Beauty Formulas, Avocado Oil Treatment Wax (Głęboko odżywiający wosk do włosów z awokado)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Wosk do włosów czystym olejkiem z awokado pomaga odbudować i naprawić zniszczone włosy. Wosk dodaje włosom ożywienia oraz połysku. Odżywcza maseczka WAX szczególnie polecana jest dla włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi, suchych, wymagających intensywnego odżywienia.

do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, regenerujące, wzmacniające
w słoiku
bogate

Zdecydowane Nie

Skład taki jak widać to to nie używałam produktu dokładnie jak napisali na opakowaniu i ominęłam część z masowaniem skóry głosy - nakładałam mniej więcej na 3/4 długości i nie używałam ręcznika a czepka - też im wtedy było dość ciepło. Piszą, że produkt starcza na 3-4 użycia u mnie starczył na 9-10 użyć.

+ cena
+ zapach
+ aplikacja
+ łatwo się zmywa
+ nie obciąża włosów

- dostępność ja je widziałam tylko w SuperPharm
- nie działa - tzn działa jak się go używa po każdym myciu, a w tego typu produktach nie o to chodzi, jak go użyłam doraźnie nie widziałam różnicy, a nawet mogę stwierdzić że wtedy były bardziej \'szorstkie\' dopiero jak go użyłam minimum dwa razy pod rząd włosy stawały się bardziej miękkie. Szału nie ma, jest rozczarowanie. Lepsze efekty mam po odżywce trzymanej na głowie chwilę - posiadającej przyjazny skład.

Nie kupię więcej - nie wiem czy w ogóle jeszcze się skuszę na produkty tej firmy, suchy szampon klapa, wosk klapa. Trzeba najpierw czytać co ludzie o czymś mówią a dopiero później kupować :).

Używam tego produktu od: 1 mc

Bez szału

Produkt zwykły, jest bo jest. Skoro go kupiłam(6 zł w promocji) to go zużyje.

Konsystencja jest ciężka, jednak nie ma problemu z nałożeniem na włosy.

Dziwnie się zmywa, mam wrazenie, że ne zmywa się. I nadal jest na włosach.

Włoski są fajne miękkie i grube po zmyciu i wydaje się, żę nie ma problemu z rozczesywaniem.

Do czasu gdy wyschną, okazuje się ze nic się nie zmieniło z mini i są jak przed nałożenie wosku.

I duży minus nie wydajna.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

polubiłam odżywki tej firmy

Niska cena (w super pharmie kupiłam 2 za ok 10 zł) ładny zapach i przyjemna konsystencja wosku.
Służy włosom odzywiając je i sprawiając że wydają się miękkie i zdrowsze na całej długości.

Używam tego produktu od: od ubiegłego roku (2011)
Ilość zużytych opakowań: 2 z aloesem (ale używałam też innych rodzajów m.in. wosku do włosów wypadających)

Całkiem niezły ale do wax mu daleko

Moim zdaniem fajna odżywka do włosów bo jako wosk to raczej jest za słaby choć włosy po nim są miękkie i łanie się układają, jednak do wosków waxa mu daleko niestety.. Pachnie ładnie ale jest mało wydajny

U mnie się nie sprawdził.

Niby fajny wosk, ale moim wymaganiom nie sprostał... Fajny zapach, fajne opakowanie, dobra konsystencja, cena taka sobie, bo dla mnie była to strata pieniędzy. Byłam bardzo zadowolona z tradycyjnych masek Wax, ten wosk absolutnie im nie dorównał. Na moje włosy zadziałał, jak najzwyklejsza odżywka, stąd moja słaba ocena. Włosy mam dość niesforne, ciężkie do rozczesywania, falowane, niestety potrzebuję lepszych środków.

