Cosrx, Balancium, Comfort Ceramide Cream (Kojący krem z ceramidami)

Cosrx, Balancium, Comfort Ceramide Cream (Kojący krem z ceramidami)

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

Hebe
Średnia ocena: 3.64/5

Kategoria
Marka

COSRX - Balancium Comfort Ceramide - lekki krem nawilżający o działaniu łagodzącym, idealnie sprawdza się w przypadku skór podrażnionych, które jednocześnie potrzebują wzmocnienia bariery hydrolipidowej. Krem natychmiastowo przynosi ulgę i ukojenie. Dodatkowo posiada właściwości lecznicze, nawilżające i ochronne.

Główne składniki produktu:
-Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej - przyspiesza gojenie się ran, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, stymuluje syntezę kwasu hialuronowego przyczyniając się do wzrostu zawartości wody w skórze i działa antyoksydacyjnie.
-Olej z nasion słonecznika - wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry, regeneruje i zmiękcza naskórek, działa przeciwzapalnie i spowalnia proces starzenia skóry.
-Ceramidy - uzupełniają ubytki fizjologicznych składników skóry, zmniejszają transepidermalną utratę wody i wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry.

Główne cechy produktu:
-dogłębnie nawilża,
-łagodzi podrażnienia,
-koi skórę,
-ujędrnia.

Rodzaje skór oraz defekty kosmetyczne, dla których ten produkt może być pomocny:
-skóra mieszana,

50 – 100ml, > 100ml
na dzień, na noc
mieszana, sucha, wrażliwa, odwodniona

genialny krem

Długo się wzbraniałam przed zakupem tego kremu przez jego cenę ale zdecydowanie warto na niego wydać te 80zł!

Mam cerę tłustą trądzikową i zaczęłam stosować kwasy na trądzik przez co trochę zaburzyła mi się bariera hydrolipidowa i ten krem to zbawienie. Już po 1 użyciu zauważyłam natychamistowe złagodzenie i ukojenie zmian potrądzikowych a szczególnie fajnie sobie radzi z takimi suchymi plackami po trądzikowymi po 2 tygodniach smiało mogę powiedzieć, że zostały tylko przebarwienia ale suchości w tych miejscach brak.

Krem ten jest dość tłusty w konsystencji ale nie ma czego się bać bo nie zapycha, jest to idealny ostatni krok w pielęgnacji ja używam pod niego tonik mleczy z nacomi, peptydy lub ceramidy z bielendy i jest to takie połączenie że na 2 dzień się wstaje z cerą jakby się miało maseczkę odżywczą na noc kładzioną.

W porównaniu do ceramid z bielendy tych żółtych powiedziałabym, że cery trądzikowe zdecydowanie powinny się zdecydować na ten krem ze względu na wszystkie właściwości gojące, łagodzące których w bielendzie nie zauważyłam.

FANTASTYCZNY!

Naczytałam się i obejrzałam mnóstwo pozytywnych opinii w internecie i musiałam spróbować! Miałam obawy, ponieważ moja wcześniejsza próba z kremem z ceramidami nie skończyła się dobrze. Jestem posiadaczką cery mieszanej z ogromną ilością niedoskonałości i pozostałych po nich przebarwień. Jakże żałuję tego, że nie spotkałam się z tym kremem wcześniej..
Odkąd go używam moja cera jest w milion razy lepszym stanie! Wcześniej nie było tygodnia bez nowych zmian - drobnych i tych wulkanowych. Aktualnie - zero! Wychodzi na to, że przywrócenie równowagi może zdziałać cuda.
Krem nie należy do najtańszych, ale jego spektakularne działanie na mojej cerze powoduje, że byłabym za niego skłonna zapłacić nawet więcej!
Mamy proste opakowanie w formie tubki. A w środku treściwy, przyjemnej konsystencji krem. Do porządnego pokrycia całej twarzy wystarczy ilość w postaci dwóch ziarenek. Bezproblemowo się rozprowadza, nie wchłania się od razu, co dla mnie nie stanowi problemu, ponieważ stosuję go w nocnej pielęgnacji. Wyczuwam baaaardzo delikatny zapach. Otula cerę, jest niczym opatrunek. Koi, łagodzi ewentualne zmiany zapalne, pięknie nawilża. Nie mam suchych skórek. Jak dla mnie jest idealny.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

idealny dla cery tłustej, wrażliwej i odwodnionej

Ten krem stał się moim ulubieńcem. Jako że mam cerę tłustą, wrażliwą i skłonną do odwodnienia, to jestem dosyć wymagające w kwestii wyboru kosmetyków. Ten krem stał się strzałem w dziesiątkę. Jego treściwa konsystencja sprawia, że najlepiej sprawdza się jako nocny krem, pozostawiając skórę sprężystą i nawilżoną. Mimo, że może wydawać się tłusty, świetnie się wchłania, nie pozostawiając nieprzyjemnej warstwy (w parze z serum, gdyż zauważyłam, że bez serum wchłania się odrobinkę gorzej).

