Nivea, Volume Sensation, Spray unoszący włosy u nasady `Zwiększona objętość`

Nivea, Volume Sensation, Spray unoszący włosy u nasady `Zwiększona objętość`

Lekki spray w płynie ze specjalnym aplikatorem zapewnia odpowiedni poziom utrwalenia; zapewnia odczuwalne i widoczne utrwalenie dzięki formule ze Style Infusion System; dzięki specjalnemu aplikatorowi umożliwia precyzyjną aplikację produktu u nasady włosów; podwaja objętość włosów dokładnie tam, gdzie tego potrzebują - u nasady; nie obciąża i nie skleja włosów.

Super!!!

Dla moich cienkich i problematycznych włosów ten spray jest wybawieniem!!! Włosy znacznie lepiej się układają i wydaje się, jakby było ich więcej. Do tego spray bardzo przyjemnie pachnie :)
Jak dla mnie jest rewelacyjny i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

POLECAM!

jestem zadowolona ze sprayu Nivea. Mam lekkie, cienkie wlosy niestety z natury przylegajace do glowy. Spray Nivea nadaje im objetosci i puszystosci.Myje wlosy co drugi dzien i zawsze uzywam tego kosmetyku. Wlosy wygladaja dobrze przez caly czas miedzy jednym a drugim myciem. Polecam!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: okolo 8

Stracone pieniądze

Gdyby można było nie dałabym temu specyfikowi ani jednej gwiazdki. Nie będę długo rozwodzić się na temat tego kosmetyku ponieważ on w ogóle nie działa. Nie zauważyłam jakiejkolwiek choć minimalnej różnicy a próbowałam układać włosy na różne sposoby myśląc, że może robię coś źle. Ale ani razu nie było efektu. Bubel, jakich w Nivea wiele. Dlatego zdecydowanie go nie polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Mile zaskoczona

Chodziłam koło tej Nivei, ale cena mnie odstraszała, bo wydalam już chyba całą pensję na tego rodzaju kosmetyki,a efekt był żaden. Dodam, że mam bardzo długie, carne i ciężkie włosy, więc nie liczyłam na szał.
Trafiła się promocja za 7 zł, więc wzięłam. Zastosowałam dokładnie wdg. wskazówek, wysuszyłam włosy głową w dół i szok. Podniesione, puszyste, lekko nieposkromione, jakbym miała 2 razy więcej włosów. Efekt utrzymuje się nawet na drugi dzień, ale ja myję włosy codziennie, więc nie wiem czy dłużej też.
Mała uwaga, lepiej nie pryskać całych włosów, bo stają się dość sztywne i mocno wyprostowane. I omijać grzywkę, moja po wysuszeniu uzyskała idealny poziom, nie dość że wyglądało to komicznie, to dość ciężko wymodelować :-) I musiałam umyć samą grzywkę :-D

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Polecam :)

Jestem zmuszona dać temu kosmetykowi KWC :) Używam tego sprayu wilgotne włosy - piskam u nasady i stylizuję lokówko-suszarką. Efekt jest świetny ! Porównywalny z efektem tapiru :D Poza tym ma przyjazny skład - nie ma silikonów ani alkoholu w składzie, dzięki temu nie wzmaga przetłuszczania się włosów. Ponadto u mnie efekt utrzymuje się do następnego mycia, a myję włosy co 2-3 dni (w nocy kładę włosy za poduszkę żeby na nich nie spać, dzięki temu się nie przyklepują). Cena i wydajność na plus. Opakowanie i zapach także mi odpowiada.
No po prostu nie ma się do czego przyczepić :D

Używam tego produktu od: 1-2 mies.

spoko

Spodziewałam się Push upu na włosach ale nie dostałam tego co chciałam w 100%

Lekko unosi włosy ale efekt w moim przypadku był krótkotrwały być może dlatego że nie stosuję z serii powiększającej włos nic poza tym.

Może regenerujące kosmetyki zbyt obciążają włos żeby spray mógł zadziałać?

Piękny zapach,bardzo wydajny,cena spoko.

Polecam wypróbować.

