SVR, Sebiaclear, Active Teinte (Ujednolicający krem aktywny redukujący zmiany trądzikowe)

Marka

Ujednolicający krem aktywny redukujący zmiany trądzikowe - natychmiastowo maskuje niedoskonałości skóry, ale także ogranicza ich powstawanie. Wyrównuje koloryt cery oraz normalizuje wydzielanie sebum. Lekka, nietłusta formuła nie powoduje powstawania zaskórników.
Natychmiastowo maskuje niedoskonałości i ujednolica koloryt cery.
Ogranicza powstawanie zaskórników, grudek, krostek oraz przyśpiesza ich gojenie. Działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.
Normalizuje wydzielanie sebum, zwęża pory oraz redukuje przebarwienia pozapalne. Posiada lekka, nietłusta i nieklejąca konsystencję oraz uniwersalny odcień, perfekcyjnie dopasowujący się do koloru skóry. Pozostawia skórę wygładzoną i zmatowioną.

Składniki aktywne:
4% niacynamid - łagodzi podrażnienia skóry oraz ogranicza rozwój bakterii.
Kwas salicylowy - wyrównuje powierzchnię skóry, odblokowuje pory oraz delikatnie złuszcza martwy naskórek. Minimalizuje powstawania niedoskonałości oraz wykazuje działanie antybakteryjne.

lekkie
emulsja
na dzień
mieszana, trądzikowa, tłusta
na rozszerzone pory, koloryzujące, matujące, antybakteryjne, przeciwzapalne
bez alkoholu, hipoalergiczna, oil – free / nietłusta, bez parabenów
w tubce
Wiek
20+

Mega!

Naturalny, matowy efekt. Idealnie kamufluje zaczerwienienia i łagodzi lekkie stany zapalne. Idealny dla osób z cerą tłustą, wrażliwą z niedoskonałościami.

Doskonały

Moja skóra: mieszana, wrażliwa, problem porów w strefie T
Zalety:
1. Ślicznie kryje a jednoczenie jest niewidoczny
2. Nie wyświeca się ani nie waży, wystarczy w ciągu dnia lekko przypudrować twarz
3. Nie zapycha, nie wysusza
4. Kolor jest uniwersalny i ślicznie wygląda na twarzy
5. Konsystencja dość płynna , mnie to odpowiada. Mam wrażenie, że jest wydajny.
6. Widzę poprawę co do porów i ciemnych kropek na nosie
7. Cena jest ok jak na tak porządny produkt i bywa w promocjach
8. Długo się trzyma na twarzy, nie ściera się i nawet wieczorem widać, że jest.
Minusy : nie ma!!!

Mój hit! <3

Kupiłam krem dlatego, że szukałam kosmetyku, który będzie pielęgnował cerę, nie będzie zapychał oraz da ładne naturalne wykończenie bez efektu maski na twarzy. I spełniło się! Ten krem jest świetny, nie ściera się z twarzy, cera nie cierpi, nie błyszczy się przez cały dzień. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do niespodzianek. Krem łagodzi trądzik oraz blizny potrądzikowe, jest bardzo wydajny, ma płynną konsystencję, kolor idealnie się wtapia w moją karnację i się nic nie odznacza. Odstawię już wszystkie podkłady i pudry i tylko on już zagości w mojej kosmetyczce na stałe.

naturalny efekt

Kolejny bardzo dobry produkt od marki SVR. Skóra wygląda bardzo naturalnie moim zdaniem jest to idealny produkt na co dzień.
Nie zapycha porów skóra, a mam do tego tendencję. Kolor jest bardzo naturalny, ładnie wtapia sie w koloryt skóry.