To, co naprawdę doceniam w tym produkcie, to jego zdolność do łagodzenia podrażnień i nawilżania. REWELACJA. Po kilku miesiącach regularnego stosowania zauważyłam poprawę kondycji mojej cery. Skóra stała się miękka w dotyku, a krem nie powoduje dodatkowego przetłuszczania. Naprawdę ceramidy robią robotę :)

Jedyną rzeczą, którą można by poprawić, jest brak pompki, co ułatwiłoby aplikację. Cena może być nieco niższa.

Polecam ten krem wszystkim z cerą tłustą, wrażliwą i skłonną do odwodnienia - to naprawdę skuteczny produkt.

Krem- opatrunek

Krem Cosrx, Balancium, Comfort Ceramide Cream kupiłam z polecenia Pani kosmetolog.
Mam cerę mieszaną, podatną na zapychanie, ale jednocześnie wrażliwą, naczynkową, mocno odwodnioną, reagującą podrażnieniem na większość kosmetyków.
Cosrx, Balancium, Comfort Ceramide Cream doskonale nawadnia i nawilża skórę, odżywia, regeneruje, wygładza, koi. Twarz po kilku użyciach wygląda na bardziej wypoczętą, promienną, zadbaną. Kosmetyk nie wywołuje podrażnień i nie zapycha. Nadaje się pod makijaż- używając go, zapomnicie o suchych skórkach :)
Krem ten traktuję dosłownie jako opatrunek i wsparcie dla cery w trudnych sytuacjach, takich jak: skrajne odwodnienie, nawrót piekącego rumienia, mróz, silny wiatr, podrażnienie po źle dobranym kosmetyku, przesuszenie po zabiegu.
W takich sytuacjach dosłownie muszę go mieć w swojej kosmetyczce :) A jak sprawdza się na co dzień? W chłodne miesiące i na noc super, natomiast nigdy nie używam go późną wiosną i latem rano- wtedy wydaje mi się nieco za ciężki. Krem zostawia delikatną, satynową warstwę na twarzy, nie wchłania się do zera. Jest to raczej efekt zdrowego, subtelnego ''glow'' niż przetłuszczonej i naolejowanej skóry. Mimo wszystko jeśli dalej jest dla was za ciężki, spróbujcie użyć go jako maseczki do twarzy.
Konsystencja produktu jest przyjemna, to taki ''otulający kremik''.
Moja ocena to właściwie piątka minus- odjęłam punkty za olejek eteryczny w składzie.
Cena jest raczej wysoka, ale krem jest bardzo wydajny, więc zdecydowanie warto.

ahh te ceramidy robią furorę

Kremik faktycznie zostawia delikatnie ukojenie, ogólnie jestem zadowolona poniewąz krem robi to co powinien, a więc przede wszystkim łądnie nawilża i przywraca ukojenie a do tego pięknie i delikatnie pachnie. Ceramidy to składnik aktywny , który w tym przypadku ma za zadanie dodatkowo nawilżyć i zostawić efekt ukojenia spierzchniętym dłoniom.
Cena adekwatna do jakości, wydajność również wysoka gdyż szybko się chłania i nie pozostawia tłustego filmu a jednocześnie nie trzeba użyć go wiele za jednym razem aby skutecznie pokryć dłonie

Najlepszy krem ever

Może się wydawać, że znalezienie idealnego kremu do pielęgnacji skóry to misja niemożliwa. Ale po próbie COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream muszę powiedzieć: misja wykonana! Krem został polecony mi przez kosmetolog. Mam go stosowac codziennie rano, a wieczorem stosować kurację retinolem. Jest to więc jedyny krem jakiego używam. Moja cera wygląda i czuje się świetnie. Na pewno zostanę z tym kremem na dłużej.
Wcześniej stosowałam inne kremy ceramidowe, ale ten jest sformułowany najlepiej. Słynny CeraVe niestety sprawiał, że moja cera bardzo piekła i robiły mi się czerwone plamy. Dlatego Cosrx wygrywa, dzięki super łagodnemu składowi.

Absolutny hit

Genialny we wszystkim - przede wszystkim w działaniu ! Po pierwszej nocy już był widoczny efekt uspokojonej i wypielęgnowanej skory.
Widzę same plusy .
1. Działa - robi tu co obiecuje producent
2. Nie powoduje wysypu ! A u mnie to cud!
3. Jest ogromny
4. Ma świetna lekko wazelinowy strukturę która zmienia się na buzi w kremowa i pięknie wtapia się w cerę
5. Nie ma uczucia ciężkości ! Ok u mnie nie nadaje się pod makijaz ale na noc jwst ideałem .
6. Świetny prostu skład

Jeden mały minus to cena ale i tak jest wart każdej złotówki
Przy mojej kuracji retinolem ten krem to zbawienie i absolutny must have

Chyba każdy musi go przetestować!

