.

Formuła z odżywczym olejkiem z nasion Sacha Inchi i prowitaminą B5 pozostawia włosy lekkie i pełne uwodzicielskiego blasku. Suche włosy zyskują piękny wygląd oraz łatwo się rozczesują i układają.

Wygładzający hit

Uwielbiam markę Dessange! Włosy po użyciu jakiegokolwiek produktu z tej firmy, wyglądają jak po wizycie u fryzjera.
Recenzowane serum jest przeznaczone do suchych włosów, ale nawet jeśli takich nie macie to z pewnością będziecie zadowolone.
Serum rewelacyjnie wygładza włosy, zapobiega puszczeniu, nadaje im blasku i miękkości. Dużym plusem jest również przyjemny zapach, który jest wyczuwalny na włosach.
Co istotne, serum nie obciąża włosów, nie sprawia że są sklejone, nie robią się strąki.
Mam grube, puszące się włosy. Zazwyczaj używam dwóch pompeczek, zarówno na suche jak i mokre włosy i w obu przypadkach efekt jest taki sam.

Bardzo polecam ten produkt.

uwielbiam

Serum stosuję różnie - czasem na wilgotne, czasem na suche włosy i zauważyłam, że pięknie je wygładza. Bardzo lubię nakładać je po stylizacji do wygładzenia kitki, czy warkocza i świetnie sobie z tym radzi zapobiegając plątaniu włosów, czy puszeniu się ich.
Po aplikacji zostawia na długo piękny zapach na włosach, mój mąż go uwielbia :D
Nie powoduje obciążenia włosów przy stosowaniu go z rozsądkiem (czyli na średniej długości włosy - ja mam dosyć grube) 3-4 pompki.
Generalnie każdy produkt tej marki, jaki miałam zachwycił mnie jakością.

A ja jestem zadowolona :)

Kupiłam je z racji, że dawno nie miałam nic tego typu, co nie będzie olejkiem ani jakimś utrwalaczem do moich kręconych włosów. Ostatnio rzadko je stylizuję na proste, w większości przypadków podkreślam naturalny skręt. Zachęcił mnie opis i formuła. Jest to olejek w kremie, który ma za zadanie ujarzmiać suche, puszące się włosy. I można go stosować na mokre jak i na suche włosy. Ja wybieram zazwyczaj opcje, że na suche. I u mnie to jest tak, że myję włosy a następnie na końcowy etap pielęgnacji 3 pompeczki wsmarowuje we włosy i potem je rozczesuje aby lepiej ten produkt rozprowadzić a następnie zawijam w warkocz albo daje im wyschnąć tak luźno. Nie używam suszarki.

Moje włosy bardzo polubiły ten krem. Po tym jak już wyschną to widać, że są trochę takie jakby ujarzmione ale bez obciążenia dodatkowego. Nie puszą się, loki trzymają się kupy, nie rozwalają się. Dodatkowo włosy mam takie miękkie, gładkie, trochę się błyszczą. Tak bardzo zdrowo wyglądają. Określiłabym ten krem jako trochę utrwalający gdyż jednak włosy po nim nie są sklejone ale trzymają swoją formę.
Lubię też to, jakie moja włosy są w dotyku po użyciu tego preparatu. Dla włosomaniaczki takiej jak ja, która ma grube, długie, naturalnie kręcone włosy (określane jako wysokoporowate) to jest świetny produkt.
Nie zauważyłam aby odżywiał ten krem włosy jakoś na dłuższą metę ale na pewno ochrania je przed dodatkowymi zniszczeniami np od szalika czy kurtki i nie łamią mi się teraz prawie w ogóle końcówki, co uważam za sukces.

Nie jest to produkt obciążający ale niweluje efekt puszenia całkowicie. Pomaga w stylizacji włosów i sprawia, że wyglądają zdrowo. Efekt wygładzenia, miękkości, lekkiego błyszczenia i ujarzmiania moich loków sprawia, że na stałe zagości ten produkt u mnie. Podoba mi się jego działanie i to, że nie jest ani tłusty, lepki ani przesadny w którąś ze stron. Wydajny bardzo, 3 pomki na moje długie włosy działa cuda. Nie ma mocnego zapachu, a ten który czuję jest delikatny i bardzo przyjemny. Trochę tak kremowo-luksusowo pachnie. Ale na włosach nie utrzymuje się długo, więc nawet gdyby komuś do gustu nie przypadł to nie będzie to problemem.

