Herbal Care, Szampon brzozowy

Herbal Care, Szampon brzozowy

Szampon zawiera łagodne dla włosów i skóry głowy substancje myjące na bazie kokosu, które myją, oczyszczają i pielęgnują. Liście brzozy wzmacniają włosy i nadają im jedwabisty połysk i miękkość, a kompozycja mikronizowanych białek pszenicznych wnika w cebulki i w strukturę włosów regenerując je od wewnątrz. Chroni przed działaniem promieniowania UVB, odżywia i odbudowuje zniszczoną substancję włosa. Dzięki zawartości bio-Complexu Witalnego włosy są miękkie, sprężyste i pełne energii.
Szampon naturalny, łagodny dla włosów, przyjazny dla środowiska. Wyprodukowany na bazie krystalicznej, górskiej wody źródlanej, zawiera roślinne składniki z czystych ekologicznie terenów. Nie zawiera SLS, formaldehydu i parabenów.

Nigdy więcej

Bardzo zawiodłam się na tym szamponie... szukałam czegoś delikatnego, chciałam by moje włosy odpoczęły od wszystkich typowo drogeryjnych szamponów, które tylko je obciążają

Minusy:
- przede wszystkich strasznie wysuszył mi włosy! Na głowie zamiast ładnych, gładkich i lśniących włosów, które obiecuje producent zobaczyłam suche, totalnie pozbawione blasku, matowe włosy...
- włosów w zasadzie nie dało się rozczesać (mam dosyć długie) bo tworzyły jeden wielki kołtun (duża ilość odżywki troszkę pomagała)
- słabo się pieni przez co jest niewydajny
- nie przemówiła do mnie tez buteleczka, a konkretni jej kanciasta zakrętka
- skład: producent zapewnia, że szampon jest delikatny i nie zawiera SLS... ale wystarczy tylko spojrzeć na skład i owy SLS oczywiście występuje i to na drugim miejscu.. dla mnie to chamskie wprowadzanie klientów w błąd

Plus:
-zapach: delikatny, ziołowy, nie przytłacza i nie dusi:)
- szampon nie obciąża włosów, ale też nie powoduje, że dłużej są świeże

Zdecydowanie nie polecam, ja na pewno już tego szamponu nie kupię.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Spełnia swoje zadanie

Świetnie oczyszcza włosy i skórę głowy, przy tym nie niszczy warstwy lipidowej i nie wysusza. Bardzo dobrze się pieni. Włosy po umyciu sa długo świeże i pachnące, aż skrzypia pod palcami. Oczywiście bez odżywki się nie obejdzie, bo włosy nieco sie plączą, ale nie oczekujmy od szamponu odżywienia i nawilżenia włosa, bo od tego są odżywki/maski.
Ogromny plus też za skład. Bardzo dobrze zmywa silicony i głównie w tym celu go używam co któreś mycie.
Zakochałam się także w jego zapachu. Ładna buteleczka w stylu retro nie jest zbyt praktyczna (odkręcana i kanciasta zakrętka). Jest też mało wydajny.
Mimo to polecam, bo zawartość buteleczki świetna i nie droga.
Używa go też z powodzeniem mój nastoletni syn, więc jest w miarę uniwersalny.

Używam tego produktu od: kilku mc
Ilość zużytych opakowań: kilka

Koszmar z Ulicy Wiązów!

Postanowiłam edytować moją opinię, ponieważ byłą pisana pod wpływem emocji, a chcę teraz dokładnie przeanalizować ten szampon. Oczywiście zdania nie zmieniam. Mam cienkie jak nitki włosy, ale zdrowe, lśniące. Używałam już wielu szamponów, ale żaden nie był tak koszmarny jak ten.
Poszukiwalam czegoś łagodnego, bo muszę myć włosy codziennie... trafiło na ten oto Szampon Brzozowy.

-zero objętości. Mam z tym problem, ale zawsze jakoś ładnie się układały i wyglądały na puszyste, a po tym szamponie są maksymalnie przylizane, wyglądają jak niemyte
- ELEKTRYZUJĄ SIĘ! I to chyba przyczyna wszystkich problemow. Czasami w zimie mam problem z elektryzowaniem się, ale teraz? Pewnie przez to są też przylizane i pozbawione objętości ...
Zaczęłam myć włosy innym szamponem i problem zniknął.
Jedyny plus to taki, że były po nim lśniące włosy, ale mam to gdzieś!!! Bo i tak wyglądały koszmarnie.

