My Magic Essence, Velvet Skin 2 in 1 Face Mask & Scrub (Maseczka & peeling do twarzy)

Velvet Skin to maseczka o przyjemnej i kremowej konsystencji. Zmielony owoc dzikiej róży to ogromna dawka naturalnej witaminy C, ale także delikatnie peelingujące drobinki podczas masażu. Dzika róża zawiera również karotenoidy, jest bogatym źródłem likopenu, beta-karotenu, witamin E, K, A, witamin z grupy B oraz kwasy organiczne (cytrynowy, jabłkowy), kwas foliowy, flawonoidy, garbniki i sole mineralne.

Enzymy z ananasa i papai to delikatność i skuteczność działania – działają jak peeling enzymatyczny.

Biała glinka kaolinowa jako najdelikatniejsza z glinek oczyszcza skórę oraz jest źródłem mikro i makro składników. Złote masło shea oraz olej makadamia to porządna dawka odżywienia.

~
Maseczka otula skórę dobrem najlepszych składników!

Uwaga!
Produkt można stosować nawet do cery naczynkowej! W formie maski na policzki i nos, a w formie delikatnego masażu peelingującego na brodzie i czole.

Efekty:
~ wygładzona i miękka skóra
~ promienna cera pełna blasku
~ wyrównanie kolorytu.

klasyczne
mieszana, wrażliwa, młoda, dojrzała, naczynkowa
rozświetlające, nawilżające, na przebarwienia / wybielające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące
w słoiku