Nivea, Kids, 2 in 1 Shower & Shampoo (Żel do mycia ciała i włosów (różne rodzaje))

NIVEA kids Żel do mycia ciała 2w1 to idealny produkt dla dzieci uwielbiających kąpiel. Dzięki stworzonej specjalnie z myślą o skórze dzieci formule z BIO Aloesem i Rumiankiem łagodnie myje skórę i włosy dziecka. Ułatwia rozczesywanie włosów. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera mydła. pH przyjazne dla skóry. Produkt przebadany pediatrycznie i dermatologicznie.

oczyszczające, pielęgnujące, nawilżające
zapachowa
z pompką, w butelce
żel
normalna, sucha
szampony dla dzieci, żele do kąpieli

Świetny

Żel kupiłem na przypadkowych zakupach, mając trójkę dzieci to tego typu produktów zużywamy bardzo dużo. Ten produkt charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz żelową konsystencją, która bardzo dobrze się pieni. Zarówno do ciała jest w porządku bardzo dobrze oczyszcza i nie podrażnia oraz nie wysusza. Także do włosów się nadaję, włosy nie płaczą się po zastosowaniu są miękkie, pachnące i lśniące. Produkt wydajny.

Żel do ciała i włosów

Ja dla córki stosuje go do włosów, są delikatne, łatwo je rozczesać. Do mycia ciała wolę jakieś inne kosmetyki, ale jako szampon zdaje egzamin, ponieważ córka ma rzadkie włosy. Po wyschnięciu są świeże błyszczące i dotyku delikatne. Żel ma ładny zapach gęsta konsystencję i przede wszystkim pompkę, dzięki której brzdąc nie zużyje naraz całego opakowania

Zielone jabłuszko na piątkę

No cóż, nie będę oryginalna i ja również nie wyłamię się z przeważających tu pozytywnych opinii, bo żel jest po prostu fajny, a miarą zadowolenia na pewno jest to, że moje dziecko bardzo polubiło kąpiele z jego towarzystwem.

Produkt Nivea wybrałam trochę na szybko, ale ogółem stwierdzam, że ma naprawdę prosty i całkiem ładny skład. Dla niemowlaka lepiej wybrać coś ekstremalnie łagodnego i prostego, ale kilkulatek na pewno będzie zadowolony z takiego wyboru. Lubię opakowania żeli Nivea, czy z tej serii, czy z linii dla maluszków Baby - maja fajną pompkę, stabilną butelkę, nic mi się nigdy nie wylało ani nie wyciekło, a żele zawsze zabieramy na basen czy to w podróż. Do tego ładna grafika i spora pojemność.

Żel ma piękny zapach zielonego jabłuszka. Delikatny, nie przesadnie intensywny, ale świeży i umilający kąpiel. Na skórze zachowuje się jak typowy żel, natomiast po dodaniu do wody w wannie tworzy fajną, gęstą, pachnącą piankę. Produkt jest bardzo łagodny, delikatnie myje skórę, nie wysuszając jej przy tym. Nie mieliśmy potrzeby używać po kąpieli balsamów czy kremów, skóra była gładka i miękka. Żel również dobrze się sprawdził jako szampon; włosy były miękkie, dobrze się układały i rozczesywały. Nie zauważyłam, żeby szczypał w oczy, a kąpiele często oznaczają duże chlapanie naokoło, więc są warunki aby to przetestować ;)

Tak naprawdę to nie mam do tego produktu żadnych zarzutów. Jest przyjemny, pielęgnuje skórę dziecka, jest wydajny i łatwo dostępny. Spełnia podstawowe kryteria jakie zakładam podczas kupna żelu do mycia, więc śmiało mogę mu wystawić maksymalna ocenę. Myślę, że od dziecka dostałby taką samą ;)

Pielęgnuje delikatną skórę

Żel do mycia ciała od Nivea świetnie się sprawdza w codziennej kąpieli. Pielęgnuje delikatną skórę, nie podrażnia i nie wysusza. Do tego ma fajną konsystencję, która ładnie pachnie i się pieni. Łatwo spłukać produkt, a skóra jest oczyszczona i pachnąca. Mam żel o zapachu owocowych żelków i jestem w nim zakochana, tak samo jak reszta domowników i dzieci.

