Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.86/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu systemu kryjącemu nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83% badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94% osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%.
Dostępny w trzech odcieniach:
01 Ivory-Kość słoniowa
02 Sand-Piaskowy
03 Bronze-Brązowy

z pompką
mineralne, fluidy
wrażliwa
o przedłużonej trwałości, kryjące, ujednolicające
bez parabenów, hipoalergiczna
Krycie
mocne

Super produkt

Podkład sprawdza się u mnie świetnie. Używam go już od lat i jest nie zawodny. Idealnie kryje wszystkie niedoskonałości, nie zapycha porów a przy tym ma lekką konsystencje. Jest bardzo wydajny i produktu na prawdę wystarczy niewielkie aby pomalować twarz .

Rewelacyjny!

Fluid dostałam w prezencie i jestem zachwycona. Lekka a jednocześnie kryjąca formuła. Idealnie dopasowuje się do skóry. Po dłuższym stosowaniu cera stała się bardziej napięta i elastyczne. Kolor dopasowany idealnie. SPF 20 sprawia, że mamy zapewnioną średnią ochronę przeciwsłoneczną. Idealny fluid.

Całkiem przyzwoity produkt

Do zakupu namówiła mnie farmaceutka, która sama go stosowała. Miał to być z założenia podkład codzienny, kupiony żeby nie przepłacać :) Jak na produkt apteczny uważam go za bardzo przyzwoity : dobrze stapia się ze skórą, matuje, utrzymuje się dość długo w stanie nienaruszalnym ( przy czym ja zawsze aplikuje podkład na bazę, nie wiem jak jest z trwałością bez), kryje niedoskonałości, nie wchodzi w pory i trzyma w ryzach moją kapryśną buzię.
Jedyny minus to mały wybór kolorów, mam kolor najjaśniejszy, który nie jest do końca najlepszy ale ten o ton wyżej byłby już dla mnie za ciemny.

Wielkie rozczarowanie

Zakupilam w aptece w czasie kryzysu alergii i azs mając nadzieję, że podkład apteczny do wrażliwej skóry, że nie podrazni, nie będzie uczulal, zakryje troszkę zaczerwienienia... I tu wielkie rozczarowanie. Podkład jeśli chodzi o kolory nie ma wogole żadnego wyboru. Jasny za jasny wrecz biały, A reszta ciemną albo pomarańczowa. Nie jest kryjacy i podkład z bourjois okazał się lepszy jak ten, bo nie ukoil podrażnionej skóry i jak dla mnie nie nadaje do skóry wrażliwej. Skóra chwilę po nałożeniu była tłusta i świecąca.

Świetny

Podkład jest naprawdę warty uwagi. Ma naprawdę porządne krycie, nie ciemnieje na twarzy jednak kolory moim zdani same w sobie są dość ciemne. Dużym plusem jest filtr przeciwsłoneczny którego powinnismy używać przez okrągły rok. Podkład długo się utrzymuje, łatwo rozprowadza, nie schodzi plamami jak niektóre. Dodatkowo jest naprawdę wydajny

Dobry

Podkład który można kupić w aptece daje rade kolory nie r należą do naj jaśniejszych krycie ma średnie zapach dość przyjemny sprawdził mi się w sezonie jesienno zimowym na lato jest dla mnie lekko za ciężki trwałość można oszacować do 8 godzin skóra mieszana mam skórę trądzikową podkład nie pogorszył mi cery podkład lekko się ścierał z nosa i brody

Pharmaceris, F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Wykończenie produktu jest ładne, jednak zdecydowanie za ciemne kolory! Ochrona spa mogłaby być wyższa niż 20. Produkt nie powoduje podrażnień, jest dosyć lekki

Dobry podkład

Przy mojej problematycznej cerze sprawdza się super jest bardzo delikatny ma bardzo dobre krycie kolor mi się podoba cena też przystępna ogólnie jestem zadowolona polecam ten produkt i nie robi efektu maski na skórze !

średniaczek bardzo delikatny

dla osoby, która ma skomplikowana cere ten podkład napewno się nie sprawdzi, bardzo słabo kryje a kolor jest lekko zazolcony, powoduje efekt maski. Sam podkald wydaje sie byc wydajny w miare płynny lekko kremowy starcza na długo, jednak brudzi i nie utrzymuje sie wielu godzin jak obiecuje producent.

Dla mnie ok

Fluid u mnie się sprawdził chociaż jest dosyć ciężki jak na moje fluidy których używam. Niemniej jednak nie wysusza tak jak niektóre podkłady matujące. Duży plus za foto ochronę spf20. Intensywne i trwałe krycie, ja używam na specjalne okazje (na ck dzień dla mnie za ciężki)

Delikatny fluid

Żałuję, że nie otrzymałam próbki produktu, przez zakupem, wtedy wiedziałabym, że fluid nie kryje. Krycie oceniam na naprawdę delikatne, można delikatnie wyrównać nim koloryt, natomiast że zmianami potrądzikowymi sobie nie poradzi. Kolejnym minusem jest to, że nie da się go stopniować, ponieważ wtedy podkreśla zmarszczki i rozszerzone pory, problemem jest tu słabe stapianie się ze skórą. Trwałość... Ściera się nie równomiernie. Może sprawdzi się u osób z ładna cera, tylko czy taka osoba naprawdę potrzebuje kryjącego fluidu? ????

Skóra jest mięciutka

Od kilku lat rzadko używam podkładów. Chciałam jednak czegoś 2w1 na lato, czegoś lekkiego, a jednocześnie z filtrem. Kupiłam ten fluid w aptece. Po użyciu skóra jest miękka, a co ciekawe nawet po zmyciu skóra jest przyjemnie gładka w dotyku. Dla mnie jest w porządku. Na dzień dzisiejszy nie potrzebuję niczego mocniejszego, lepiej kryjącego. Mam skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień, a jednocześnie tłustą z przesuszonymi miejscami. Tak więc moja cera łączy w sobie cechy kilku rodzajów cer. Ten fluid nie zapchał mi porów, nie mam uczucia, że mam coś na twarzy. Jednocześnie mam uczucie dobrego nawilżenia skóry.