My Secret, Perfect Matt Powder (Puder matujący)

My Secret, Perfect Matt Powder (Puder matujący)

Trwały puder matujący w kamieniu do wykończenia makijażu i poprawek w ciągu dnia. Specjalnie opracowana technologia matowi twarz na wiele godzin i chroni skórę przed podrażnieniami. Cera wygląda zdrowo i naturalnie.

matujące
prasowany
mieszana, normalna, tłusta

Słabo

Mój pierwszy puder. Kupiłam go, bo potrzebowałam pudru, a zachęciła mnie do tego cena.
Wybrałam odcień 001
Zalety
+ cena
+ wydajny

Wady
- widać go na twarzy, mimo że miałam najjaśniejszy odcień to był strasznie żółty
- krótkie matowienie (2 godziny)
- strasznie się sypie (nakładając na pędzel pruszy się dookoła)

Używałam go do momentu aż się po prostu rozkruszył i powiem szczerze długo na to czekałam, bo skzoda mi było go wyrzucać.

Fatalny :(

Nic mi się w nim nie podoba. Najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny, a nie mam wcale jasnej cery. Puder robi okropne plamy i źle się rozprowadza,nie matuje, ma okropny zapach. Żałuje 10zł wydanych na niego. Porażka jakaś

Nie!

Brak słów, żeby opisać jaki jest beznadziejny. Przede wszystkim widać go na twarzy, nawet jak się nałoży cienką warstewkę, poza tym robi plamy, zapycha pory, schodzi z twarzy. Okropieństwo!
To był mój pierwszy kosmetyk z tej firmy i tak trafiłam. Teraz testuję pudry transparentne i widzę, że puder sypki z tej firmy ma nawet dobre opinie ale nie wiem, czy odważę się go kupić. Po tym kompaktowym niewypale nie wiem czy kupię cokolowiek z firmy My Secret.

za taką cenę świtny

plusy:
- łatwo się rozprowadza i nie robi plam na twarzy
- dość dobrze matuje, po paru godzinach jednak trzeba trochę poprawić
- jest delikatny, nie ma efektu wypudrowanej twarzy
- cena !

Porażka

Posiadam najjaśniejszy kolor, który po nałożeniu wygląda jak pomarańcz, a cera wygląda okropnie. Widać efekt maski. Nakładając pędzlem jest trochę mniejszy ale trzeba uważać bo łatwo o wyglądanie jak pomarańcza.

Plusy:
+opakowanie

Minusy:
- straszne kolory
- brak gąbki

Fajny i niedrogi

Daję cztery gwiazdunie, wszystko z pudrem okey, ale minus za brak gąbeczki. Korzystam z numerku 2 i jestem z niego zadowolona. Używałam kilku pudrów innych firm, ale ten zdaje egzamin. Tani i matuje, a mi oto chodzi :)

Odradzam...

Mam cerę tłustą i kupiłam ten puder dla zmatowienia jej. Kosztował niewiele około 12 zł, wybrałam odcień nr 3 bo w sklepie wydawał mi sie odpowiedni dla mojej jasnej cery z żółtym pigmentem. Po nałożeniu moja twarz miała pomarańczowy odcień co już jest pierwszym minusem tego produktu, poza tym podkreślał strasznie suche skórki, osadzał się nieestetycznie na włoskach i chociaż nakładałam cienką jego warstwe to wyglądałam jak z "tynkiem" na twarzy. Efekt matu utrzymywał się bardzo krótko, także totalny bubel. Nie przekreślam natomiast firmy My secret. Ich puder sypki transparentny ma bardzo dobre opinie i też planuje go zakupić, po za tym lubię lakiery do paznokci tej marki i mogę je śmiało polecić:)

pS. pól gwiazdki za ładne pudełeczko i niską cenę.

Używam tego produktu od: zakupiłam jakiś miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Ma sa kra..

Dwie gwiazdeczki za zmatowienie, kolor i cenę. Tylko to w nim widzę fajnego.
Jego największym minusem jest to, że strasznie zapchał mi pory i wyszło mi po nim od groma syfów! Straszne! Miałam cerę trądzikową i jak miałam raz na miesiąc pryszcza i parę krostek to był cud. A teraz? Brak słów po prostu krostka na krostce.. Nie polecam.

Okropny

Jak dla mnie nie ma żadnych plusów. Nie znoszę go.
Kupiłam go, bowiem był mi potrzebny jakiś tani, matujący puder na szybko. Nie zastanawiałam się zbytnio nad jego zakupem, a teraz strasznie żałuję. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Minusy :
- kupiłam najjaśniejszy, bo mam blada cere, a i tak jest za ciemny
- 0kropnie zatyka pory, przez co pojawiają się po nim krostki (!)
- prawie w ogóle nic nie kryje
- brzydki zapach
- brak gąbki w opakowaniu
- po użyciu go mam wrażenie jakbym po pewnym czasie miała plamy na twarzy

Coś co go może ratować to, to , że matuje na jakiś czas.

Idealny!!!

Brawa dla tej firmy za tak świetny i tani puder!!!:D
Uwielbiam go po prostu:*

Bardzo zdziwiłam się,że ma tak mało dobrych recenzji.No ale mam nadzieję,że moja to nadrobi;)

/+/ bardzo dobrze kryje niedoskonałości,krostki,przebarwienia itp.
/+/ idealnie dopasowuje się do koloru cery,dzięki czemu wyglądam naturalnie
/+/ nie sypie się
/+/ nie zatyka porów
/+/ ku mojemu zaskoczeniu bez użycia fluidu wygląda wręcz świetnie
/+/ używam go zarówno pędzelkiem jak i gąbeczką
( gąbeczką według mnie daje lepszy efekt)
/+/ niska cena
/+/ eleganckie czarne opakowanie z różyczką
/+/ łatwe i dobre zamykanie

/-/ maluteńki minusik za brak lustereczka i gąbeczki

Póki co moje KWC wśród pudrów do twarzy:*
( i mam nadzieję,że tak pozostanie)

Ilość zużytych opakowań: 0 całych,wszystkie zużyte,ale zamierzam kupić;]

Beznadzieja...

Śmierdzi starą babcią ; /, matuje, ale na bardzo krótki czas, mimo, że jest wydajny, to nie polecam go nikomu.
Cena też w sumie zadowalająca, ale niestety nie dla mnie ; /

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

taki sobie...

Dobrze że jest tani bo nie powala.Mam najjaśniejszy kolor , jest ok.Twarzyczka fajnie wygląda świeżo po nałożeniu pudru,matowi,jest uczucie gładkości,dość mocno widoczny ale nie robipowłoki starej babci :P(nie uwydacznia zmarszczek czy wgłębień),jednak ten puder trzyma na prawdę bardzo bardzo krótko :/Ledwo wyjdzie się z domu a już go nie ma nawet jak nałoży się go więcej,no ale wtedy jest dość widoczny a ja tego nie lubie.Nie ma też lusterka a to praktyczna rzecz.Aplikatora (podusi czy pędzelka) brak,więc jak ktoś tego nie ma musi zainwestować. Puder mnie nie zachwyca,będe szukać dalej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc