Joanna, Professional, Color Boost Complex, Colour Toning Shampoo (Szampon tonujący kolor)

Średnia ocena: 4.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Szampon tonujący kolor Joanna Professional został specjalnie opracowany do stosowania w salonach fryzjerskich. Doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje ciepły, różowy refleks, którego intensywność zwiększa się stopniowo po kilkakrotnym użyciu. Formuła kosmetyku wzbogacona jest o mikroproteiny, dzięki czemu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku. Kompozycja zapachowa sprawi, że poczujesz wyjątkową przyjemność i relaks podczas pielęgnacji.

Składniki aktywne:

kompleks ColorBoost – neutralizuje niepożądany, żółtawy refleks blond, nadaje ciepły różowy odcień i blask

Profesjonalne rezultaty:
lśniący, beżowy odcień włosów z różową poświatą
neutralizacja niepożądanego, żółtawego refleksu na włosach blond
włosy miękkie i miłe w dotyku

szampony koloryzujące
koloryzujące
bez alkoholu
żel
Trwałość
do kilku myć

Super dla moich blond włosów!

Mam włosy rozjaśniane, niektóre pasma bardzo jasne więc coś trzeba zrobić, żeby nie było nudno... Próbowałam odżywek nadających kolor, ale te były dla mnie za mocne. Potrzebowała czegoś subtelnego. Fryzjerka poleciła mi właśnie ten szampon, mówiąc, że sama go używa i w zasadzie tyle robi w temacie tonowania swojego blondu. I jak ja się z nią zgadzam! Oprócz tego, że szampon zostawia fajny brzoskwiniowy odcień na moich włosach, to bardzo przyjemnie się go używa. Nie robi plam w łazience ani na skórze. Ładnie domywa i nie zostawia siana na głowie. Zawsze musi być u mnie:)

Świetny szampon dla blondynek

Szampon idealny dla osób , które nie lubią zimnych odcieni blondu. Doskonale wiemy, że ładny ciepły blond bardzo trudno uzyskać i utrzymać a ten szampon mi w tym doskonale pomaga. Neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po koloryzacji.

Zaczynam go stosować gdy kolor uzyskany po wizycie u fryzjerki zaczyna tracić swój blask. Produkt ten nadaje piękny ciepły, delikatnie różowy refleks, U mnie ten róż jest mało zauważalny ale o taki efekt mi właśnie chodzi (jeśli chcemy uzyskać intensywniejszy efekt trzeba go przytrzymać dłużej na włosach).

Szampon ma przyjemny zapach, bardzo dobrze się pieni, Duża butelka 500 ml starcza na bardzo długo, nawet przy regularnym stosowaniu. Włosy po umyciu są lekkie i miłe w dotyku. Nabierają pięknego blasku. Cieszę się, że na niego trafiłam .

Hit.

Ten szampon to zdecydowanie mój ulubieniec w podtrzymaniu różowego koloru. Każda miłośniczka różu na włosach wie, że o ten kolor trzeba dbać bo zniknie w mgnieniu oka. Codzienne stosowanie nie wysusza za mocno włosów. Kolor wyjątkowo przypadł mi do gustu że względu na odcień Truskawki a nie gumy balonowej. Butelka z pompką ułatwia używanie. Na pewno będę kupować ponownie

Ładnie tonuje

Fajnie tonuje żółty kolor. Jedno użycie a włosy nabierają ładnego koloru, w zależności od ilości nabrania produktu, dalej delikatny beż bądź ładny róż. Nie zmyw się przy pierwszym myciu. Bardzo wydajny.

Przydatna rzecz.

Szampon poleciła mi moja fryzjerka po którymś z kolei farbowaniu na chłodny, beżowy blond. I muszę powiedzieć, że będę jej za to polecenie dozgonnie wdzięczna - to najlepszy szampon tonujący na rynku, w dodatku tani jak barszcz.
A jakościowo ten kosmetyk to petarda. Dawno nie używałam tak dobrego szamponu, który nawet nie potrzebowałby dodatkowego wspomagania w postaci odżywki czy maski. Już podczas mycia włosy są bardzo miękkie a po spłukaniu piany są niesamowicie gładkie.

Czy działa na kolor? Tak. Utrzymuje ten mój beżowy, chłodny blond w ryzach. Niestety moje włosy mają tendencję do wybijania tych brzydkich, żółtych tonów a różowy szampon skutecznie temu przeciwdziała. Teraz spokojnie chłodny beż trzyma mi się od wizyty do wizyty czyli ca. dwa miesiące.