Nie załuję że kupiłam i być może wróce do niego

Używam tego produktu od:5 misiecy

super

Spray nivea, dosc tani, a duzo lepszy niz niektore profesjonalne produkty loreala. Unosi moje wlosy nawet bez uzycia suszarki, gdy go dobrze wetre w nasade wlosow. Na cieplo z suszarka oczywiscie duzo lepsze efekty, swietnie podnosi, nie zauwazylam sklejenia, efekt na moich wlosach trwa dosc dlugo, czasami nawet caly dzien. Dosc wydajny, zapach ok. Nie obciazyl moich cienkich, dlugich wlosow.
Ogolnie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Cudo

Zawsze z duza nieufnoscia podchodzilam do wszelkich kosmetykow zwiekszajacych objetosc wlosow. Troche ich juz w zyciu wyprobowalam i rezultaty byly mierne. Postanowilam jednak wyprobwac ten spray Nivea. Mowiac szczerze przekonala mnie reklama, gdyz zakochalam sie we fryzurach pokazywanych w niej modelek. Obecnie nie wiem co bym bez tego kosmetyku zrobila, ale do rzeczy. Przede wszystkim uwielbiam ten kosmetyk za to jak wspaniale podnosi wlosy, z moimi co prawda nie ma trudnego zadania poniewaz sa delikatne i lekkie. Zawsze aplikuje ten kosmetyk u nasady wlosow, po czym susze je suszarka. Fryzura zwieksza swoja obietosc kilkakrotnie. Super efekt utrzymuje sie do poznych godzin wieczornych. Oprocz efektu zwiekszenia objetosci kosmetyk takze ujarzmia wlosy, dzieki niemu kazdy wlos pozostaje na swoim miejscu.
Zapach jest naprawde przyjemny, opakowanie tez na plus. Jedynym minusem jest dla mnie mala wydajnosc. Ja musze kupowac ten spray srednio co 3 tygodnie.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:ok.14

do sprobowania

Krotko mowiac:
ZALETY:
- piekny zapach
- lekki
- troche podnosi wlosy
- bardzo wydajny

WADY:
- skleja wlosy
- dzialanie jest krotkotrwale (do 2h po zastosowaniu)

Nie wiem, czy kupie go po raz kolejny, chyba bede szukac dalej :)

Używam tego produktu od: 4 m-ce

Krótkotrwały efekt

Bardzo średni ten spray i daje krótkotrwały efekt. po umyciu włosów rano, spryskaniu nim u nasady i nakręceniu na wałki rzepowe, w połowie dnia moje włosy znów smętnie zwisają.nastenego d nia oczywiscie nie ma efektu wcale. Mam wystopniowane , raczej dluższe włosy w tej chwili do połowy łopatek. Być moze przy krótszych fryzurkach lepiej się sprawdzi. Na plus to miły zapach, dobry rozpylacz , brak sklejenia włosów. Nie nabyszcza ale i nie matowi włosów , jest neutralny w tym względzie.
Niestety kolejny minus to obecnosć w ysuszajacego alkoholu pod koniec składu.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

rozczarowanie

na moje wlosy w ogole nie działa. w ogóle ich nie podnosi, tylko je skleja i w dodatku są potem szorstkie w dotyku. jedyny plus to ładny zapach. nie polecam

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

średni

Kupiłam ten spray z myślą o podniesienu moich długich, prostych, ciężkich włosów u nasady. Długo się zastanawiałam czy go kupić, ale z powodu zbyt małej ilości recenzji na KWC postanowiłam go sama przetestować. A efekt jest taki :
Na plus:
- ładny zapach,
- dosyć dobre utrwalenie,
- nie przetłuszcza zbytnio włosów,

Na minus:

- skleja włosy,
- nie podnosi ich prawie wcale, a to miało być przede wszytstkim jego rolą, taki sam efekt podniesienia włosów uzyskuję susząc mokre włosy z opuszczoną głową w dół bez żadnego specyfiku ;/

Dlatego też nie polecam i nie kupię go już ponownie, bo do niczego dobrego się nie przyczynił;P

Ilość zużytych opakowań:1/6