KWC LogobyWIZAŻ logo
Palety do konturowania

Revolution Beauty (Makeup Revolution) Makeup Revolution x Roxxsaurus, Highlight & Contour Face PalettePaleta do konturowania twarzy i ciała

5 na 51 opinię

martwapapuga
    8 grudnia 2020 o 9:36
    5 / 5
    Nie żałuję
    Złapałam ją na promocji w Hebe za 29 złotych. Regularnie używam trzech kwadracików: dwóch górnych contour i beżowo-szampańskiego rozświetlacza na dole, który jest przepiękny. Dla tych trzech kolorów - bardzo warto. Brązy mają bardzo przyjemne kolory, dobrze się nakładają i rozcierają. Jaśniejszy może być zimowy, może być do konturowania nosa. Ciemniejszy daje radę także jako cień w zagłębienie powieki. Rozświetlacz daje przepiękną, supermocną taflę. Do tego poręczne, bardzo fajne duże lusterko. Różowy rozświetlacz i rudy brązer są dość okropne. Pozostałych może uda mi się użyć. Pewnie nie kupię palety ponownie, jest bardzo duża i wystarczy mi na długo. Ale gdyby się roztrzaskała albo zgubiła, na pewno do niej wrócę.
    Zalety:
    • Bardzo dobry stosunek jakości do ceny - dla trzech wspomnianych kolorów. Dobra pigmentacja, dobrze się rozcierają. Superblask złotego rozświetlacza, naturalne kolory brązów. Duże lustro. Estetyczne opakowanie.
    Wady:
    • Pozostałe produkty - mogłoby ich nie być.
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:miesiąc