Ten szampon to jeden z wielu kroków w mojej włosowej pielęgnacji. Od jakiegoś czasu jest pozycją obowiązkową, może nie przy każdym myciu, ale raz w tygodniu, sumiennie, go używam. Zresztą używanie go to sama przyjemność - piękny kolor, cudny zapach landrynek. Do tego kosztuje śmieszne grosze i ma ogromną pojemność. Czego chcieć więcej? :D
Ze swojej strony polecam, bo to naprawdę perełka wśród tego typu kosmetyków.

Piękna różowa poświata

Mam rozjaśnione blond włosy i staram się wybierać pielęgnację która poprawia odcień blond, który z czasem lubi zżółknąć. Raz w tygodniu używam albo fioletowego albo różowego szamponu,obydwa z serii Joanna Professional i jestem bardzo zadowolona. Pięknie podkreślają kolor włosow blond, nadając im delikatna poświate zwłaszcza różowy szampon. Przed wszystkich spełnia swoją funkcję czyli dobrze oczyszcza i nie zauważyłam przesuszenia włosów. Dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Wielka zaletą jest opakowanie z pompką.

Alternatywa dla płukanki

Świetna opcja. Dużo łatwiejsza w użyciu od płukanki, nadaje fajny odcień delikatnego różu, nie jest to chamski róż raczej taka poświata. Dobrze tonuje zżółknięte wlosy i co ciekawe nie wysusza mocno włosów.

Szalony róż

Szampon został polecony mi przez fryzjera, by utrzymać chłodny, beżowy odcień po koloryzacji. Mój naturalny kolor to średni brąz, włosy ok 1,5 miesiąca temu zostały pofarbowane na średni blond / beż. Szampon stosuję regularnie, co 2 lub 3 dzień, na zmianę z innymi szamponami bez właściwości tonujacych. Rzeczywiście po zastosowaniu kolor jest chłodny, włosy po dłuższym czasie nadal mają ładny wyjściowy odcień beżu. Nie ma nigdzie prześwitów żółtej farby, czego się obawiałam. Nie zauważyłam specjalnie różowej poświaty, ale być może moje włosy są zbyt ciemne lub dlatego że stosuję szampon co kilka dni. A nie używam go codziennie, ponieważ trochę wysusza skórę głowy i jednak moje włosy lepiej wyglądają po użyciu typowo pielęgnacyjnych i odżywczych szamponów. Na duży plus zasługuje wygodna, duża butelka z pompką. Szampon ma intensywny cukierkowy zapach i kolor - odblaskowy róż. Co ważne, nie brudzi rąk, wanny ani ubrań. Polecam jako uzupełnienie pielęgnacji po koloryzacji.

Jeden z lepszych

Wpadł mi w ręce przez przypadek, bo była współlokatorka zostawiła go i aktualnie bardzo się cieszę z tego. Polecam raz w tygodniu użyć H&S, bo jakimś czasie gdzieś znika objętość i elastyczność pasm. Po umyciu H&S dalej możemy cieszyć się super efektem

Fajny tonujący żólte i rudawe odcienie szampon

Szampon skład ma średni, ale ogólnie jak wszystkie tonujące kolor szampony. Mimo to włosy nie są po nim przesuszone. Mam cienkie, rozjaśniane włosy, więc wystaczą im 2 minuty z tym szamponem na głowie by zniwelować żółć i rude refleksy. Zaczełam go stosować w momencie gdy włosy były zbyt ziemne na fioletowy i niebieski szampon (uzyskiwały zielonkawy kolor). I to jest strzał w 10 przy średnim blondzie (moim celem nie było uzyskanie różowego odcienia tylko niwelacja niepożądanego rudo-żółtego). Czasami przetrzymałam szampon dłużej i tonował je na różowo (jeśli ktoś chce takiego efektu to będzie super sprawa i efekt). Polecam :)

Najlepszy szampon do różowych włosów

Po koloryzacji włosów na kolor pudrowy róż ten szampon dotrzymywał mi kroku. Wystarczył na ok 20 myć ale używam bardzo dużo produktu i zostawiam go na parę minut na włosach. Testowałam wiele szamponów niwelujacy żółty kolor ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Jeżeli masz różowe włosy nie zastanawiaj się nad żadnym innym.
Oczywiście poza zaletami koloryzującymi świetnie myje włosy, ładnie pachnie, dodaje objętości i świeżości włosom przetluszczającym się. Jak na Joannę to butelka jest piękna i nowoczesna. Dużym plusem jest to, że butelka jest z pompką więc zawsze użyjesz odpowiednią ilość produktu.

Szampon czerwony do blond

Super szampon firmy Joanna niweluje żółty odcień włosów blond i nadaje im perłowy różowy naturalny odcień. Pielęgnuje włosy. Włosy da miękkie i pełne blasku. Przyjemny delikatny zapach i żelowa konsystencja nie obciąża włosów.