Herbal Care, Szampon brzozowy

Herbal Care, Szampon brzozowy

Szampon zawiera łagodne dla włosów i skóry głowy substancje myjące na bazie kokosu, które myją, oczyszczają i pielęgnują. Liście brzozy wzmacniają włosy i nadają im jedwabisty połysk i miękkość, a kompozycja mikronizowanych białek pszenicznych wnika w cebulki i w strukturę włosów regenerując je od wewnątrz. Chroni przed działaniem promieniowania UVB, odżywia i odbudowuje zniszczoną substancję włosa. Dzięki zawartości bio-Complexu Witalnego włosy są miękkie, sprężyste i pełne energii.
Szampon naturalny, łagodny dla włosów, przyjazny dla środowiska. Wyprodukowany na bazie krystalicznej, górskiej wody źródlanej, zawiera roślinne składniki z czystych ekologicznie terenów. Nie zawiera SLS, formaldehydu i parabenów.

Taki sobie

Właściwie nie wiem jak go ocenić, niby skład w porządku, ładny zapach, fajna konsystencja, ale tak mi sklejał włosy, że bez dużej ilości odżywki nie wiem jakbym je rozczesała. Taki sobie

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

dobrze oczyszcza

Pół gwiazdki odejmuję za opakowanie: nakrętka, duży otwór.

Pozytywy:
- dokładnie oczyszcza włosy, aż trzeszczą
- włosy są puszyste, długo świeże i rzeczywiście błyszczące
- delikatnie pachnie

Minusy:
- plącze włosy
- mało wydajny bo z butelki wylewa się za dużo,
trudno kontrolować ilość

Edit: po dłuższym czasie używania bardzo wysuszył mi włosy, za co odejmuję gwiazdkę

Dobry i skuteczny

Największym plusem tego szamponu jest to, że naprawdę skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy, a jednocześnie jest delikatny. Zaletą jest też bez wątpienia jego cena i duża wydajność. Po umyciu włosy są puszyste, miękkie, dobrze się układają ( trochę się przy myciu plączą - ale na to zaradzić łatwo może jakaś odżywka). Zauważyłam też, że mniej się przetłuszczają. Jednym zdaniem dobry ziołowy szampon !

przereklamowany

Pod wpływem pozytywnych opinii postanowiłam kupić szampon Farmony. No i się "przejechałam". Jestem posiadaczką włosów farbowanych; po cięzkiej zimie moje włosy nie wygladały najlepiej. U nasady się przetłuszczały (były "oklapniete"), a na końcach suche. Myślałam, że szampon zregeneruje moje włosy. Nic bardziej mylnego. Już w trakcie mycia było nienajlepiej, bo szampon strasznie kołtuni. Bez odżywki ani rusz. Niby szampon bez silikonów i nie powinien obciążać czupryny, ale juz następnego dnia miałam przetłuszczone włosy.

Jedyny pozytywny aspekt tego produktu, to faktycznie piekny zapach - ale niestety nic poza tym.

Ilość zużytych opakowań: jedno i aż jedno

cudowny

Uwielbiam ten szampon i nie zamienię już na żaden inny. Dla moich suchych, cienkich i problematycznych jest rewelacyjny: dobrze oczyszcza, nie powoduje łupieżu, nie obciąża, nawilża i pozostawia włosy cudownie błyszczące. Mam wrażenie, że lepiej się układają i nie przetłuszczają- krótko mówiąc, niezastąpiony. Do tej pory nie spotkałam tak dobrego szamponu (a testowałam już bardzo, bardzo dużo)- bije na głowę nawet ziołowy szampon Fitomedu.
Polecam gorąco!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

I love you the ONE!!!

Wcześniej miałam do czynienia z Radicalem, Szamponem wzmacniającym "Blask Koloru" do włosów farbowanych - i to była potworna porażka.
Do zakupu tego szamponu długo się przygotowywałam, śledziłam coraz to nowe opinie na wizażu aż w końcu postanowiłam zaryzykować i z dużą dawką nadziei dołączyć do grona tych Zadowolonych - I O TO JESTEM!!! :D
Szampon jest CUDOWNY!!
Po pierwsze skład - nie ma się do czego przyczepić, bo króluje praktycznie sama natura. ;) Dobrze oczyszcza skórę głowy, nic mnie po nim nie swędzi, włosy są gładsze, miękkie i jakby bardziej odżywione. Są po prostu jak nowo narodzone! :D
Jedyna rzecz do której się przyczepiam i to dość ostro to buteleczka , która jest bardzo niepraktyczna i całkowicie nieprzemyślana. :(
Polecam bo warto!!
Ps. Zauważyłam, że dużo Pań skarży się że szampon się w ogóle nie pieni - im szampon się mniej pieni tym lepiej. Masz w tedy pewność że masz do czynienia z produktem który nie jest nafaszerowany chemią. :)
Pozdrawiam. ;D

