American Crew, Fortifying Shampoo, Daily Shampoo for Thin Hair (Szampon wzmacniający dla mężczyzn do cienkich włosów)

American Crew Fortifying Shampoo - Szampon wzmacniający
Oczyszcza, zmiękcza i usuwa pozostałości, stylizatorów aby wspomagać wzrost włosów. Pzostawia je miękke i czyste.

szampony
łagodzące, odświeżające, nawilżające, oczyszczające
żel

Chłodzący szampon o mentolowym zapachu

Choć mój mężczyzna nie ma cienkich włosów, a do takich jest ten szampon przeznaczony, był z niego zadowolony. American Crew po raz pierwszy gościł w naszej łazience i myślę, że zagości jeszcze nie raz. :-)

Opakowanie to ciemno brązowa butelka z białymi napisami, w której możemy się dopatrzeć, ile jeszcze w niej zostało szamponu. Zakrętka na klik. Opakowanie inne niż zwykłe drogeryjne butelki, prezentuje się stylowo. Szampon nie należy do najtańszych, ale jest wart swojej ceny.

Zapach miętowo-aloesowy. Pieni się bardzo dobrze, trzeba go jednak nieco więcej użyć, by dobrze rozmasować na całej głowie, nie jest wydajny, szybko się kończy. Dobrze myje i oczyszcza. Daje efekt chłodzenia, będzie świetny na lato. Jeśli chodzi o szybszy porost włosów, mój narzeczony nie zauważył, by coś się zmieniło.