Renee Blanche, RB Haute Coiffure, Repair Color System (Dekoloryzator do włosów)

Renee Blanche, RB Haute Coiffure, Repair Color System (Dekoloryzator do włosów)

Średnia ocena: 3.48/5

Dekoloryzator pozwala na częściowe lub całkowite usunięcie koloru, nie niszcząc włosów.
Dzięki precyzyjnie ustalonym wielkością tub, można nałożyć dokładnie taką ilość preparatu, jaką się potrzebuje. W celu uzyskania większego kontrastu produkt może być nakładany nawet 2-3 krotnie. Usuwa jedynie sztuczny pigment, do naturalnego koloru włosów, nie rozjaśnia.

dekoloryzatory
dekoloryzacja
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Myślałam ze KWC,a jest Bubel

Właśnie przed chwilą użyłam tego dekoloryzatora,i jestem pod głębokim wrażeniem!Moja fryzjerka przesadziła z odcieniem brązu i wyszły czarne.Byłam przerażona,kompletnie kolor nie chciał się wymyc,więc kupiłam to cudo.Po zabiegu kolor wyszedł równomierny,przepiękny,chciałam użyc jaśniejszej farby,bo spodziewałam się rudych włosów,a tutaj wyszedł piękny karmelowy odcień,odrobinę jaśniejszy od mojego naturalnego odcienia,a co najdziwniejsze włosy są w lepszej kondycji niz przed zabiegiem!Używam tego produktu od:1 użycie
Odbieram jedną gwiazdke,choc nie wiem czy więcej nie odjąc,gdyż nie wiem jak to się stało,ale po umyciu włosów,po wysuszeniu,włosy z powrotem są ciemne...Miałam taki śliczny kolorek,a teraz znowu widzę przebija czerń,fatalnie,spróbuję jeszcze raz użyc tego dekoloryzatora...
Odejmuję wszystkie gwiazdki!Totalne dno,włosy po kilku nawet użyciach dekoloryzatora,wciąz ciemnieją,po użyciu są ładnego koloru,po kilku dniach są ciemniejsze niz przed użyciem.Obecnie mam czarne jak smoła,pomimo czterokrotnego użycia dekoloryzatora.BUBEL!

Cudotwórca ;)

W sumie robiłam nim 3 dekoloryzacje w ciągu jednego tygodnia. Z dosyć ciemnego brązu został mi ciemny/średni miedziany blond. Kolor równomierny, włosy w ogóle nie zniszczone. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie wiem, czy ponownie kupię ten produkt, ponieważ mam nadzieję, iż nie będę już musiała dekoloryzować włosów ;)

Zapach faktycznie paskudny, ale da się przeżyć.

Używam tego produktu od: 3 razy

zawiodłam się niestety...

Kupiłam z myślą o delikatnym rozjaśnieniu włosów,faktycznie,włosy nie były zniszczone mimo iz trzymałam 50 minut.Rozjasniły się nierównomiernie,odrosty faktycznie zostały w swoim kolorze,potem wsciekła marchewka a dalej ciemny brąz przeplatany z jasnymi pasmami.Lepiej działa Joanna z prosteinami pszenicznymi,bo równomiernie rozjaśniła włosy
Sprawdza się teoria, że jednak nie każdy produkt jest odpowiedni dla każdych włosów.
Szkoda.

Używam tego produktu od:dwa dni temu

Cudotwórca.

Od 6 lat farbuję włosy. Po pierwotnej miłości do wszelkiej maści czerwieni i rudości przyszedł w końcu czas, kiedy zaczęłam tych odcieni mieć serdecznie dość. Próbowałam przykrywać je przeróżnymi ciemnymi farbami, jednak mocny czerwony połysk zawsze zostawał (mówię tu o przypadkach, kiedy moje włosy zgodziły się w ogóle przyjąć trochę inny odcień niż czerwień). Nie pomagały też domowe sposoby. Mogłam się pochwalić wybitnie długo i intensywnie utrzymującymi się czerwieniami lub rudościami, co jest bardzo rzadkie, lecz w tym wypadku bardzo niechciane.
Kupiłam dwa opakowania dekoloryzatora, bo mam długie, dość gęste włosy. Bardzo bałam się go użyć, gdyż moje włosy od połowy długości są dość zniszczone. Zachęcona recenzjami i obietnicami, że nie niszczy, zdecydowałam się zaryzykować.
Trzymałam go na głowie 20 minut, zużyłam połowę opakowania. Muszę uprzedzić, że ten kosmetyk naprawdę koszmarnie śmierdzi, jednak - warto było. Po spłukaniu okazało się, że moje włosy odzyskały niemal naturalny kolor. Została może odrobineczka rudości, jednak aktualny kolor niezwykle mi się podoba, jest równomierny, a włosy wyglądają tak samo jak wcześniej, jeśli nawet nie lepiej. Po 6 latach znowu jestem jasno brązowa!