No cóż... ten szampon to koszmarek... a raczej koszmar przez duze K. Dzięki niemu zacznę łagodniej oceniać inne produkty, temu daję zdecydowane 1.
tylko sobie nerwów napsułam, bo ogólnie moje cienkie włosy często mnie przyprawiają o palpitacje serca,a po tym szamponie to już w ogole.

I jak się podobno okazuje, zawiera on SLS!!! Czytałam właśnie jedną z recenzji, sięgnęłam po opakowanie, żeby sprawdzić i rzeczywiscie!!!!
A to ci bubel!!!

Nie zrobił najlepszego wrażenia.

Po pierwsze ogromny minus dla producenta za próby robienia idiotów z konsumentów - pisanie w opisie produktu, że nie zawiera SLS, a poniżej umieszczanie składu, gdzie SLS znajduje się na drugim miejscu... To moim zdaniem skandal, który nie powinien mieć miejsca.
Jeżeli chodzi o mnie, to kupiłam ten szampon między innymi ze względu na zawartość owego składnika, nie poprzestając na czytaniu samego opisu. Szamponem z SLS zmywam silikonowe odżywki i produkty do stylizacji, ten ze względu na naturalny skład i doskonałe opinie wydawał mi się do tego celu wręcz idealny.

Niestety jakoś nie podbił mojego serca i nie używało mi się go dobrze. Szampon nie domywał mi włosów, czego nie uważam za specjalne wyzwanie. Często miałam wrażenie niedomytych włosów, często bardzo szybko po myciu robiły się nieświeże i klepnięte. Słabo się pieni, przez co używanie go nie jest najwygodniejsze. Dodatkowo plącze włosy, co może nie jest specjalnym problemem jeżeli używa się potem odżywki, ale niewątpliwie jest wadą.
Na plus zaliczam mu na pewno delikatność - nie podrażnia skóry głowy. Jeżeli już uda się włosy domyć, nie obciąża ich i nie przetłuszczają się szybko. Poza tym na plus to, że włosy są po nim ładnie błyszczące i (ponownie, jeżeli uda się je domyć) dobrze się układają.

Z kwestii technicznych: szampon bardzo wydajny, cena przystępna, zapach niedojrzałego jabłka dla mnie osobiście nieprzyjemny (ale to kwestia mocno indywidualna), butelka stylowa i fajna, ale niezbyt funkcjonalna, szczególnie przez duży otwór i konieczność odkręcania, nie zawsze wygodna pod prysznicem.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

słabiutko!

Tak sobie czytałam co niby ten szmpon ma robić z włosami- "niby lśniące, miekkie ..... i cała reszta"- a ja tego nie widze!!!
a co widzę:
- oklapnięte\'!! mam długawe, gęste, w kolorze bląd i w żadnym wypadku nie narzekam na ich kondycję- odkąd zaczęłam uzywać tego szmponu, włosy zrobiły się "nijakie"!!! a szanse dostawał kilkakrotnie;
- jakby niedomyte- nie znoszę ego uczucia!;
- miekkie i puszyste- w żadnym wypadku, może jedynie efekt delikatnego "sianka", włosy są takie niemiłe w dotyku- na pewno nie gładziutkie jak jedwab:d;
- okazało się, że dostałam łupieżu:(
- normalnie myję włosy co drugi dzień- z tym szmponem to ewidentnie za rzadko;
- plącze włosy;

ooo a plusy:
- cena bardzo ok.;
- niby skład też;
- butelka ok.;
mało, mało tych plusów....

NIE POLECAM!!

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: pół

Super objętość, polecam dla kręconych!