Krem jest naprawdę świetny. Kupiłam go z polecenia kosmetolog i obawiałam się, że będzie troszkę zbyt tłusty ale zupełnie bezpodstawnie! Jeżeli chodzi o moją cerę to jest ona bardzo reaktywna - mnóstwo kosmetyków mnie wysypuje. Ten krem natomiast stosowałam na wieczór i jestem niesamowicie zadowolona - bariera Hydrolipidowa jest całkowicie odbudowana, cera jest taka sprężysta, miękka, a wysyp w ogóle nie nastąpił.
Jeżeli chodzi o konsystencję, to jest ona rzeczywiście tłustsza, zapach jest bardzo delikatny i przyjemny, krem jest bardzo wydajny, a jakość współgra z ceną. Jeżeli przyjrzymy się składowi to możemy zauważyć, że jest tam mnóstwo świetnych składników takich, jak ceramidy, wyciąg z wąkroty azjatyckiej, niacynamid, pantenol. Uważam, że krem świetnie się sprawdzi zarówno cerom suchym, jak i tłustszym szczególnie w zimie :)

Dla mojej tłustej cery ideał

Mam cerę tłustą ze skłonnością do trądziku. Kupowanie nowego kremu do twarzy zawsze wiąże się z ryzykiem - będzie wysyp albo go nie będzie, na szczęście ten krem okazał się być bezpieczny i w żaden sposób nie podziałał akne/komedogennie.
Krem cudownie koi cerę i łagodzi wszelkie podrażnienia (używałam go w trakcie kuracji z retinolem), bardzo dobrze nawilża, a przy tym jest lekki. Nie powoduje nadmiernego przetłuszczania się cery. Do tego ten piękny skład, ceramidy i wąktrotka cudownie współpracowały z moją cerą.
Używałam go dwa razy dziennie, po porannym, jak i wieczornym myciu,
Może się wydawać, że krem jest drogi, ale jest go trochę więcej w porównaniu do tradycyjnych kremowych pojemności, do tego za ten skład i działanie naprawdę warto zapłacić. Tu mamy dobry skład poparty dobrymi technologiami, a nie tylko pomieszane ze sobą naturalne składniki. Naprawdę polecam wszystkim :)

Ulubieniec

Jestem dosłownie uzależniona od tego kremu. Jego jedwabista, otulująca skórę konsystencja zostawia na skórze satynowe wykończenie bez świecenia (przy cerze mieszanej), ale Balancium polecam przede wszystkim jako krem na noc. Skóra jest miękka, ukojona, dobrze odżywiona. Skład - świetny, ceramidy, wąkrota, cudo. Ma w sobie olej, dla mnie to nawet lepiej w tym przypadku. Od kiedy używam tego kremu, nie wiem co to przesuszona skóra. Wybitny kosmetyk marki Cosrx. Cena nie jest niska (ok.109zł), dostępność chyba tylko w internecie (ja zamawiam na misun.pl), ale warto go mieć i tyle.

Totalny sztos!

Na początku zaznaczę że mam cerę tłustą z tendencją do zapychania. Krem kupiłam z polecenia Pani kosmetolg w zestawie z innymi kosmetykami to pielęgnacji cery tłustej. Na początku obawiałam się jego tłustej i dość tresciwej konsystencji, ALE NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Krem pięknie odświeża, rozjaśnia i nawilża twarz ,rano po przebudzeniu jestem wręcz zachwycona jego działaniem i nie mogę oderwać wzroku od lustra <3 Jedynym jego minusem bądź nie jest cena bo musimy zapłacić ok.90zl ale pamiętajmy że jego pojemność to AŻ 80g więc wcale nie tak mało :) Ja używam kremu ok. 5 m-cy i widzę znaczną poprawę kondycji mojej skóry, nie żałuję żadnej złotówki i w planach mam zakupić go ponownie! Więc jeśli macie cerę tłustą, nawet trądzikową i szukacie kremu na nic nawilżającego który dodatkowo pomoże wam z niedoskonałościami i przebarwieniami to ten krem jest dla Was! Polecam z całego serca <3

Cudo na podrażnioną i przesuszoną skórę

Mój faworyt! Niedawno zaczęłam kurację z retinolem i jak to na początku bywa pojawiły się podrażnienia, mimo że byłam bardzo ostrożna i zaczęłam o małego stężenia.