Hagi, Baby, Naturalna oliwka do ciała z olejem makowym

Hagi, Baby, Naturalna oliwka do ciała z olejem makowym

Naturalna oliwka do ciała z mlekiem makowym przeznaczona do delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci. Posiada lekką bazę, składająca się z oleju oliwkowego i kokosowego. Zawarte w oliwce oleje: morelowy, makowy i jojoba sprawiają, że skóra jest natłuszczona i zmiękczona. Lekka i łagodna mieszanka świetnie sprawdzi się podczas codziennej pielęgnacji.

wrażliwa, sucha
oliwki
nawilżające, ochronne, natłuszczające, pielęgnujące
z pompką

Bardzo dobry produkt, wart każdej złotówki. Naturalny skład. Polecam z czystym sumieniem.

Każda mama dla swojego bobasa chce wszystkiego co najlepsze. wybierając produkty pielęgnacyjne zależało mi aby był to naturalny, bezpieczny składkowo produkt.
Hagi Cosmetics, Baby, Naturalna oliwka do ciała z olejem makowym- zakupiłam w drogerii onlie- standardowy zbieg jak dla mnie :)
Zdecydowałam się na zakup całej serii produktów Hagi dla dzieci. Wyszło troszkę korzystniej cenowo, dodatkowo na zestaw wówczas była promocja.

Produkt w oryginale zapakowany jest o ile dobrze pamiętam w kartonik- chociaż nie dam sobie głowy o to uciąć.
Plastikowa buteleczka z przeźroczystą zatyczką. Zaś zawartość wydobywamy poprzez pompkę. Bardzo praktyczny i zarazem higieniczny sposób podania produktu. Buteleczka grubego plastiku. Pompka niezawodna do samego końca. Grafika słodkie zwierzątka- typowo dla dziecięce klimaty.

Przechodząc do najważniejszego. Zawartość. Oliwka standardowo wodnista konsystencja. Kolor ciemno żółty.
Zapach w mojej ocenie delikatny, słodki dzidziusiowy.

Zużyłam już jedną buteleczkę produktu w drodze kolejna co uważam za najlepszy dowód o dobrej jakości zawartości. Wydajność dwa miesiące zajęło nam zużycie całej zawartości, więc uważam, ze produkt zdecydowanie można zaliczyć do wydajnych.

Oliwka delikatnie pielęgnuje delikatną skórkę dziecka. Nie uczula co jest bardzo istotne. Nie pachnie sztucznymi, drażniącymi dodatkami. Czysty, naturalny bezpieczny skład. Zdecydowanie polecam na start dla maleństwa.

Dodatkowo Hagi polska marka, którą baaaardzo lubię. Przez moje ręce przeszła już rzesza produktów ów producenta. Większość zdecydowanie skrada serce. Swoimi wyborami wspierajmy polskie marki.

Polecam jeszcze raz.