Biobaza, Kids, Strawberry & Fig Hair Conditioner (Truskawkowo - figowa odżywka do włosów dla dzieci)

Połączenie olejku kokosowego i makadamia odżywia i regeneruje dziecięce włosy oraz ułatwia rozczesywanie. Cienkie i delikatne włosy dzieci narażone są na negatywne czynniki zewnętrzne i wymagają szczególnej pielęgnacji. Odżywka, dzięki zawartości rumianku i jojoba, łagodzi podrażnioną skórę głowy i pielęgnuje włosy aż po same końce.

pielęgnujące

Super zapach i działanie

Odżywkę zakupiłam z myślą o delikatnych włoskach swojej córeczki, które się kręcą i czasem są trudne do rozczesania.
Buteleczka jest plastikowa i mieści w sobie całe 250 ml produktu, zamykana na klik. Szata graficzna jest bardzo prosta, lecz przykuwa uwagę fikuśnymi rysunkami. Według mnie skład również jest całkiem okej, nie mam się do czego przyczepić. Sama odżywka jest kremowa, gęsta w lekko mlecznym kolorze. Gęsta formuła ułatwia aplikację, nic się nie wylewa ani nie rozlewa, poza pożądana ilością. Co najważniejsze dzięki temu nie splywa na buzię i pozwala na spokojny zabieg mycia i odżywiania włosów dziecka. Bardzo ładnie pachnie, naturalnie, nie czuć takiego chemicznego zapaszku. Co do działania, to widać znaczną poprawę, włosy córki się nie płatają, są wygładzone, i z łatwością się rozczesują, co dla mnie było kwestia najbardziej istotną. Na moich włosach się nie sprawdziła, pewnie dlatego że są farbowane.
Nie podrażnił ani nie wywołał reakcji alergicznej na skórze głowy mojego dziecka.
Jeżeli macie dzieciaczki, z włosami trudnymi do okiełznania bądź sami lubicie stosować delikatne produkty do włosów, to właśnie ten będzie strzałem w 10