My Secret, Perfect Matt Powder (Puder matujący)

My Secret, Perfect Matt Powder (Puder matujący)

Trwały puder matujący w kamieniu do wykończenia makijażu i poprawek w ciągu dnia. Specjalnie opracowana technologia matowi twarz na wiele godzin i chroni skórę przed podrażnieniami. Cera wygląda zdrowo i naturalnie.

matujące
prasowany
mieszana, normalna, tłusta

niezbyt dobry.

Puder matuje tylko przez chwile (może wytrzyma max 2 godziny), po czym skóra znowu się świeci. Nawet gdy nałożymy małą ilość widać, że mamy na twarzy puder, a tego chciałam uniknąć, niestety nie udało się...
Mała gama kolorystyczna, ja akurat trafiłam z kolorem, koleżanka która ma jasną karnację już nie miała takiej możliwości... ale to chyba dobrze, bo nie kupiła takiego badziewia... Mogliby dac lusterko, takie duże pudeło a brak lusterka?? Nosz...

nie!

Plus za konsystencję, bo jest na prawdę super, skóra robi się po nim gładka i miła w dotyku.
\\n
\\nMinusy:
\\n- najjaśniejszy odcień i tak jest baaardzo ciemny - pomarańczowy,
\\n- okropnie zatyka! Wyszło mi po nim multum syfków! :/,
\\n- matuje tylko na chwilę;
\\n
\\nNie polecam!

porażka!

Kupiony przez zachętę ekspedientki w drogerii natura. Miałam najjaśniejszy odcień a był bardzo ciemny, pomarańczowy. Ładnie krył ale nie na długo - na mojej mieszanej cerze może jakieś 2 godzinki. Fajna konsystencja, ale robił straszne plamy i przez sam odcień był dla mnie nie do użycia. No i mocno zatykał pory - wychodziły po nim wypryski. ODRADZAM

szkoda pięniędzy

koleżanka mi go poleciła, twierdząc, że jest "świetny". zachęcona niską ceną i pozytywnymi opiniami na wizażu, kupiłam go.

Okazało sie, ze wydałam pieniądze psu w d***. Przepraszam za wyrażenie, ale inne nie przychodzi mi do głowy. Zaraz po aplikacji zaczęłam się świecić. W ogóle sztuką jest go nałożyć, by nie zrobić plam. A w swoim życiu już trochę opakowań pudrów zużyłam, więc wiem jak się je aplikuje. Ale mniejsza o to. Wracam do pudru. Tak więc; jak już wcześniej wspomniałam puder w ogóle nie matuje, powstają plamy, po godzinie zbiera się w "kupki" na twarzy, po dwóch godzinach znika całkowicie. Dostałam po nim uczulenia, pojawiły się krosty. Pierwszy raz zawiodłam się na MySecret...
No cóż, może innym dziewczynom przypadnie do gustu. Powodzenia! :-)
aha. dodam jeszcze, że stosowałam go na podkład.

Używam tego produktu od: 1 msc

Nie dla mnie ;/

Mam bardzo jasną cerę i dla mnie odcień najjaśniejszy jest za ciemny. Poza tym źle się rozprowadza, nie matuję a po stosowaniu tego pudru dostałam wysypki. nie polecam, chociaż najlepiej sprawdzić na swojej cerze :>

Ogólnie polecam

Lubię ten puder. Owszem matuje twarz. Spełnia swoje zadanie przy tym jest niedrogi i wydajny. Pudełko też jest poręczne. Trzeba tylko uważać z ilością nakładanego pudru - im więcej, tym twarz robi się "ciężka", po prostu widać, go szczególnie na nosie i wygląda to nieestetycznie. Oczywiście wymaga również poprawek w ciągu dnia, ale nie wierzę aby jakikolwiek puder, nawet najdroższy, nie wymagał. Używam na zmianę z Rimmel Stay Matte i jestem równie zadowolona.

WSPANIAŁY

Jest wart swojej ceny. Może nie jest rewelacyjnie ale dobrze maskuje niedoskonałości, jest lekki. Nawet po kilkunastu godzinach cera się nie świeci. Polecam, za te marne 9zł nie znajdziecie nic lepszego. ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 8.5g

Bardzo dobry !

Używam go długo...Cena super! Ładne opakowanie Mocno przykrywa niedoskonałości, 2 wydaje się jasna ale na twarzy ciemnieje ale jest Ok:) Powiem tyle...miałam puder Rimmel beznadziejny według tego... Póki co mój Kwc wśród pudrow,nie dam 5 bo jest dość mocno widoczny na twarzy i 1opakowanie przy codziennym stosowaniu starczyło by na ok misiec max 2 -ale to i tak nie przeszkadza i uważam go za najlepszy:)

Używam tego produktu od: Ok 3opakowania
Ilość zużytych opakowań: Ok 1.5roku

3,5

Na twarzy utrzymuje się różnie, od 5 godzin do całego dnia,ostatnio wydaje mi się, że trzyma się krócej , nie wiem czy to ze względu na pogodę (jesień), czy może coś innego ma na to wpływ.

Nakładam go pędzelkiem.
Świetnie matuje, jednak wymaga czasami poprawek w ciągu dnia w trudnych strefach. Mam cerę mieszaną (przetłuszczającą się), największe problemy stwarza nos.
Czasami, gdy nałoży się go za dużo to ma dziwny kolor, więc nie należy przesadzać.

Mam nr 2, bardzo pasuje do koloru mojej skóry. Kryje średnio.

Nie kruszy się i nie łamie ( mimo zaliczenia kilku upadków)

Ogólnie jest świetny i wydajny! Na pewno do niego wrócę.
Należy pamiętać, że jest to puder do WYKOŃCZENIA makijażu.

Używam tego produktu od: ok 9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1.5

Tani, a dobry ;-)

-estetyczne opakowanie
-wytrzymały (po kilku upadkach nie połamał się)
-matuje na całkiem długi czas
-przystępna cena

-nr 1 jest trochę ciemny
-brak lusterka/ gąbeczki

Bez rewelacji.

Pudru używam już mniej więcej pół roku. Kupiłam z ciekawości, kiedy to szafki z MS pojawiły się w Naturze. Na dzień dobry w domu puder mi upadł i się cały pokruszył, ale sprasowałam go ponownie. Jak dla mnie bez rewelacji. Mam kolor nr 2, ale tak jak większość uważam, że na twarzy robi się lekko pomarańczowy. Matuje tylko na kilka godzin. Nie nadaje się do nakładania gąbeczką, bo jest na to zbyt sypki. Na pędzel też dużo się na nabiera przez co z pudru w kompakcie robi się puder sypki. Generalnie używam, bo używam dlatego, że krzywdy mojej cerze nie robi, ale czekam aż się skończy, by kupić coś innego.

+ Ładne opakowanie
+ Nie zatyka porów

Używam tego produktu od: 6-7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opak.

dla nie wymagających

Mam cerę mieszaną i jak dla mnie matuje ok. Poprawki to rzecz normalna w ciągu dnia więc nie narzekam na to że nie wystarczy jedno nałożenie .
Nakładając gąbką mam ostry pomarańcz na twarzy ,mimo że puder jest jasny w pudełku (nr 2) ,więc nakładam pędzelkiem i kolor pasuje . Niestety się sypie i nakładając go na policzki, drobinki wpadają do oczu. Ale moje rozszerzone pory i naczynka na policzkach są mniej widoczne, wiec plus za krycie.

Używam tego produktu od: tygodnia