Cetaphil, Krem nawilżający (stara wersja)

Cetaphil, Krem nawilżający (stara wersja)

Produkt stworzony specjalnie dla skóry suchej i wrażliwej. Testowany dermatologicznie.
Cetaphil nawilżający krem do ciała nawilża i zmiękcza skórę. Szybko się wchłania pozostawiając skórę miłą w dotyku. Pomaga odbudować naturalną barierę ochronną skóry. Potwierdzone w badaniach dermatologiczny głębokie nawilżenie utrzymujące się do 24h.

Korzyści

bezzapachowa, hipoalergiczna
w słoiku
lekkie

Cudowny balsam

Świetny produkt zarówno na twarz jak i na ciało. Dzięki swej skoncentrowanej formule jest bardzo wydajny. W małej ilości sprawdza się też pod makijaż, jednak zdecydowanie lepiej przy grubszej warstwie nałożonej na noc. I do tego ten zapach!

Mega nawilżacz!

Pierwsze spotkanie i odrazu zakochanie. Krem jest bardzo wydajny, świetnie nawilża. Skóra po nim jest ultra gładka i nawilżona przez długo czas. Wchłania się bardzo szybko i nie zostawia lepiej warstwy. Nie do kona jestem przekonana do opakowania ale rozumiem, że konsystencja to krem i takiego wymaga opakowania. Cena jak za tak świetny produkt jest adekwatna do jakości. Polecajka!

Mój ulubieniec

Rewelacyjny krem, który sprawdza się w pielęgnacji męskiej skóry. Krem jest zamknięty w wygodnym do używania, plastikowym pudełku typu twist-off. Konsystencja kremu jest gęsta, bogata a jednocześnie bardzo miękko się rozsmarowuje po skórze i nawet na partiach ciała pokrytych włosami nie stanowi problemu wsmarowanie kremu w skórę. Skóra po jego użyciu jest wygładzona, dobrze nawilżona, krem świetnie koi wysuszoną i miejscami podrażnioną skórę.
Plus za brak kompozycji zapachowej, dzięki czemu kremu mogę używać ja, żona i nawet dzieci.

Ratunek dla zniszczonej skóry

Z alergicznymi reakcjami walczę od lat. Ręce mam suche, zniszczone, wymagające ciągłego nawilżania. Jakoś radziłam sobie aż do czasu pandemii, kiedy to chyba najpierw z konieczności, a potem z głupoty zaczęłam korzystać z wynalazku pod tytułem żel antybakteryjny do rąk. Rzecz jasna, wcześniej też zdarzało się po takie cudo sięgać, ale raczej sporadycznie np.w podróży. Pandemia zmieniła oblicze moich rąk ;) A ostatecznie dobił je remont i używanie najróżniejszych środków czystości (rękawice nie pomogły). Skóra dłoni najpierw wyglądała na potwornie zniszczoną, następnie zaczęła się łuszczyć jak po opalaniu, a kremy, nawet te z najwyższej półki, nie dawały rady.

I wtedy pojawił się wybawca ;) podsunięty mi przez dermatologa krem Cetaphil (wcześniej stara wersja, nowa działa podobnie). Różnicę zauważyłam już po dwóch dniach stosowania. Wreszcie przy jego pomocy udało mi się wyleczyć skórę i nie trwało to dlugo. Myślę że po około dwóch tygodniach stosowania po kilka razy dziennie. Teraz wracam do niego gdy tylko zajdzie taka potrzeba, tzn gdy coś mnie uczuli. Bywa że nawet mydło. Cetaphil jest zawsze pod ręką, polecam wszystkim mającym podobne problemy.

Poprawia komfort życia z AZS

Mam atopowe zapalenie skóry. Moją skórę bardzo trudno nawilżyć i krem poprawia mój komfort życia, choć muszę to często stosować ponieważ wysycha, wchłania się na przeglubach, w miejscach najbardziej suchych.   Formuła bezzapachowa, kolor biały, solidne opakowanie, konsystencja masełka ale nie aż tak tłuste. Nie zatyka porów, nie pozostawia białych śladów na skórze. Zmiękcza i wygładza nawet moją bardzo bardzo suchą i podrażnioną skórę. Skutecznie nawilża i utrzymuje się do 24 h. Zaskakujące jest to że pozostawia skórę bardzo miłą w dotyku. Nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry, a regularne stosowanie pozwala odbudować naturalną barierę ochronną skóry. Można stosować według potrzeb.

Dorzucam do HITów

Jest to najlepszy krem do ciała, jaki kiedykolwiek zdarzyło mi się używać.
Jestem posiadaczką bardzo suchej skóry, że skłonnością do podrażnień. Bardzo często po kąpieli skóra mocno piecze i wtedy odpowiedni kosmetyk nawilżający to must have.
Ten krem to dla mnie odkrycie roku.
Nie dość, że ma fajną, gęsta konsystencję którą łatwo rozprowadza się na ciele, to jeszcze wchłania się w tempie ekspresowym! Nie zostawia tłustego filmu na skórze, a jedynie przyjemne uczucie nawilżenia. Skóra po zastosowaniu tego kremu natychmiastowo wraca do życia. Jest nawilżona, zregenerowana i odżywiona. Dla mnie to w tej chwili numer jeden w kategorii kosmetyków nawilżających.

Cudownie nawilżająca śmietanka

KREM OTRZYMAŁAM DO TESTÓW W RAMACH KLUBU RECENZENTKI

OPAKOWANIE:
Bardzo poręczny plastikowy słoik. Otwieranie i zamykanie nie sprawia żadnych problemów. Opakowanie jest solidne, ma dużą pojemność (453g). Napisy oraz naklejki nie schodzą z opakowania.

KONSYSTENCJA:
Bardzo gęsta, przypomina ubitą gęstą śmietanę, nie wylewa się z opakowania nawet po odwróceniu do góry nogami.
Wystarczy niewielka ilość produktu do pielęgnacji całego ciała. Krem jest treściwy, ale bardzo szybko się wchłania. W zasadzie od razu po aplikacji można zakładać ubrania lub iść spać.

ZAPACH:
Delikatnie wyczuwalny, ale bardzo przyjemny.

DZIAŁANIE:
Krem długotrwale nawilża. Przez cały okres testowania aplikowałam go tylko i wyłącznie na noc. Rano skóra była super nawilżona, wygładzona, zmiękczona i zregenerowana. Po 24 godzinach od aplikacji efekt dalej się utrzymywał. Po kilku dniach efekt nawilżenia był tak intensywny, że w zasadzie nie potrzebowałabym już kolejnej aplikacji.

Krem nie powoduje podrażnienia, zaczerwienienia czy ściągnięcia. Sprawdza się idealnie przy skórze atopowej. Bardzo dobrze koi wszelkie podrażnienia.

WYDAJNOŚĆ:
Bardzo duża. Nie dość, że opakowanie jest ogromne, to niewielka porcja wystarczy podczas aplikacji na poszczególne partie ciała.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lekka formuła, szybko się wchłania.

Krem nawilżający Catephil jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, dlugotrwale nawilża nawet bardzo suchą, spierzchniętą skórę, likwiduje szorstkość, szybko się wchłania nie lepi się. Mam skórę ultra suchą, wrażliwą, często szczypie i piecze, dlatego potrzebuje kompleksowej pielęgnacji, a krem Catephil kojąco - nawilżający, przywraca skórze komfort, intensywnie regeneruje szorstką skórę, koi i odżywia, nadaje jej przyjemną gładkość. Duże opakowanie bardzo wydajne wystarcza na długo.

Doskonały

Krem doskonale nawilża skórę, sprawiaże nie jest wysusozna i już po dwóch dniach stosowania zniknęło uczucie ciągnienia. Jest delikatny, wydajny i dobrze się wchłania. Również makijaż trzyma się idelanie na twarzy kiedy podkąłdem jest krem nawilżający.

Idealny dla skóry

Produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ma zwartą konsystencję, biały kolor, jest bezzapachowy, zamknięty w estetycznym słoiczku. Produkt nałożony na ciało rano po prysznicu sprawia że, skóra jest nawilżona przez cały kolejny dzień. Krem bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, nie lepi się. Pozostawia uczucie takiego fajnego nawilżenia. Nie powoduje podrażnień, a wręcz łagodzi już jakieś powstałe na skórze.
Krem jest bardzo wydajny, mała ilość wystarczy na dokładne nawilżenie całego ciała. Moja skóra uwielbia nawilżenie jakie daje ten krem

Godny polecenia

Produkt przyszedł w sam raz na czas. Po powrocie ze slonecznych wakacji skora potrzebuje dodatkowego nawilzenia a tym bardziej po kapielach slonecznych. Konsystencja jak dla mnie do zaakceptowania, szybko sie wchlania. Bez zapachowy typowo produkt dla skory wymagajacej.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Na pewno kiedyś sięgnę po niego

Mialam wysokie oczekiwanie do tego kremu, jednak jest rzadkiej kosynstenci, i dobrze się nie wchłania. Takze po kąpieli kremowanie nim to...muszę poczekać zanim wejdę do łóżka. W przeciwnym razie wszystko zostanie na kołdrze. Zle reaguje " z woda" wiadomo nie dobrze się w jakimś miejscu dotrze ręcznikiem i masakrczynie się kremuje wtedy. Tak jak napisalam, długo się wchłania więc na rano się nie nadaje, aby nie mieć wszystkiego na ubraniach. Nie jest jakiś rewelacyjny. Często uzywam kosmetyki dermatologiczne bo mam atopowe zapalenie skóry od wielu lat. I powiem szczerze, że jest przeciętny. Nie do końca zgodzę się z tym co obiecuje producent. Nie czuć tego nawilżenia wewnątrz a jedynie zewnątrz do czasu zmycia.
Plus ze bez zapachu
Plus, że w miarę wydajny
Fajne opakowanie