AA, Go Green, Nawilżająca esencja tonizująca z ogórkiem

AA, Go Green, Nawilżająca esencja tonizująca z ogórkiem

Wzbogać codzienną pielęgnację o porcję ekstraktu z ogórka. Nawilżająca esencja tonizująca przywraca naturalny poziom pH, nawilża oraz zapwnia uczucie odświeżenia i oczyszczenia cery. Hipoalergiczne, wegańskie kosmetyki naturalnego pochodzenia z certyfikatem EcoCert. Skomponuj indywidualny plan diety dla swojej cery! Pozwól jej skosztować kosmetyków z serii AA GO GREEN i ciesz się jej promiennym, zdrowym, pięknym wyglądem.

koncentraty i esencje
normalna
nawilżające
bogate

Fajny produkt :)

Toników używam na co dzień, może nie zużywam ich szybko, ale jednak zawsze wolę mieć jeden w zapasie. Ta seria AA ciekawiła mnie jako nowość, więc nic dziwnego że musiałam potestować. Zauważyłam że moja cera z tymi "ogórkowymi" kosmetykami się lubi. Tonik AA wypada jak najbardziej na plus.
Skóra po nim jest nawilżona, miękka i nie mam z nią większych problemów.
Pojemność toniku jest spora, więc chyba z kilka miesięcy będę go mieć. :)

Całkiem ok

Świetna esencją do twarzy. Wygodne opakowania widać poziom zużycia produktu. Nie podrażnia cery podczas używania za co ogromny plus. Nie powoduje uczucia ściągania. Cera zostaje odświeżona i ukojona. Produkt wydajny.

super tonik

Tonik delikatnie nawilża, znajduje się w plastikowej butelce z zamknięciem typu klik. Esencja jest wydajna, bezzapachowa, Esencja z ogórka bardzo fajnie działa na skore, nie podrażnianie uczuala.

Bez rewelacji

Tonik zakupiłam ze względu na dużą pojemność w przyzwoitej cenie. Ogólnie polecany był na grupie twarzingowej do cery suchej. Dobry skład. Mogę powiedzieć że czuć ukojenie, zostawia jakby lepką warstwę. Nie nawilża mocno. Wcześniej używałam "polnego warkocza esencja nawilżająca" i dla mnie tonik AA przy polnym warkoczu wymięka . Nie jest zły, dla cer bez większych problemów, bez zaburzonej bariery hydrolipidowej napewno się sprawdzi. Dobry produkt, ale nie dla mojej bardzo suchej cery.

Skóra się pod nią dusi

Esencja znajduje się w butelce wykonanej z nieprzezroczystego plastiku, na szczęście pod światło można zobaczyć, ile produktu nam jeszcze zostało. Zakończona jest zamknięciem typu klik, wewnątrz którego umiejscowiono niewielki otwór dozujący. Opakowanie mieści aż 400 ml kosmetyku, co jest ilością niespotykaną w przypadku toników do twarzy. Czyni to esencję niesamowicie wydajną, niestety czas na jej zużycie wynosi jedynie 3 miesiące.

Tonik jest właściwie bezzapachowy - w składzie brak pozycji "parfum". Dlatego może być to odpowiednia propozycja dla alergików lub posiadaczy wrażliwych cer. Esencja jest bezbarwna i ma konsystencję wody.

Produktu używałam jako toniku - według producenta przywraca odpowiednie pH skóry, więc mam nadzieję, że rzeczywiście to robi. Natomiast w tym miejscu jego zalety się kończą. Kosmetyk zostawia klejącą warstwę. Nie byłoby to jeszcze takie złe, przecież potem nakładam jeszcze krem. Ale mam wrażenie, że skóra pod nim się dusi, jakby blokował dostęp powietrza. O odświeżeniu można zapomnieć. Mimo tych negatywów postanowiłam go regularnie stosować, aby móc napisać recenzję. Używałam go dwa razy dziennie i po tygodniu wysypało mnie. Reszta kosmetyków pozostała bez zmian i nigdy nie robiły mi krzywdy, więc podejrzewam, że to wina właśnie tej esencji. Zyskałam pewność, gdy zrobiłam do niej jeszcze kilka podejść i sytuacja się powtarzała.

Bardzo się zdziwiłam, gdy zobaczyłam, że produkt ma takie dobre recenzje, a nawet jest oznaczony jako KWC. U mnie totalnie się nie sprawdził, a wręcz zrobił mi krzywdę. Niestety osobiście nie mogę go polecić.

Leciutka

Esencja z ogórka bardzo fajnie dziala na skore. Odświeża i przynajmniej jak dla mnoe bardzo fajnie oczyszcza skórę. Używam jej jako toniku i przed kremem lub serum. Zapach tez jest przyjemny a produkt jest wydajny.

super tonik na lato

Tonik używam już od x czasu i nie mam zamiaru go zmienić. Wcześniej używalam innych toników, ale ten nie tylko skusił mnie przyzwoita cena ale swoja jakościa. Polepszył stan mojej cery o 100%. Jest mega wydajny

Odświeżający ogorek

Oj uwielbiam produkty z ogórkiem za ich świeży zapach i w tym przypadku również moc odświeżenia jest wyczuwalna.
Esencja tonizuje i nawilża czyli jest tak jak obiecuję producent. Przetarta skóra ta esencja chwilę się lepi ale zaraz to moja a skóra jest przygotowana na dalszy etap pielęgnacji. Esencja jest u mnie dodatkowym krokiem w pielęgnacji i nie wymagam od niej niewiadomo czego ale zauważyłam że pomaga mi znormalizować cerę. Usuwa sebum i kontroluje jego wydzielanie dla mnie super. Produkt bardzo wydajny.

Super produkt

Tonik poznałam dzięki Pani kosmetyczce która go mi poleciła. Spróbowałam i jestem zachwycona. Ma bardzo dobry skład, nie podrażnia mojej buzi, nie powoduje dodatkowych wyprysków. Świetnie odświeża i koi.

Zawiedzona

Skusiłam się opiniami z wizażu i zakupiłam produkt, jednak nie okazał się on dla mnie, a szkoda. Mam cerę tłusto i niestety, po jego nałożeniu mnie wysypało na polikach. Nie jest to pewnie wada kosmetyku, tylko najzwyczajniej nie jest on przyjazny mojej cerze. Podobało mi się jednak użycie świeżości po jego nałożeniu! Mega szkoda

zawiedziona

Byłam bardzo podekscytowana kiedy go kupiłam. Czytałam wiele pozytywnych opinii. Niestety strasznie mnie po nim wysypało. Policzki robiły się czerwone, pojawiła się na nich kaszka, a ja byłam bardzo zawiedziona.
Fakt, odświeża i nawilża... przez 2 dni.
Niestety musiałam odstawić, a produktu jest dużo.

Dobry, ale ma swoje wady

Ten tonik bardzo dobrze nawilża i odświeża!
Nie podrażnia i nie uczula.
Nie spowodował u mnie wyprysków.
Jest bezzapachowy, i nie ma barwników.
Dobrze koi skórę.
Nie podrażnia oczu.
Ma duże opakowanie, dzięki czemu jest bardziej ekonomiczny niż inne toniki.
Niestety, opakowanie jest nieporęczne(przelałam produkt do wygodniejszej buteleczki).
Dużą wadą, jak dla mnie, jest konieczność zużycia tak dużej ilości produktu w zaledwie 3 miesiące.
Reasumując produkt dobry, lecz nie wiem, czy kupię ponownie.