Delia, My Wow Brows, Henna do brwi gotowa do użycia

Delia, My Wow Brows, Henna do brwi gotowa do użycia

Średnia ocena: 3.64/5

Kategoria
Marka

Henna bez konieczności mieszania składników. Pragniesz perfekcyjnie podkreślonych brwi w trybie ekspresowym? Wybierz jeden poręczny produkt gotowy do natychmiastowego nałożenia na Twoje brwi. Od brwi z efektem Wow! dzieli Cię jedynie 5 minut.Nie musisz obawiać się zbyt mocnego efektu, bo utrzymuje się na włosach do 3 dni, a kontrolując czas aplikacji-kontrolujesz także intensywność koloru. Ma precyzyjny aplikator w pędzelku.
Wystarcza do 20 aplikacji.
W wersji czarnej i brązowej.

koloryzujące
żel
Trwałość
do kilku myć
henny

jeśli nie umie się w brwi i nie ma dostępu do kosmetyczki, opcja jak najbardziej do rozważenia

dobre recenzje na wizażu, szybkość aplikacji, wygoda — to wszystko zaważyło na kupnie tej henny i jest to całkiem ciekawa propozycja, jak ktoś niżej wspomniał — dla zabieganych (albo jak w moim przypadku — dla osób, które nie bardzo potrafią bawić się w kształtowanie brwi :-)).

opakowanie przypomina mi eyeliner, ale pędzelek jest nieco dłuższy, jest plastyczny i miękki. konsystencja w sam raz — płynna, ale nie leje się po twarzy. i najważniejsze: efekt. co prawda, nie jest on może długotrwały, bo zaledwie na kilka dni, ale kolor "czarny" faktycznie wychodzi ciemno i chłodno; w świetle dziennym nie wybija się podton zieleni bądź niebieskości. co więcej, henna ta nie farbuje zbytnio skóry, a nawet jeśli, to wystarczy przemyć ją mydłem/żelem i właściwie problem z głowy, co jest dla mnie totalnym hitem.

jedyne, czego żałuję to faktu, że henna ta nie jest długotrwała, tj. na parę tygodni, ale można to przeboleć. za bardzo boję się eksperymentu z prawdziwą, rozrabianą henną; nie mam pewnej ręki do takich spraw, więc produkt Delii jest naprawdę ciekawą, do rozważenia opcją.

plusem jest również fakt wielokrotnego użytku tej henny, bo jedno opakowanie wystarcza na parę(naście) użyć.

Henna

Kupuję ją od lat dla mojej mamy, ponieważ nie trzeba mieszać składników. Wystarczy 20 minut, by podkreślić brwi a efekt utrzymuje się ponad tydzień.
Wystarczy nałożyć ją na oczyszczone suche brwi na 5-10 minut.

Szybka w użyciu

Firma Delia to zdecydowany lider na rynku produktów do brwi, ale ten produkt to jest szczególną perełką dla zabieganych. Dzięki pędzelkowi aplikacja jest bardzo prosta i szybka, włoski są ładnie zafabrowane, nie ma się do czego przyczepić.

Ekspresowa henna w domu

Byłam zaskoczona działaniem tej henny i rzeczywiście trwa to ekspresowo. Dobrze trzyma się włosków, nie podrażnia, nie śmierdzi. Ładny kolor i łatwa aplikacja :)

Lubię ją

Henna nie spływa bardzo łatwo się ją aplikuje. Ma ładny kolor. Jest bardzo wydajna i szybko „łapie” włoski. Na duży plus, że odżywia i włosy po dłuższym stosowaniu stają się bardziej gęste i mocniejsze.

Mieszane uczucia

Mam kolor czarny. Używam henny od dobrych kilku lat. Próbuję co raz to inne. Trafiłam na ta od Delia , która jest gotowa do użycia. Aplikator jest fajny. Henna po nałożeniu na skórę bardzo dobrze i szybko się zmywa. Mam tylko problem z sama henna na brwiach, gdyż jak ja zmywam to ma ona kolor zielony a na brwiach zostaje poświata nie wiem brązu? szarości? Ciężko to określić. Po jednym dniu u mnie kolor jest brązowy, ale dosyć ładny. Jeżeli ktoś oczekuje koloru czarnego po czarnej hennie od Delia to niestety nie kupujcie tego produktu. Z jednej strony lubię ten produkt, gdyż ma fajny aplikator, jest od razu gotowy do użycia, ale z drugiej strony ten dziwny kolor. Mieszane uczucia.

To nie jest dobre

Kupiłam kolor czarny. Na brwiach trzymam hennę długo bo lubię mocny efekt. Tu efektu prawie nie ma. Na brwiach zostaje szary kolor. (Na waciku niebieski.) Aplikacja w pędzelku to na prawdę wspaniały pomysł i spora wygoda. Szkoda, że nie spełnia oczekiwań. Była to również stosunkowo droga henna.

Całkiem przyjemny produkt

Mam bardzo jasne i nierówne brwi. Męczy mnie codzienne ich domalowywanie, bo bardzo dużo czasu to pochłania, a rano wiadomo - każda minuta się liczy :) Stosowałam różne henny, ale zawsze trzeba się w tym babrać - rozrabianie składników u mnie kończy się tak, że jestem brudna cała ja i wszystko dookoła, a rzadko zdarza się, żeby udało mi się uzyskać jednolitą konsystencję, którą bez problemu nałoży się na brwi.
O produkcie Delii usłyszałam kieeedyś w radiu, ale nigdy nie mogłam jej nigdzie znaleźć (chyba nadal nie ma jej w żadnych Rossmannach, SuperPharmach czy innych Hebe i tym podobnych). W końcu trafiłam na nią w Drogerii Kosmyk i to w dodatku na promocji. No oczywiście wzięłam tą w kolorze brązowym, jako że mam rude włosy, a brwi są mega jasne.
Produkt zamknięty jest w opakowaniu przypominającym trochę tusz do rzęs. Jest ono ładne i trwałe, napisy się z niego nie ścierają.
Pędzelek jest bardzo precyzyjny i wygodny w użyciu. Lepszy nawet niż ścięty pędzelek dedykowany typowo do makijażu brwi.
Hennę nakłada się szybko i sprawnie, jest wydajna i wystarczy 5 minut, żeby osiągnęła naprawdę dość ciemny kolor. Także efekt jest bardzo naturalny.
Niestety tak szybko, jak się ją nakłada, tak szybko schodzi. Producent zapewnia, że powinna się trzymać do 3 dni no i tak właśnie jest, przy czym 3 dni mogłaby się utrzymać, gdyby twarz nie była w ogóle myta. Przy myciu 2 razy dziennie na drugi dzień już schodzi.
Jeśli kiedyś ktoś wynajdzie produkt tak świetny i łatwy w użyciu, ale trwały jak zwykła henna do rozrabiania, to na pewno z chęcią go kupię.
Ten jest na prawdę ok, ale trwałość mogłaby być lepsza, ponieważ i tak trzeba go nakładać codziennie lub co drugi dzień.