Używam tego produktu od: 1 dnia
Ilość zużytych opakowań: 0,5

POLECAM WARTO !

Dwa lata farbowałam swoje włosy na czarny kolor, z rok temu próbowałam rozjaśniać- niestety nie powiodło się, nastawiona raczej sceptycznie kupiłam ten dekoloryzator i nie żałuję, jest cudowny, niestety jedno opakowanie starczyło mi na jedną aplikację (mam długie włosy). Użyłam dwóch opakowań, włosy stały się pięknie kasztanowe, kolor równomiernie zszedł, nie zniszczył włosów (a mam bardzo cienkie) odrostów nie ruszył. Trzymałam go za każdym razem 35 minut (a nie 25 jak pisze na opakowaniu) Niestety po dekoloryzacji nałożyłam farbę tej firmy kolor: bardzo jasny blond z miedzią, włosy stały się brązowe z odcieniem rudego:(...czekam na kolejny dekoloryzator, postanowiłam co jakiś czas go nakładać by stopniowo rozjaśnić włosy. Naprawdę polecam, jestem pod wrażeniem, że włosy nadal są żywe, błyszczące i nie widać na nich oznak zniszczenia, można spokojnie rozprawić się z niechcianym kolorem w domu:)

Używam tego produktu od:wczoraj

gorąco polecam

Dekoloryzator spełnia swoje zadanie w 100%. Ściągałam kolor z poziomu 4(średni brąz) farbowane od ok. 5 lat do poziomu 7(po jednokrotnym użytku), mój naturalny kolor to średni blond.Odrosty zostały nienaruszone. Włosy po użyciu są nadal miękkie i lśniące. Kolor został usunięty równomiernie,żadnych plam ani ciapiek:).Wydajny- na włosy do ramion wystarczy jedno opakowanie na 2 razy. Cena również przystępna ok.37zł.Trochę śmierdzi podczas użytku, ale spokojnie da się wytrzymać. Produkt godny polecenia wszystkim panią, pragnącym zmienić radykalnie kolor włosów.

Używam tego produktu od:1 dnia

Nie dla każdego

Renee blanche kupiłam z wielką nadzieją, że w końcu pozbędę się czerni z włosów, farbowałam około 2 lata. Niestety się zawiodłam. Włosy pozostałe czarne, a odrosty ciemno rude. Jedynym plusem jest to, że zupełnie się nie zniszczyły, ale co mi po tym skoro nie ma żadnego efektu. Ogólnie wydałam około 100zł licząc utleniacz i dwie farby Renee Blanche, więc są to pieniądze wyrzucone w błoto. Myślę, że po prostu był on za łagodny na moje długo farbowane na czarno włosy. Niestety muszę szukać dalej.

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz

super!

Zgodzę się z opinią "fryz5" :) Ja użyłam go 2 razy po ok.23 min. Za pierwszym razem kolor włosów wyszedł od brązu do pomarańczu, za drugim-jasny pomarańcz po żółty [tylko miejscami]. Odrostów rzeczywiście nie rusza :) 1 opakowanie po 2x100 ml wystarczyło na 2 razy i jeszcze trochę zostało-jakby się uprzeć to na 3 wystarczy [przy włosach sięgających trochę za łopatki, ale cienkich]. Nie niszczy włosów. Są miękkie i lśniące. Polecam. Cena w porównaniu z innymi-przystępna. Ja płaciłam ok.36 zł.

Używam tego produktu od: wczoraj

Najlepszy!

Dekoloryzator jest świetny! Boski!
na włosach farbowanych palette granatowymi czerniami wielokrotnie, po 6 nakładaniach (po 20 min każde) włosy pomarańczowe, odrosty nie ruszone, włosy zdrowe tak samo jak były przed dekoloryzacją, ściąga barwę powoli, delikatnie, na pewno jednolicie i kolor jest ładny, ja chciałem jasne więc nakładałem 6 razy pod rząd, starczyło bo tubki mają po 125ml a mam krótkie włosy.
po 1 użyciu włosy są ciemno brązowe, odrosty myszowate nie ruszone. jedyny minus to po prostu okropny smród! jest straszny, na prawdę, ale to nie ma być zapachowy dekoloryzator tylko taki który nie zniszczy włosów ściągając kolor, uważam ze fryzjerzy powinni używać tylko tego ponieważ naprawdę ani jedna końcówka nie jest po nim zniszczona a moje włosy są cienkie, łatwo je uszkodzić,byle rozjaśniacz je zabija. Mimo smrodu "zgniłego jajka" daje max ponieważ działa tak jak powinien..

Używam tego produktu od:pół roku temu