Gillette, Mach3 Start, Maszynka do golenia

Gillette, Mach3 Start, Maszynka do golenia

Większy komfort golenia, nawet po 10 użyciach (w porównaniu z maszynką jednorazową Gillette BlueII Plus), Maszynka do golenia dla mężczyzn wyposażona w rączkę Aqua-Grip umożliwiającą całkowitą kontrolę podczas golenia, nawet gdy maszynka jest mokra, Ostrza DuraComfort zapewniające długotrwały komfort golenia, Dokładniejsze golenie, o 50% mniejsza siła nacisku ostrzy (w porównaniu z maszynką jednorazową Gillette BlueII Plus), Pasek żelowy pomagający chronić skórę przed zaczerwienieniem, Ruchoma główka dostosowująca siłę nacisku maszynki dla łatwiejszego golenia (w porównaniu z maszynką jednorazową Gillette BlueII Plus), Może być używana z dowolnymi ostrzami wymiennymi do maszynki do golenia Mach3

Najlepsza maszynka jakiej używałam

Maszynkę mam od 2-3 lat, więc z tego co wiem, jest to starszy model. Jest dopasowana do ręki, wykonana z plastiku i gumy, co przekłada się na wysoką jakość wykonania. Wkłady zużywają się bardzo powoli, maszynka w ogóle się nie tępi, jest niemalże niezniszczalna! Podczas golenia nóg, miejsc intymnych czy pach nie zacięłam się ANI RAZU!!!

Nie wracam do kobiecych maszynek. Ostra na długo.

Kobiecych maszynek nie lubię za te ich kolorki - róże, szpitalne zielenie i tym podobne. Ale odkryłam, że męskie maszynki są nie tylko bardziej estetyczne, ale i lepsze w działaniu.

Gillette, Mach3 jest maszynką do której dokupujemy ostrza (więc mniejsze zużycie plastiku, niż w przypadku typowych jednorazówek).

Rączka jest wygodna, dobrze wyprofilowana, anty-poślizgowa. Cięższa niż w przypadku jednorazówek. Główka jest ruchoma, dzięki czemu łatwiej golić różne zaokrąglenia. Główka ma 3 ostrza i dwa paski.

Ostrza są bardzo ostre i trwałe. Na moje potrzeby wystarczają na długo. Nie rdzewieją.

Wymieniają się łatwo. Na klik.

Jedynym problemem jest to, że ostrze po wyjęciu z opakowania nie ma zabezpieczenia, więc nie można podróżować z tą maszynką w kosmetyczce, w której mamy różne inne rzeczy.

Wydaje mi się też , że ostrza do wymiany są tańsze niż w przypadku kobiecych wersji maszynek Gillette.

Bardzo dobre ostrza.

Gillette Mach 3 gości w moim domu od wielu lat.
To podstawowa maszynka mojego męża, ale również i ja ją używam: do nóg i pach lub bikini, gdy się spieszę i nie chcę "bawić" się kremem do depilacji.
Design jest typowo męski, rączka wygodna i poręczna.
Ostrza są bardzo ostre i wystarczają na długo.
Maszynka dobrze goli, choć w przypadku delikatnych rejonów ciała dobrze jest nałożyć piankę, gdyż może lekko podrażniać skórę.
Zapasowe nożyki są dostępne w różnych ilościowo pakietach, ja najczęściej kupuję te pakowane po dwie lub cztery sztuki.
Nożyki łatwo nałożyć na rączkę, choć zdarzają mi się kłopoty z usunięciem starej końcówki - tu zwykle zdaję się na męża, który umie sobie z tym poradzić (trzeba odpowiednio nacisnąć).
Nałożone końcówki dobrze trzymają się rączki, są stabilne.
Kiedyś można było kupić do rączki zamienniki w jednym z dyskontów i choć faktycznie pasowały (były też tańsze niż oryginalne) nie były jakościowo tak dobre, dlatego lepiej postawić na oryginały.
Maszynki te mogę polecić.

Bardzo dobra, ostra, sunie jak po maśle

Na zakup maszynki namówił mnie mój narzeczony. Szukałam standardowo w damskich, ale według zapewnień ta miała być o wiele lepsza, bardziej ostra. Postanowiłam posłuchać i sprawdzić a co tam. W końcu kto jak kto ale mężczyzna powinien się znać. Okazało się, że faktycznie to najlepsza maszynka jaką dotąd miałam. Jest bardzo ostra i golenie się z nią jest bardzo proste, jednocześnie nie zrobiłam sobie nią krzywdy. Uważam, że jest lepsza od tych damskich, nie mam pojęcia czemu ale jest dużo bardziej ostra. Nie podrażniła mnie jednym słowem męskie maszynki górą.