Super szamponik

Wcześniej testowałam ten ze skrzypem ale nie przypadł mi do gustu pomimo ładnego zapachu. Za to ten jest rewelacyjny super się pieni, świetnie oczyszcza skórę głowy a to dla mnie ważne gdyż mam włosy przetłuszczające się:( Nawet zauważam większą objętość po umyciu:) Co najważniejsze szampon jest bardzo łagodny bez mnóstwa chemikaliów:)
Polecam:)

Jeden z ulubionych

Jest to jeden z moich ulubionych szamponów. Jego główną zaletą jest to, że świetnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Po wielu szamponach miałam uczucie, że moja skóra jest niedomyta, jakby pozostawał na niej jakiś osad. Ten szampon radzi sobie doskonale w tym temacie.
Poza tym pięknie pachnie, dobrze się pieni, jest niedrogi, opakowanie ładne ale troszkę niepraktyczne. Co do plątania włosów to ciężko mi ocenić, bo zawsze używam odżywki/maski.
Używałam jeszcze Farmony z miłorzębem, ale ten jest o niebo lepszy. Mój brat również go sobie chwali

Używam tego produktu od: 2 m-cy

MOJE KWC

Powiem, że to co pisze o tym produkcie to cała prawda. W pełni oczyszcza i pielęgnuje włosy. Wzmacnia i nadaje im jedwabisty połysk i miękkość. Odżywia i odbudowuje. Włosy są miękkie, lśniące. Gładkie, nie puszą się. Dla mnie jest świetny!

Można go dostać w drogerii natura ;)

Porządny szampon ziołowy

Uwielbiam ten szampon. W porównaniu z innymi ziołowymi szamponami których używałam z radicalem włącznie to naprawdę mój hit :) Mam wyczuloną skórę głowy i często po innych szamponach dostaje uczulenia, szybko biegnę po brzózkę, umyję parę razy i jest ok :)))
Plusy:
+ zapach (dla mnie to jabłko z młodymi liśćmi :P )
+ jak na ziołowy szampon super się pieni
+ porządnie oczyszcza (oleje itp.) a przy tym jest
+ przyjazny dla skóry
+ butelka jest bardzo fajna :D
+ przyjemny skład
+ wydajny
+ włosy są nie obciążone i leciutkie :)
+ cena
+ WZROST WŁOSÓW DZIĘKI NIEMU U MNIE ZOSTAŁ PRZYSPIESZONY

minusy:
- butelka chociaż bardzo mi się podoba jest troszkę nie poręczna
- trudna dostępność (muszę zamawiać w necie albo w aptece)

PODSUMOWUJĄC GODNY POLECENIA DLA KAŻDEGO :)

ulubiony

Świetny szampon.
Dokładnie myje, włosy są po nim puszyste i miękkie, naprawdę czyste. Mam bardzo długie włosy, a nie mam zbyt dużych problemów z rozczesywaniem po umyciu - wystarczy płukanka z pokrzywy/jakaś dobra odżywka :)) bardzo ważne jest to że jest łagodny dla skóry głowy - np. brzozowy z barwy ma podobne działanie, ale bardzo swędzi mnie po nim głowa. Testowałam kilka innych z Farmony (z żeń-szeniem, skrzypem..) ale jego lubię najbardziej. Na pewno do niego wrócę!

Plusy:
+ zapach (taki leśno/ziołowy)
+ fajnie się pieni
+ dobrze oczyszcza
+ włosy są puszyste i miękkie
+ łagodny dla włosów i skóry głowy
+ nie obciaża (bez silikonów)
+ cena (ok 7,50 zł)
+ wydajność

Minusy
brak

Polecam:)))

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Porządny

Szampon ma bardzo sympatyczną butelkę, taką retro :D Zapach raczej ziołowy. Pieni się średnio, ale daje radę olejom czy nafcie. Nie powoduje swędzenia czy łuszczenia się skalpu. Nie wiem, czy wzmacnia albo nabłyszcza, bo chyba moje włosy są na tyle zdrowe, że szampon nie wpływa jakoś znacząco na ich stan. Nie wiem też, czy je plącze, bo zawsze używam odżywki.

Generalnie to dobry szampon z ciekawym składem, który spełnia swoje podstawowe zadanie :) Polecam.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze