TRESemme, Heat Defence, Smooth Styling Spray (Spray termoochronny)

TRESemme, Heat Defence, Smooth Styling Spray (Spray termoochronny)

Zapewnia ochronę przed wysokimi temperaturami, jednocześnie zapewniając lepszy efekt stylizacji. Wygładza i nabłyszcza włosy. Bez dodatku alkoholu.

termoochrona
termoochronne, wygładzające, nabłyszczające
zapachowa
w sprayu
lekkie

jestem zadowolona

przede wszystkim jest to pierwszy stary ochronny przeciwko wysokim temperaturom jaki mam i jestem pod wrażeniem tego jak w moim przypadku się sprawdza. włosy prostuję czesto do pracy. czasem też używam lokówki. w każdym raz - grzeję je na potęgę. mam porównanie jak inne produkty tego typu działały, a jak ten i tresemme jest ideałem. włosy są chronione, ale tez wyglądają na zdrowsze, są bardziej lśniące. sam spray jest wydajny i cena jest super.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Doskonały produkt

Ten produkt sprawia że włosy zyskują. Bardzo podoba mi się sama forma dozowania i design. Tresemme Spray termoochronny zapewnia naturalny efekt końcowy. Ujarzmia puszenie się włosów.Naprawdę trzeba niewiele, aby uzyskać pożądany efekt. Opakowanie bardzo wygodne a zawartość to aż 300 ml. Niestety nie znalazłam go w naszych drogeriach i kupiłam w UK.
Wspaniale wygładza i sprawia że włosy stają się gładsze i bardziej lśniące.
Dba o zdrowie i kondycje włosa,a przy tym nie obciąża. Działa błyskawicznie.
Jest dokładnie tak jak pisze producent.
Tworzy niewidzialną osłonę zabezpieczającą, która pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami przed działaniem ciepła suszarki, prostownicy, lokówki
To prawdziwy spray do zadań specjalnych. Nawilża, zmiękcza, chroni i kontroluje puszenie. Super efekt stylizacji.

Dobry

TRESemme, Heat Defence, Smooth Styling Spray - Spray termoochronny zakupiłam po poleceniu koleżanki. Często prostuje włosy prostownicą a wiadomo jak działa na nie temperatura. Ten kosmetyk zabezpiecza włosy. Nie są wysuszone.

JESTEM NA TAK

Skusilam sie zakupem produktu po sprawdzeniu ocen na stronie wizaz. Wlosy sa zabezpieczone przed uzyciem prostownicy lub suszarki.Ladnie pachnie i jest wydajny.

Bardzo go lubię

Genialny produkt od Tresemme! Uwielbiam go za zapach i za wysoka ochronę. Nie obciąża włosów i ich nie skleja. Wystarczy spryskać włosy niewielką ilością i rozpocząć suszenie czy stylizację.

Buteleczka jest bardzo poręczna wypisażona w atomizer, który tworzy doskonałą mgiełkę i tym samym pozwala na równomierne nałożenie produktu na włosy.

Jest bardzo wydajny. Mam go już od sierpnia, a stosuję co 3-4 dzień.

Warto polować na promocjach, gdyż standardowe ceny są trochę przerysowane. A już najlepiej byłoby zakupić go hektolitrami w UK - tam Tresemme jest naprawdę tanie ok 2-3 funty, więc gra jest warta świeczki.

Póki co, dla mnie jest to najlepszy spray termoochronny do włosów!

Działa cuda

Ładna i poręczna butelka. Zapach sprayu jest przyjemny, delikatny. Włosy pięknie pachną. Mam średniej długości włosy w kolorze blond. Codziennie używam suszarki i prostownicy do włosów. Spray używam zarówno na mokre włosy jak i na suche włosy. Włosy są gładkie, lśniące i można śmiało stwierdzić że są chronione przed temperaturą. Obecnie jest trochę trudniej z dostępnością i cena również wzrosła po Brexit.

Działa

Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu kosmetyków.ale jednak skusiłam się by sprawdzić. Faktycznie spray chroni włosy. Wcześniej gdy używałam suszarki moje włosy były suche i puszyly się po suszarce. Odkąd zaczęłam używać ten spray zauważyłam że włosy są inne.miekkie,. Spray chroni. Jest bardzo wydajny.

Pozytywne zaskoczenie

Jestem pozytywnie zaskoczona tym kosmetykiem. Zauważyłam, że realnie chroni włosy przed skutkami wysokiej temperatury. Sprawia, że włosy są lekkie, sypkie, nawilżone i pełne blasku. Jest bardzo wydajny i ma dobry skład. Cena jest całkiem przystępna. Jest to produkt godny polecenia, szczególnie dla osób które często stylizują włosy przy użyciu suszarki czy prostownicy.

Jestem zadowolona ze stosowania:)

Jak dla mnie ten produkt przeznaczony do zabezpieczenia włosów przed wysoką temperaturą do 230 stopni przy używaniu prostownicy, suszarki itp.spełnia w 100% swoje zadanie , używam tego produktu już długo i jestem zadowolona włosy mam zadbane a nie wysuszone i zniszczone nie elektryzują się i wyglądają na zdrowsze:)

Must have!

Długo szukałam własnie takiego sprayu zeby łączył te właściwości w jednym. Termoochrona jest bardzo ważna przy codziennej stylizacji a jezeli przy tym wygladza i utrwala fryzure , nadmiernie jej nie obciazając i nie sklejając to moj ideał. Codzienne układanie włosów z tym kosmetykiem to przyjemnosc. Polecam.

Nie rozczarował i nie zachwycił

Spray kupiłam zachęcona duża ilością pozytywnych opinii na jego temat. Muszę dodać, że w mojej kosmetyczce to nemiemal produkt niezbędny, ponieważ włosy susze i prostuję po każdym myciu aby uniknąć efektu " Poirytowanego Chopina". Spray zamknięty jest w dosc dużej nieprzezroczystej, czarnej butece z charakterystyczną fioletową szatą graficzną. Plus za świetny atomizer - rozpyla on faktycznie delikatną mgielkę, która otula ładnie włosy. Zapach jest dość delikatny i nie utrzymuje się długo na moich włosach. Co do działania... Sądzę, że pomaga ochraniać włosy przed wysoką temperaturą, tyle że są one z natury suche więc nie jest to efekt spektakularny. U mnie znacznie lepiej sprawdziła się seria czerwona, ale też zdecydowanie nie wyrządził mi szkód!

Rewelacja!

Rewelacyjny produkt! Mam niepokorne, lekko falowane włosy, które dość często poskramiam prostownicą, co niestety odbijało się na ich kondycji. Mogę śmiało powiedzieć, że żaden inny termoochronny spray nie utrzymywał ich w tak dobrym stanie. Odkąd go używam, widzę znaczną poprawę. Co więcej, włosy są dużo bardziej wygładzone i błyszczące. Produkt jest wydajny i starcza na długie miesiące stosowania. Zdecydowanie na tak!