Action, Facial Sheet Mask with Wine Extract & Retinol Derivative (Maseczka na twarz z ekstraktem z wina oraz pochodną retinolu)

Maska do twarzy w formie płachty z ekstraktem z wina oraz pochodną retinolu.
Zmniejsza przedwczesne oznaki starzenia.

materiałowe/w płatach
sucha, mieszana, dojrzała, normalna
ujędrniające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe
w saszetce
bogate
materiałowa / w płatach

Mocno nasączona. Brak ciekawych efektów

Zakupiona w Action za jakieś grosze. Maseczkę w płachcie zawsze rozmasowuję przed otwarciem, żeby dużo esencji było w płachcie, a nie luzem w opakowaniu. Nie lubię grzebać w otwartym opakowaniu wydłubując resztki esencji. Kiedy otworzyłam opakowanie, maska była tak nasączona, że aż z niej kapało. Trochę za bardzo. Pachniała ładnie, delikatnie, lekko owocowo. Płachta otwierała się dobrze, nie rozrywała się, była miła w dotyku. Po nałożeniu na twarz łatwo można było ją dopasować, była śliska, miałam jednak wrażenie, że w miejscu oczu jest krzywo wycięta, jedno oko prosto, jedno krzywo, ale to szczegół. Po nałożeniu na twarz rozmasowalam maseczkę. Pod palcami czułam klejącą esencję. Maska trzymała się dobrze, nie zsuwała się nawet przy pochylaniu głowy ani nie wysychała. Czułam chłód i odświeżenie. W miejscach, gdzie miałam jakieś uszkodzenia skóry, powodowała lekkie pieczenie. Trzymałam ją ok. 20min. Zaznaczę, że mam skórę normalną bez skłonności do podrażnień. Mam trochę niedoskonałości od noszenia maseczki ochronnej. Po zdjęciu płachty nadal była mocno nasączona, ale też dużo esencji zostało na skórze. Zdziwiłam się, że na opakowaniu było napisane, żeby esencję zmyć, zwykle się ją zostawia do wchłonięcia, bo w niej jest to, co najlepsze lub ewentualnie nadmiar wyciera chusteczką. Jednak zmylam ją, bo była nieprzyjemnie klejąca i nie chciałam tego zostawiać na skórze. Po zmyciu czułam, że twarz jest taka wypełniona i miękka, jednak po nałożeniu toniku i kremu (co zawsze robię po myciu twarzy ofc) efekt zniknął i czułam jakbym miała tylko tonik i krem i jakbym nie używała wcześniej żadnej maseczki. Bez szału. Za te kilka groszy można użyć tej maseczki dla relaksu, domowego SPA, ale nie warto spodziewać się super efektów.

Maseczka z Action

+ niska cena
+ wygodne opakowanie
+ szybka i łatwa aplikacja
+ nie podrażnia skóry
+ nie wywołuje reakcji alergicznych

- dostępność
- brak jakichkolwiek efektów

bardzo fajna!

Maska kosztuje niecałe trzy złote a robi cuda. Skóra jest odżywiona i miękka. W dodatku w opakowaniu pozostaje tyle produktu, ze spokojnie można używać go jeszcze parę dni np jako serum. Nie pachnie winem! Zapach jest delikatny, ale nie wiem do czego porównać.
Tkanina jest trochę grubsza i wg mnie słabo wycięta (ale mam małą twarz i mało co na nią pasuje). Nie spada z buzi.
Minusem jest slaba dostępność.

Niska cena

Maseczka do twarzy w płachcie z ekstraktem z wina i pochodną retinolu. Łatwa do nakładania oraz usuwania. Maseczka jest nasączona esencją o bardzo ładnym, nienachalnym zapachu. Maseczka nie podrażnia, nie uczula.Jedna z moich ulubionych maseczek z Action. Niska cena. Często wracam do tego produktu.

Moja nowa miłość

Wow!
Po pierwsze te maseczkę się zmywa, co nieco mnie zaskoczyło. Jestem już przyzwyczajona do wklepywania wszystkiego co zostało ;-) w opakowaniu jest sporo esencji - jakby ktoś bardzo chciał to wystarczy na dwa razy. Czuć wino w zapachu, choć nie jest jakiś przesadny. Ale najważniejsze są efekty. A efekty są WOW! Moja twarz nigdy nie była tak gładka. Mąż po dotknięciu mówi, że jak pupcia niemowlęcia :-D w lustrze tez jest widoczny efekt wygładzenia i rozpromienienia. Bardzo polecam!

Bardzo dobra maska!

Maskę tę otrzymałam w prezencie do przetestowania. Z racji, że uwielbiam maski w płachcie, ochoczo do tego przystąpiłam! Maska jest bardzo dobrze nasączona esencją, która ma dość lekką, przyjemną, nie nazbyt lepką konsystencję. Płachta ma odpowiednie wymiary, dobrze przylega do twarzy, nie odkleja się i nie odpada. Esencja ma lekki, przyjemny zapach. Co do efektów, skóra po użyciu maski jest miękka, przyjemnie wygładzona i nawilżona oraz nabiera delikatnego blasku. Biorąc pod uwagę niską cenę i jakość, jest to zdecydowanie produkt warty uwagi!

Bardzo dobra maseczka

Jeszcze nigdy maseczki z Action mnie nie zawiodły, a miałam ich naprawdę wiele i kupuję nowości na bieżąco. Ta maseczka ma bardzo dobrze skrojoną i nasączoną tkaninę, skład jest może niezbyt naturalny, ale za taką cenę nie ma co wydziwiać. Nie uczuliła mnie, a mogę nawet napisać, że bardzo dobrze koi podrażnioną skórę. Buzia po tej maseczce jest ładnie nawilżona i odżywiona. Dużym plusem jest cena około 2.60 zł oraz wiele wariantów do wyboru.