Bardzzo dobry

- tani
- łatwo dostępny ( apteki, superpharm)
- wygładza, nawilża, odzywia
- ładnie pachnie
- fajna konsystencja
- "skleja" rozdwojone końcówki
- włosy są po nim takie "mięsiste"

To samo mogłabym napisać o innych z tej serii

minusy
- mało wydajny

Używałam wtedy, kiedy widziałam,że z włosami jest kiepsko i chciałam je szybko podratować

można spróbować

Plusy:
- zmiękcza włosy i chyba trochę nawilża
- wygładza
- dobrze się rozprowadza, nie spływa z włosów i łatwo się spłukuje
- wydajny (starcza na wiele więcej, niż sugeruje producent)
- dobrze się spłukuje
- cena

Minusy:
- raczej nie zauważyłam regeneracji i odżywienia
- dość chemiczny i mało przyjemny zapach (ale nie utrzymuje się na włosach)

Nic specjalnego

Wolałam żółty. Kupiłam ten raz i nic nie robił. Pachnie ok, ale nie nawilża specjalnie.
Jakoś mi nie podpasował.
Nie kupię więcej.
Ten z miodem jest lepszy, ale też żadna rewelacja.

Używam tego produktu od: rok

Bardzo dobry i cena też

Jestem pozytywnie zaskoczona tym woskiem. Nakładam go na wilgotne włosy, po czym przykrywam siatką reklamówką i czapką z polaru ;-) i trzymam duż0 dłużej niz przykazano - do oporu około 1,5-2 godz. Taki zabieg stosuję standardowo na włosy z każdą maską, jaka mi wpadnie w ręce.
Wosk ma cudowną konsystencję, której nie zaznałam przy żadnym innym kosmetyku. Nie za rzadki, dobrze się rozprowadza ślizgając po włosach, nie spływa. Trzyma się włosów. Po czasie trzymania włosy są lekko śliskie, nawilżone po same końce, Wolę zapach odpowiednika miodowego, ale ten jest też niezły tylko mniej intensywny. Za cene 9.7o naprawde warto spróbować

przyzwoity

cudów nie zdziałał, jesli chodzi o moj najwiekszy problemy czyli konce, ale zadzialał milo.

Kupilam ten i ten ze slonecznika za 9,99 w superpharm, wiec cena jak najbardziej na tak.

Niestety ma parabeny i strasznie nieciekawy zapach.

Dziala w porzadku, wygladza, wlosy sa miekkie i sypkie. Przyzwoity ale zaden cudotwórca czy naprawiacz.

Używam tego produktu od: miesiaca

bardzo dobry

Kupiłam ten wosk właściwie bez przekonania, bo na moje przetłuszczające się włosy nic nie działa, a tu miła niespodzianka. Wosk nie natłuszcza, tylko sprawia, że włosy są puszyste, jedwabiste i NIE PRZETŁUSZCZAJĄ SIĘ przez prawie 2 dni, nawet przy skórze. Opakowanie jest wydajniejsze, niż na nim napisano (miałam tubkę 150g) - wosku starcza na więcej zastosowań niż 3-4, bo na ok. 10, a nakładałam na całe długie włosy.

To jedna z lepszych odżywek ever.

Brak widocznych efektów odżywiania

Wosk stosowałam 2 razy w tygodniu, na przemian z innymi kosmetykami. Ma trudny do określenia zapach, trochę chemiczny, który jednak zmywa się bez problemu.

Plusy:
- dobra konsystencja, wosk nie spływa z włosów po nałożeniu, jest dosyć "stały", trzyma się włosów,
- włosy są po nim bardzo miękkie, podatne na kręcenie wskutek wiązania (co w gruncie rzeczy może być też minusem),
- stosunkowo tani.

Minusy:
- skład nie zapewnia właściwie odżywienia, ale głównie zmiękczanie (z tego, co zdążyłam rozszyfrować), więc nie wiem, czy rzeczywiście można mówić o jakiejś regeneracji pomijając wyciąg z awokado, który jest dosyć daleko,
- czasami mam wrażenie przetłuszczenia włosów po jego użyciu, nieprzyjemne, zwłaszcza że używa się go na umyte włosy.

Podsumowując, produkt raczej średniej jakości, nie mam wrażenia poprawy kondycji włosów, nie zamierzam ponownie go kupować. Może efekt jest widoczny po zużyciu większej ilości opakowań, ale używałam już lepszych i szybciej działających produktów, więc nie chcę czekać :)