Super też u mnie działa bliżej nasady włosów, gdzie stoją mi dęba baby hair. Bardzo dużo mi ich ostatnio wypadało ale i bardzo dużo nowych rośnie więc niektóre stoją sobie do góry i ciężko je ujarzmić w jakikolwiek sposób. A ten krem je tak wygładza i wracają na swoje miejsce. Wiadomo, że i tak nie jest to stan idealny bo te moje baby hairy i tak mają swoje życie ale przynajmniej nie musze używać gumy aby je ujarzmiać, więc tym samym ich tak nie niszczę.

Wspomaga pielęgnację

Serum używam od kilku miesięcy głównie na końcowym etapie pielęgnacji włosów, na końcówki.
Serum wygładza włosy i je dyscyplinuje.
Pięknie pachnie. Wygodnie się rozprowadza. Bardzo fajnie sprawdza się przy układaniu włosów. Większych efektów po miesiącach stosowania raczej nie zauważyłam, bardziej doraźne.

Serum do włosów suchych

Dla mnie serum najbardziej się sprawdziło jest idealnie dobrze się nakłada i wchłania się Włosy nawilżone bo to dla mnie najważniejsza struktura wzmocnienia i włosy inne lepsze w dotyku nie rozdwajają się

jak dla mnie bez szału

Na początku wspomnę, że mam długie, ale zniszczone włosy. Mimo, że o nie dbam są suche. Produkt ten kupiłam bo czytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat i byłam ciekawa jak poradzi sobie z moimi włosami. No i niestety zawiodłam się - serum nie pomogło moim włosom.

Opakowanie serum to wygodna buteleczka o pojemności 125 ml. Posiada ona pompkę. Zapach jest przyjemny, ale długo nie pozostaje na włosach.

Konsystencja produktu jest lekka, dzięki czemu serum dobrze się rozprowadza na włosach. Niestety moje włosy były bardzo obciążone tym produktem i szybko się przetłuściły. Próbowałam używać go na same końcówki, ale tu też nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania. Może od razu po rozprowadzeniu serum włosy faktycznie łatwiej się rozczesywały, ale na drugi dzień już się plątały.

Cena bardzo wysoka, ok 30 zł.

Bardzo fajne serum

Jedno z lepszych właściwie jakie używałam, nie skleja, bardzo dobrze wyływa na moje suche włosy. Naprawdę bardzo polubiłam się z tą firmą, zaskoczyly mnie także olejki. Konsystencja serum nie jest obciażająca. Zazwyczaj tego typu produkty wprowadzały mnie w złość. Każda dziewczyna chyba wie dlaczego. Sklejone włosy i brak efektów. Jednakże to serum jest wdzięczne, aplikacja jest prosta. Z biegiem czasu zauważam lepszy stan i strukturę włosów.

hmm.. ok

Serum do włosów sprawdził się przyzwoicie lecz nie używam go za każdym razem lecz dwa razy w tygodniu kiedy włosy potrzebują delikatnego zregenerowania i nawilżenia.
Nie polecam go dla dziewczyn które maja włosy w przyzwoitej kondycji i dobrej gdyż może obciążyć włosy i zrobić im krzywdę puszeniem się włosów.
Szkoda ze włosy są ładne pierwszego dnia a drugiego już mniej ładne.
Serum w sumie spełnia swoja powierzchowna funkcje.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Uwielbim go!

Sprawdził się w 100% do moich suchych włosów z tendencją do puszenia się, Wraz z szamponem i odżywką tworzy super team do włosów! Jestem zachwycona efektem jaki robi to serum!

Genialny!

TAK, TAK, TAK! Coś czego moje niesforne końcówki teraz potrzebują. Wygładza, nawilża, dodaje blasku. Praktycznie i eleganckie opakowanie. Jestem zadowolona :)

Przyjemnie, godne polecenia

Producent obiecuje: odzywia, chroni, wygładza, ułatwia rozczesywanie, włosy lekkie. Moja reakcja: 100% prawda! Malutki minus, że trochę się klei w dłoniach, ale naprawdę lekko. Konsystencja bardzo lekka, kolor mleczny, zapach inny niż produktu tej serii- a zatem bardzo przyjemny :) nakładam na mokro, na sucho i w obu wersjach się sprawdza. Zmiękcza włosy, wygładza, nie puszą się. Na moje włosy do łopatek wystarczą 2 pompki.

Może być

Serum to ostatni krok. Jest całkiem w porządku, dość lekkie, nie takie oleiste jak inne. Dobrze wygładza końcówki, nie obciąża mocno włosów. Zapach mi się nie podoba. Bardzo wygodne w użytkowaniu.