Dermaglin, Healthy Food for Skin, Maseczka z zieloną glinką kambryjską `Odmłodzenie`

Maseczka z zieloną glinką kambryjską i hydrolatem z bazylii oraz jaśminu. Przeznaczona do skóry dojrzałej. Przywraca młodszy wygląd skóry, poprawia elastyczność i napięcie. Daje uczucie naturalnego liftingu skóry oraz działa przeciwstarzeniowo.

klasyczne
dojrzała
nawilżające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, oczyszczające
oil – free / nietłusta, bez parabenów, bez silikonów
w saszetce
lekkie

Healthy odmłodzenie

Maseczka bardzo odpręża, regeneruje, odświeża skórę, wizualnie po użyciu skóra wygląda lepiej, zmniejsza się widoczność zmarszczek. Ta seria ma w sobie same naturalne składniki. Dobrze sobie ja zrobić raz w tygodniu.

Healthy Odmłodzenie

Dla szarej, zmęczonej skóry ta maska to ratunek.
Ta maska rozjaśnia, odświeża. Skóra się wydaje taka jędrna i miękka. Ewidentnie pomaga zatrzymać tą wodę w skórze. Jest naturalna. Moja ulubiona maska Vege.

Wegańskie odmłodzenie

Maseczka z Hebe z 7,50 zł napina skórę po pięciu minutach a nawilżenie jak po najlepszym kremie świata. Nie wierzyłam własnym oczom i do tej pory nie wiem dlaczego mi umknęła. Opakowanie jednorazowe, niech was nie cieszy podwójna saszetka, kremową konsystencję należy położyć grubo na twarz, bo nie zadziała.
Kuracja 20- minutowa a efekt jak po odnowie biologicznej, tak się po niej czułam. Wszystko mi odpowiada; przyjemny zapach, konsystencja, która trzyma się skóry, dobrze się zmywa ale należy jednak użyć wody. Skóra jest świetnie nawilżona, nie zostawia tłustego filmu na skórze - po prostu wygodnie się śpi.
Produkt wegański;
ZIELONA GLINKA KAMBRYJSKA
HYDROLAT Z BAZYLII
HYDROLAT Z JAŚMINU
Jeżeli ta maska kosztuje 7,50 to połowa masek z drogerii powinna być w promocji w cenie 2,50 dla wyrównania jakości.

Polecam !

Polecam każdej kobiecie która chce efektywnie poprawić jakoś swojej skóry. Świetnie wygładza i nadaje zdrowy wygląd cerze. Delikatnie naciąga skórę, a po jej zastosowaniu nie ma żadnych zaczerwionych miejsc. Z łatwością się nakłada i tak samo zmywa. Opakowanie wydajne i nawet czasem troche zostaje. Bardzo lubie swoją skórę po tej maseczce, jest bardzo przyjemna w dotyku.

Dermaglin, Maseczka z zieloną glinką kambryjską `Odmłodzenie`

Genialny produkt ! Kolejna seria maseczek od Dermaglin na bazie zielonej glinki kambryjskiej, tym razem w towarzystwie hydrolatu z bazyli i jaśminu. Ten naturalny produkt rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt. Poprawia elastyczność i ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu. Skóra jest zrewitalizowana, wzmocniona i wygląda młodziej. Efekt liftingu w mgnieniu oka! Ja stosuje dwa razy w tygodniu i jestem zadowolona z efektów. Super produkt w przystępnej cenie.

Vege odmłodzenie

Oh jaka skóra jest rozjaśniona, gładka, naciągnięta po użyciu maski, nabrała ładnego koloru . Skład genialny. Cieszy mnie ta nowość, warto po nią sięgnąć.

Wykorzystała: kilka próbek

Młodość

Każdy z nas chciałby wyglądać wiecznie młodo. Tak więc szukamy sposobu aby tak było. Ja w związku z tym szukam produktów dobrej jakości i nie nafaszerowanych chemią dlatego więc zaufałam tej masce. Nie ma w niej składników które mogłyby obciążyć naszą skórę, rozjaśnia, wygładza, ujędrnia. Same plusiki.