Fajnie również pielęgnuje włoski, nie obciąża i nie skleja. Polecam bardzo.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Piękny, owocowy zapach

Sporą zaletą kosmetyku jest piękny, owocowy zapach. Żel nie podrażnia, nie wysusza i nie szczypie w oczy. Opakowanie z pompką pozwala szybko i sprawnie wydobyć odpowiednią ilość żelu. Jest to również bardzo wydajny produkt, niewielka ilosc starcza, by domyć ciało i włoski dziecka. W dodatku z łatwością się pieni i skutecznie domywa

Synek bardzo go lubi

Żel ten otrzymaliśmy w prezencie ale synek bardzo go polubił, więc na pewno jeszcze go kupimy ponownie.

Żel ma wygodne w użyciu opakowanie. Jest to plastikowa butelka w kolorze miętowym, z wygodną pompką. Żel jest bardzo wydajny, mocno się pieni.

Żel ma dość gęsta konsystencję i jest w kolorze biało-perłowym. Ma przyjemny, jabłkowy zapach, lekko słodki ale nie za bardzo intensywny.
Żel bardzo dobrze domywa skórę i włosy, nie szczypie w oczy. Nie zauważyłam żeby wysuszał skóry. Polecam.

Piękny zapach i duźźźźio piany

Żel skusił mojego synka pięknym jabłkowym zapachem - synek uwielbia takie :) Butelka jest duża, ma wygodną pompkę, a sam żel jest gęsty i wydajny. Nie jest w 100% naturalny ale skład jest dosyć krótki i nie jest zły - choć mógłby być lepszy :) Posiada dwa detergenty - na pierwszym miejscu łagodny, rośliny, pochodzący z oleju kokosowego. Na drugim jest mocniejszy, chemiczny. Oprócz tego w składzie mamy też aloes i glicerynę. Ma przyjazne dla skóry PH.

Żel bardzo dobrze się pieni i jest wydajny - wystarczy niewielka ilość na całą kąpiel. O ile z produktami tego typu 2 w 1 jednym różnie bywa to ten pozostawia włoski bardzo ładne i spokojnie można im umyć całe ciało co jest wygodne. Nie szczypie w oczy. U mojego 5-latka nie zauważyłam żadnego podrażnienia czy ściągnięcia aczkolwiek nie mamy na ogół z tym problemów. Czuć, że dobrze myje. Plusem jest także nie wysoka cena - można go kupić już w granicach 20 zł i duża pojemność. Podsumowując bardzo fajny produkt do kąpieli- pięknie pachnący, uniwersalny i wygodny.

Fajny żel dla przedszkolaków

Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę podczas kąpieli.Ma delikatny ,ładny zapach,jest dość gęsty ,przeżroczysty,wydajny ,dobrze się pieni -mój synek ma dużo frajdy podczas kąpieli ,bo uwielbia gdy piany jest naprawdę dużo.Plus za to ,że butelka posiada pompkę która ułatwia aplikację .Żel jest dobrze tolerowany przez dziecięcą delikatnąskórę-nie wywołał żadnych podrażnień.Do tego ma przystępną cenę.Polecam wypróbować

Mój syn zachwycony

Mój 6 latek bardzo chętnie używa tego żelu. Jest to fajna opcja bo w jednym opakowaniu jest szampon i żel do mycia. Zapach jest owocowy czuć wyraźnie jabłka bardzo przyjemny. Konsystencja żelowa bardzo wydajna bo wystarczy niewielka ilość aby było dużo piany, bo pieni się nawet sporo. Dzięki pompce aplikacja jest wygodna i łatwa nawet i dla dziecka. Dobrze oczyszcza, skóra pozostaje gładka i miękka, a zapach utrzymuje się przez kilka godzin. Nie wystąpiły żadne podrażnienia. Opakowanie bardzo ładne, przyciągające wzrok dla dziecka również. Żel jest w pojemności 500 ml. Bardzo przyjemny żel, myślę, że pozostanie z nami na dłużej.