Mam cienkie kręcone włosy, lecz nie sprężynki.
To co uwielbiam w moich włosach po tym szamponie, to to, że są czyściutkie, jest ich bardzo dużo, mega kręcona objętość, są miękkie, delikatne i podniesione od samej nasady!
Wiem, że kogoś może denerwować, że zaraz po umyciu włosy są jakby sztywne, troszkę poplątane, lecz po delikatnym przeczesaniu szerokim grzebieniem i po wyschnięciu włosy są naprawdę delikatne w dotyku.
Nie lubię w innych szamp0nach tego sztucznego poślizgu, dziwnej warstwy śliskiej, która pozostaje na włosach i w konsekwencji je obciąża.
Niestety ten szampon oducza mnie używania odżywek, ponieważ kocham to afro, które Farmona brzozowa robi mi na głowie. A po odżywkach włosy mam opadnięte:(
Farmona brzozowa to moje KWC!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

całkiem ok

mam włosy które muszę myć codziennie i moje oczyszcza całkiem dobrze ale pod warunkiem że nałożę go dużo
czasami jak go dam za mało to grzywka wydaje mi się nie domyta i troszę przetłuszoczna (nie jest ale nie ma tego efektu świeżych włosów)
końce włosów przesusza ale ja mam i tak je suche więc zawsze używam odżywki
myślę że właśnie jest idealny dla włosów mu przeznaczonych czyli normalnych tylko która z nas może się takimi pochwalić....

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

zawiodłam się

Bardzo lubie szampony z Farmony rumiankowy i zen szen,dlatego postanowiłam przetestowac tez inne z tej serii, zakupiłam brzozowy i skrzyp polny. Niestey zawiodłam sie,gdyz szampon ten pozostawia włosy jakby niedomyte, przyklapniete u nasady,na długosci szorstkie,placze bardzo włosy .Zauwazyłam ,ze szampon ma gestsza konsystencje w porównaniu do moich faworytów czyli do szamponu szen szen i rumiankowego,one maja wodnista ,słabo sie pieni. Nie kupie go juz ponownie,mimo, iz jest tani i o duzej pojemnosci

Używam tego produktu od: pare miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie 300ml

Dobrze oczyszcza

Kupiłam go po przeczytaniu pozytywnych opinii na tym portalu :) Jestem z niego w miarę zadowolona aczkolwiek szału nie zrobił ;)
+ niska cena
+dobrze oczyszcza włosy ze wszystkich produktów do stylizacji, kurzu,sebum itp.
+podoba mi się jego fajny ziołowy zapach
+przezroczysta butelka-widać ile go jest

-nie zauważyłam jakiejś dużej poprawy kondycji moich włosów
-po KAŻDYM umyciu skóra głowy strasznie swędzi :( (dlatego nie wiem czy go kupię ponownie bo jest to wkurzające)
-mam włosy farbowane na jasny brąz i strasznie "zdziera" kolor -woda przy spłukiwaniu jest brązowa :(
-Mógłby mieć mniejszy otworek w zakrętce

>>>>>>>>> <<<<
Skóra głowy przestała swędzieć pod koniec opakowania :) Włosy myję 2X i są dokładnie domyte.Zauważyłam,że mniej się przetłuszczają- dłużej są świeże i ładnie się kręcą :D
STOSOWANIE NA UPARTEGO OPŁACIŁO SIĘ !
NA PEWNO KUPIĘ PONOWNIE :D

To nie to...

Kupiłam zachęcona opiniami innych Wizażanek, ale szczerze powiedziawszy nie jestem zachwycona. Szampon jest rzadki, trudno się dozuje i niezbyt przyjemnie pachnie. Fakt, że nieźle radzi sobie z włosami, ale po jego użyciu mimo wszystko konieczna była odżywka. Jakoś nie jestem co do niego przekonana.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

koszmar od Farmony

szampon ten jest tu bardzo zachwalany nie wiem czemu gdyż moim zdaniem to totalny bubel. Dostałam od niego potwornego łupiezu, żle myje, wogóle nie myje, włosy są matowe, wysuszone, oklapniete, bez zycia. Pachnie ziołowo, butelka fajna, retro. Cena niska, ale to jest totalny niewypał, gniot.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 szampon i do kosza

Bublowy fenomen...

Zaczynając od początku. Po przeczytaniu bardzo dobrych opinii na temat tego produktu, ja jak to ja poszłam do natury i zakupiłam go. Oczekiwania miałam co do niego wielkieee... I oczywiście on ich nie spełnił :(
minusy:
- żle oczyszcza
- słabo sie pieni
- plącze wlosiątka
-wysusza
-obciąża
-opakowanie( nie wygodne otwieranie, korek)
no i przyszedł czas na plusy:
+ zapach
Podsumowując //polska masakra szamponem brzozowy//

Używam tego produktu od: nie używam już
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe