Bioderma, Hydrabio, Sérum Concentré Hydratant (Serum intensywnie nawilżające)

Bioderma, Hydrabio, Sérum Concentré Hydratant (Serum intensywnie nawilżające)

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Serum intensywnie nawilżające przeznaczone dla skóry wrażliwej i bardzo odwodnionej.
Działanie i właściwości:
- przywraca skórze zdolność nawilżania: kompleks Aquagenium, który usprawnia krążenie wody w naskórku i pomaga zatrzymać wodę w powierzchniowych warstwach skóry,
- natychmiastowo i intensywnie nawilża skórę,
- bezbarwna, lekka i świeża konsystencja zapewnia komfort stosowania,
- przywraca skórze blask i komfort,
- hypoalergiczne.

Świetne serum nawilżające!

Najlepsze serum jakie miałam okazję testować!
jest rewelacyjne! Piękny delikatny zapach lekka konsystencja produktu i co najważniejsze super nawilża dzięki czemu skóra odzyskuje blask i zdrowy wygląd, idealna baza pod makijaż, nie lepi się, polecam jak najbardziej!

Hit hitów

Jest to najlepsze serum jakiego używałam. Konsystencja żelowa, ale nie lejąca. Pięknie i delikatnie pachnie. Fantastycznie się wchłania i rewelacyjnie nawilża twarz. Każdy krem nałożony na to serum nie powoduje rolowania się produktu na twarzy. Opakowanie z pompką, ma aż 50ml więc starcza na długo. Przy nakładaniu 3 pompek rano i wieczorem, serum starczyło mi na prawie 2 miesiące używania. Obecnie jestem w połowie kolejnego opakowania i raczej nie zmienię tego serum na żadne inne.

Polecam!

Serum jest rewelacyjne! Lekka konsystencja, przyjemny, delikatny zapach, super nawilżenie i doskonały pod makijaż, odpowiedni SO suchej cery ze skłonnościami do podrażnień . Z pewnością do niego wrócę.

Rewelacja!

Używam go już 3 razy po sezonie letnim, żeby po kąpielach słonecznych i morskich przywrócić nawilżenie buzi. Bardzo dobrze nawilża, przywraca gładkość skóry, elastyczność. Wielki plus na wygodne aplikowanie.

Mistrz nawilżenia i odbudowy bariery hydrolipidowej

Kupiłam to serum po recenzjach na wizażu gdy moja skóra przechodziła gehennę po eksperymentach z kilkoma koreańskimi markami (ha tfu) - była odwodniona, mega uwrażliwiona, czerwona, cała w krostkach. Bariera hydrolipidowa w ruinie. Bardzo brakowało mi nawilżenia, nie mogłam nawet wejść pod prysznic czy wziąć kąpieli bez okropnego uczucia ściągania się skóry. To serum miało robić cuda i mnie uleczyć. I tak się stało.

Serum ma dosyć gęstą żelową konsystencję, bardziej przypomina lekki krem niż typowe serum-mleczko. Po nałożeniu czuć ochronną silikonową warstewkę na twarzy. Nie jest ona jednak dusząca w odczuciu, nie mam wrażenia, że jestem czymś obklejona lub że mi coś siedzi na twarzy. Produkt idealnie łączy się ze skórą. Mimo to na lato jest trochę za ciężkie, przynajmniej dla mnie.

Na początku rzeczywiście odczułam wzrost nawilżenia, ale myślałam, że jak tylko odstawię serum to skóra wróci do punktu wyjścia. Wręcz przeciwnie. Za każdym razem jak odstawiałam produkt, to nawilżenie i sprężystość skóry długo się utrzymywały. A moja skóra naprawdę była w ruinie w momencie gdy kupowałam to serum.

Ale na tym nie koniec. Serum nie tylko pomogło dogłębnie nawilżyć moją skórę. Ono również sprawiło, że skóra stała się pulchniejsza i to dotyczy również skóry pod oczami. Moja skóra pod oczami zawsze była skrajnie zmęczona i mało co na nią działało. Stosując ten kosmetyk, tak mniej więcej w połowie opakowania, zobaczyłam, że skóra pod moimi oczami jest bardziej wypoczęta, sińce ledwo widoczne i ogólnie sama skóra jest bardziej zbita. A nie używałam wtedy retinolu ani kwasów. Byłam w szoku. Ale tak właśnie działa produkt, który naprawdę nawilża i pozwala skórze się odbudować.

Mam cerę mieszaną, odwodnioną, ze skłonnością do trądziku. Serum mnie nigdy nie zapchało, nie rozpulchniało mi porów, nigdy mnie nie piekło, nie wywołało podrażnień, za to pięknie koiło uwrażliwiona skórę.

Serum stosowałam w duecie z kremami Biodermy - Hyrabio Perfecteur, Hydrabio Creme i wycofanym Hydrabio Creme Riche. Spoko też współpracował z kremami La Roche Posay. Super się sprawdzał jako serum pod SPF. Jedynie w duecie z naturalnymi (olejowymi) kremami jakieś takie dziwne uczucie się tworzyło na skórze.

Serum może wydawać się drogie, ale naprawdę warto je mieć. Poza tym jest bardzo wydajne i spokojnie wystarcza na 9 miesięcy.

Boskie nawilżenie

W sezonie grzewczym to serum nakładane pod krem uratowało moja twarz! Intensywnie nawilża i sprawia, że makijaż wygląda świeżo, idealnie się trzyma. Jest bardzo wydajny, już mała jedna pompka wystarcza by pokryć twarz.

Rewelacyjny

Jestem posiadaczką skóry bardzo suchej, atopowej. To serum jest dla mnie prawdziwym ratunkiem. Już niewielka ilość produktu l, naniesiona na skórę, doskonale nawilża i koi. Formuła jest bardzo lekka, nie zapycha porów. Nie uczula. Ma bardzo wygodne opakowanie. Kończę już moja drugą buteleczkę i na pewno sięgnę po kolejne opakowanie. To zdecydowanie mój hit.

Polecam to serum!

Bardzo dobre serum. Jestem w trakcie używania swojego pierwszego opakowania - super się wchłania, bardzo ładny delikatny zapach, nie podrażnia. Wygodne i łatwe do używania opakowanie.

najlepsze serum na świecie

Ładnie pachnie, szybko się wchłania, nawilża intensywnie natychmiastowo i długotrwale, wydajne, higieniczne opakowanie z pompką, idealne nie tylko latem i nie tylko dla kobiet. Polecam!

Must have!

To serum to kosmetyczny must have. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to wygodne w aplikacji opakowanie. Ogromna zaleta jest zelowa konsystencja, idealna pod makijaż. Idealnie nailża i nie powoduje podraznień. Polecam!

Solidny produkt intensywnie nawilżający.

Bioderma hydrabio serum ma przyjemny, delikatny zapach i lekką konsystencje. Bardzo fajne w stosowaniu samo lub pod krem.
Tak jak zapewnia Producent intensywnie nawilża skórę. Natychmiastowo daje ukojenie, nawilżenie, a w dłuższej perspektywie dodaje balsku, spłyca drobne zmarszczki, dodaje skórze energii.

Uwielbiam!

Produkt świetnie się u mnie sprawdza. Natychmiastowo nawilża i przywraca skórze uczucie komfortu. Zazwyczaj stosuje go pod krem. Przez lato testowałam go również bezpośrednio pod makijaż i super się sprawdzał. Ma fajną lekką konsystencje, szybko się wchłania i pozostawia na skórze długotrwałe uczucie nawilżenia. Dodatkowo ma ładne i higieniczne opakowanie.