Mediheal, A Zero Shot, Skin Control Pink Dressing (Płyn redukujący niedoskonałości skóry)

Kremowy płyn A Zero Shot redukujący niedoskonałości skóry zawiera kwas salicylowy, naturalny kompleks ochronny o działaniu złuszczającym, regulującym wydzielanie sebum i niwelującym niedoskonałości skóry oraz 7 typów ekstraktów ziołowych - z wąkroty azjatyckiej, pstrolistki sercowatej, portulaki pospolitej, rumianku, wierzby białej, oregano, cynamonu.

Różowa warstwa zawiera puder kalaminowy, rozpuszczalną w wodzie siarkę oraz olejek z drzewa herbacianego, które łagodzą podrażnienia i przyspieszają gojenie

oczyszczanie twarzy
trądzikowa
oczyszczające, odświeżające, antybakteryjne
słoiczek

Działa, ale bardzo wysusza.

Produkt jest bardzo ciekawy. Buteleczka ma dwie fazy produktu. Dzienną żółtą oraz różową nocną. Opis dziennej sobie odpuszczę, bo nie zauważyłam by cokolwiek się po niej działo. Nocna faza natomiasy działa natychmiastowo. Produkt stosujemy punktowo. Pryszcze, które są dojrzałe szybciej się goją. Te które jeszcze nie wyszły całkiem wyrastają mniejsze, ich wzrost jest hamowany przez produkt. Płyn ma bardzo intensywny i apteczny zapach. Szybko zastyga i nie brudzi pościeli. Z minusów zauważyłam bardzo duże wysuszenie. Przy dużych partiach twarzy z pryszczami porobiły mi się suche placki. Stosując go trzeba znaleźć dobrze nawilżające produkty. Mimo wysuszenia jest wart uwagi.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Płyn redukujący niedoskonałości skóry A ZERO SHOT od Mediheal.

W opakowaniu znajdujemy małą buteleczkę z dwuwarstwowym płynem oraz patyczki higieniczne.
Ja stosowałam go na noc. Po zanurzeniu patyczka nakładałam nim punktowo produkt na wypryski. Zostawiałam na całą noc i rano zmywałam.
Bardzo miłe zaskoczenie. Wypryski/niedoskonałości po użyciu tego produktu bardzo fajnie zasychają i szybciej się goją. Zapachu nie ma zachwycającego ale da się przeżyć w zamian za swoje działanie. Jest to dla mnie taki zamiennik dla maści cynkowej i olejku herbacianego.
Jedyna jego wada to chyba wydajność. Wystarczył mi na około miesiąc. Olejek herbaciany czy maść cynkowa wystarczają na dłużej.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Innowacyjny produkt

Bardzo ciekawy produkt, który w innowacyjny sposób pomaga w walce z trądzikiem. Cudownie pachnie. Z wyglądu przypomina ampułki używane w gabinetach kosmetycznych. Dla mnie bardzo na plus :)